Emory Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W 1916 roku Emory University założył szkołę prawniczą z wydziałem wielkich nauczycieli, posiadającym dyplomy najwybitniejszych instytucji epoki, bibliotekę ponad 5000 tomów i klasę dwudziestu siedmiu studentów.

Obecnie Szkoła Prawa Uniwersytetu Emory łączy praktyczne i zdyscyplinowane podejście do studiowania prawa z zobowiązaniem zapewnienia uczniom możliwości uczenia się, które angażują ich w różnorodne i integralne role, jakie prawo odgrywa w naszej społeczności, społeczeństwie i na całym świecie. Emory Law „s studenta i ostrości, innowacyjne programy, externships i zobowiązanie do badań naukowych zapewniają nasi absolwenci są gotowi do natychmiastowego wpływu po ukończeniu studiów.

Misja

Poprzez stypendium, nauczanie i zanurzenie w świecie i jego społeczności, misją Emory Law jest:

  • Stypendium i kształcenie studentów w zakresie roli prawa w definiowaniu i rozwiązywaniu problemów społecznych; konflikt strukturalny; projektowanie skutecznych instytucji prawnych, politycznych i rynkowych; informowanie i ograniczanie rządów; i upamiętnianie zobowiązań społecznych.
  • Postępy w zakresie praworządności i wynikających z niej korzyści w zakresie odpowiedzialności, praw indywidualnych, sprawiedliwości społecznej, kwitnących rynków i rozwoju gospodarczego.
  • Pielęgnuj liderów, którzy służą społeczności poprzez role w sądownictwie, administracji publicznej, edukacji prawnej, prawie interesu publicznego, korporacjach i kancelariach prawnych.
  • Przygotuj studentów do różnych zawodów i zmieniających się warunków prawnych, politycznych, społecznych i rynkowych, zapewniając rygorystyczną edukację integrującą teorię, doktrynę i uczenie się przez doświadczenie.
  • Promuj doskonałość poprzez dążenie do różnorodności ciała studenckiego, kadry naukowej i personelu oraz poprzez ułatwianie pracy naukowej i interdyscyplinarną wymianę z członkami uniwersytetu, szerszą społecznością akademicką w Stanach Zjednoczonych i za granicą oraz zawodem prawniczym.

Historia

Lata założenia

Profesor Herschel W. Arant i biskup Warren A. Candler, kanclerz Emory University, dążyli do stworzenia szkoły prawniczej, która byłaby w zgodzie ze szkołami prawniczymi uznanych w kraju uniwersytetów, podkreślając "etykę i ideały starożytnego i zaszczytnego zawodu "i zachęcać do służby prawnej.

W 1916 r. Zarząd Emory nazwał nową szkołę LQC Lamar School of Law. Lamar ukończył Emory College w 1845 roku i miał wybitną karierę jako mąż stanu, naukowiec i prawnik. Pierwotna lokalizacja (teraz Carlos Hall) była jednym z oryginalnych budynków na Emory Quadrangle. Budynek z elegancką centralną klatką schodową i georgiańską fasadą został zaprojektowany przez cenionego architekta Beaux-Arts Henry'ego Hornbostela. Dwudziestu ośmiu studentów zapisało się na jesień 1916 r.

Pod przewodnictwem Samuela C. Williamsa, pierwszego dziekana, szkoła prawnicza była pierwszą w Gruzji, która otrzymała członkostwo w Stowarzyszeniu Amerykańskich Szkół Prawa. American Bar Association zaklasyfikowało Emory jako szkołę "klasy A" w 1923 roku. Jedyne inne szkoły na południowym wschodzie, które zostały uhonorowane tą nazwą, to University of Virginia oraz Washington and Lee University.

E. Smythe Gambrell, absolwent Harvard Law School, dołączył do wydziału adiunkta w 1924 roku. Służył na wydziale aż do przeddzień II wojny światowej, a później dostarczył prezent, który umożliwił budowę dzisiejszego budynku szkoły prawniczej - Gambrell Hall, nazwany w pamięci jego rodziców.

Lokalizacje

Atlanta

Address
Clifton Road,1301
30322 Atlanta, Gruzja, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium