Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli edukacja jest twoją pasją, to jest twoja uczelnia. Jedna z najbardziej szanowanych nazwisk w dzisiejszej nauce, Concordia University-Portland zmienia sposób, w jaki świat postrzega nauczycieli i uczniów. Oferujemy programy studiów na wszystkich poziomach - wiele z nich można zdobyć w Internecie - od licencjata w edukacji po studia magisterskie i doktoranckie.

Wierzysz w moc i zasięg edukacji. Wierzymy w moc ciebie. Wiemy, że masz wszystko, co potrzeba, aby coś zmienić, i chcemy Ci pomóc. Dlatego nasze studia licencjackie i magisterskie łączą akademicki rygor, wsparcie dla studentów i elastyczne opcje programu, dzięki czemu możesz kontynuować karierę edukacyjną. Jesteśmy tutaj po to, aby upewnić się, że nic nie stoi na przeszkodzie marzenia, aby kierować i inspirować kolejne pokolenie uczniów.


Dlaczego Concordia University-Portland?

Jako innowator w dziedzinie nauki, Concordia University-Portland College of Education od ponad wieku wzmacnia pozycję nauczycieli i nadal wpływa na edukację od poziomu prenatalnego do poziomu doktoranckiego. W rzeczywistości nasze Kolegium Edukacji mieści się w flagowej szkole naszego nowego modelu edukacyjnego, znanego jako 3toPhD®. Te odważne umysły stojące za tym innowacyjnym prototypem to także te, które kształtują nasze ciągłe badania edukacyjne, nasze programy studiów licencjackich i magisterskich.

Akredytowani, non-profit i nauczani przez praktyków, wszystkie internetowe programy MEd Concordii odzwierciedlają to samo znaczące doświadczenie, które dostarczamy na kampusie od 1905 roku. Wygoda w 100 procentach w trybie online, jasno zdefiniowana praca w terenie z realistycznymi terminami i możliwość natychmiastowego zastosuj to, czego uczysz się w klasie - dzięki temu nasze programy są idealne do intensywnego stylu życia. Potencjalne korzyści związane z karierą - od wyższej płacy po promocje - są na drugim miejscu po nagrodach za wywieranie wiecznego wpływu na życie uczniów.

Rozwijamy naszą społeczność profesjonalnych nauczycieli, aby rozwijać uczenie się na każdym etapie - dołącz do nas.


Nasza historia

Założony przez Lutheran Church-Missouri Synod, Concordia University-Portland otworzył swoje podwoje w 1905 roku jako czteroletnia akademia dla duszpasterzy i nauczycieli. W 1977 roku Concordia stała się czteroletnią szkołą średnią, a 18 lat później Concordia College została Concordia University-Portland, członkiem Concordia University System - sieci 9 prywatnych, nieprofesjonalnych uniwersytetów.

Dzisiaj, Concordia University-Portland oferuje solidne wykształcenie artystyczne z licencjatem i licencjatem w zakresie edukacji, biznesu, pielęgniarstwa, opieki zdrowotnej, nauk społecznych, religii, matematyki i nauk ścisłych, a także stopień doktora nauk prawnych w naszej Szkole Prawa w Boise, Idaho.


Nasza misja

Naszą misją jako chrześcijańskiego uniwersytetu-Portland jest przygotowanie liderów do transformacji społeczeństwa. Dążymy do zapewnienia wymagającego, wspierającego i opartego na wierze środowiska do nauki, w którym wzmożone intelektualne dociekania wzmacniają nasze zaangażowanie w sprawiedliwość, współczucie i uczciwość moralną.

Bogaci w różnorodność, gdzie studenci każdej wiary są mile widziani, Concordia University-Portland łączy następujące zasady luterańskiej edukacji w każdym kursie:

  • Nauka kwestionowania
  • Opanowanie nauki i wykorzystanie technologii na dobre
  • Odkrywanie darów, które Bóg wam dał i dzielenie się nimi w służbie innym
  • Rygorystyczna edukacja dla wszystkich

Bazując na ponad stuletnim doświadczeniu, Concordia University-Portland służy potrzebom naszych studentów, naszej społeczności i otaczającego nas świata.


Akredytacja

Wszystkie nasze programy studiów, zarówno na uczelni, jak i online, są akredytowane przez Komisję Północno-Zachodnią ds. Kolegiów i Uniwersytetów na poziomie licencjackim i magisterskim. Akredytacja za pośrednictwem NWCCU oznacza, że Concordia University-Portland spełnia ustalone przez Komisję standardy jakości i skuteczności kształcenia.

Ponadto nasze programy edukacyjne dla nauczycieli z Oregon i Waszyngtonem są zatwierdzane przez Oregon Teacher Standards and Practices Commission.106899_ncu-logo.png

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski