Przeczytaj oficjalny opis

W 1916 roku Emory University założył szkołę prawniczą z wydziałem wielkich nauczycieli, posiadającym dyplomy najwybitniejszych instytucji epoki, bibliotekę ponad 5000 tomów i klasę dwudziestu siedmiu studentów.

Obecnie Szkoła Prawa Uniwersytetu Emory łączy praktyczne i zdyscyplinowane podejście do studiowania prawa z zobowiązaniem zapewnienia uczniom możliwości uczenia się, które angażują ich w różnorodne i integralne role, jakie prawo odgrywa w naszej społeczności, społeczeństwie i na całym świecie. Emory Law „s studenta i ostrości, innowacyjne programy, externships i zobowiązanie do badań naukowych zapewniają nasi absolwenci są gotowi do natychmiastowego wpływu po ukończeniu studiów.

Misja

Poprzez stypendium, nauczanie i zanurzenie w świecie i jego społeczności, misją Emory Law jest:

  • Stypendium i kształcenie studentów w zakresie roli prawa w definiowaniu i rozwiązywaniu problemów społecznych; konflikt strukturalny; projektowanie skutecznych instytucji prawnych, politycznych i rynkowych; informowanie i ograniczanie rządów; i upamiętnianie zobowiązań społecznych.
  • Postępy w zakresie praworządności i wynikających z niej korzyści w zakresie odpowiedzialności, praw indywidualnych, sprawiedliwości społecznej, kwitnących rynków i rozwoju gospodarczego.
  • Pielęgnuj liderów, którzy służą społeczności poprzez role w sądownictwie, administracji publicznej, edukacji prawnej, prawie interesu publicznego, korporacjach i kancelariach prawnych.
  • Przygotuj studentów do różnych zawodów i zmieniających się warunków prawnych, politycznych, społecznych i rynkowych, zapewniając rygorystyczną edukację integrującą teorię, doktrynę i uczenie się przez doświadczenie.
  • Promuj doskonałość poprzez dążenie do różnorodności ciała studenckiego, kadry naukowej i personelu oraz poprzez ułatwianie pracy naukowej i interdyscyplinarną wymianę z członkami uniwersytetu, szerszą społecznością akademicką w Stanach Zjednoczonych i za granicą oraz zawodem prawniczym.

Historia

Lata założenia

Profesor Herschel W. Arant i biskup Warren A. Candler, kanclerz Emory University, dążyli do stworzenia szkoły prawniczej, która byłaby w zgodzie ze szkołami prawniczymi uznanych w kraju uniwersytetów, podkreślając "etykę i ideały starożytnego i zaszczytnego zawodu "i zachęcać do służby prawnej.

W 1916 r. Zarząd Emory nazwał nową szkołę LQC Lamar School of Law. Lamar ukończył Emory College w 1845 roku i miał wybitną karierę jako mąż stanu, naukowiec i prawnik. Pierwotna lokalizacja (teraz Carlos Hall) była jednym z oryginalnych budynków na Emory Quadrangle. Budynek z elegancką centralną klatką schodową i georgiańską fasadą został zaprojektowany przez cenionego architekta Beaux-Arts Henry'ego Hornbostela. Dwudziestu ośmiu studentów zapisało się na jesień 1916 r.

Pod przewodnictwem Samuela C. Williamsa, pierwszego dziekana, szkoła prawnicza była pierwszą w Gruzji, która otrzymała członkostwo w Stowarzyszeniu Amerykańskich Szkół Prawa. American Bar Association zaklasyfikowało Emory jako szkołę "klasy A" w 1923 roku. Jedyne inne szkoły na południowym wschodzie, które zostały uhonorowane tą nazwą, to University of Virginia oraz Washington and Lee University.

E. Smythe Gambrell, absolwent Harvard Law School, dołączył do wydziału adiunkta w 1924 roku. Służył na wydziale aż do przeddzień II wojny światowej, a później dostarczył prezent, który umożliwił budowę dzisiejszego budynku szkoły prawniczej - Gambrell Hall, nazwany w pamięci jego rodziców.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MLS

Emory Law

The Juris Master degree zapewnia profesjonalistom podstawowe wykształcenie prawnicze w zakresie ich zainteresowań, pomagając im w rozwijaniu kariery zawodowej. Nowe forma ... [+]

The Juris Master degree zapewnia profesjonalistom podstawowe wykształcenie prawnicze w zakresie ich zainteresowań, pomagając im w rozwijaniu kariery zawodowej. Nowe formaty studiów online są dostępne w prawie opieki zdrowotnej i prawie biznesowym w sierpniu lub w styczniu.

Szkolenie prawne dla osób niebędących prawnikami

Emory Law program Juris Master, 30-godzinny magisterski tytuł prawniczy, ma na celu pomoc nie-prawnikom w pogłębianiu wiedzy z zakresu prawa i rozwijaniu kariery zawodowej. Mistrz juris może pomóc wytrawnym profesjonalistom lub studentom poszerzyć swój wpływ w wybranej przez nich dziedzinie.

Studium on-Campus

Studia na studiach Emory Law można ukończyć w pełnym wymiarze godzin w ciągu dziewięciu miesięcy lub w niepełnym wymiarze godzin w okresie do czterech lat. Dostępny jest szeroki zakres koncentracji lub program można dostosować do specyficznych zainteresowań ucznia.... [-]

Stany Zjednoczone Atlanta
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Magister prawa (LLM)

Emory Law

Emory University School of Law oferuje praktyczne, zdyscyplinowane podejście do studiowania prawa, które angażuje studentów w role, jakie prawo odgrywa w naszej społeczno ... [+]

Emory University School of Law oferuje praktyczne, zdyscyplinowane podejście do studiowania prawa, które angażuje studentów w role, jakie prawo odgrywa w naszej społeczności, społeczeństwie i świecie. Nasze skoncentrowane na uczniu skupienie, innowacyjne programy i zaangażowanie w stypendium przygotowują absolwentów do natychmiastowego i trwałego wpływu.

LLM Emory Law można ukończyć w pełnym wymiarze godzin w ciągu dziewięciu miesięcy lub w niepełnym wymiarze godzin w okresie do czterech lat. Dostępnych jest kilka stężeń lub program można dostosować do specyficznych zainteresowań ucznia poprzez ogólną opcję badania. Program LLM jest otwarty dla osób posiadających dyplom z prawa zagranicznego i / lub dyplom amerykańskiego JD z akredytowanej przez ABA szkoły prawniczej.... [-]

Stany Zjednoczone Atlanta
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku