Przeczytaj oficjalny opis

O Columbia Law School

Columbia Law School jest znana z intelektualnego rygoru programu nauczania i przełomowych badań naukowych na wydziale. Czerpiąc siłę z ogromnych interdyscyplinarnych zasobów naszego wybitnego uniwersytetu badawczego - i globalnej sceny Nowego Jorku - nasi studenci kończą swój kurs prawniczy gotowy do zaangażowania się w najtrudniejsze wyzwania na świecie przez granice, jurysdykcje, tematy, sektory i branże.

Renomowany Wydział

Nasi profesorowie to czołowi uczeni i najlepsi praktycy w swoich dziedzinach, kształtujący politykę publiczną i praktykę prawa na całym świecie.


Innowacyjne badania

Centra i programy badawcze Columbia Law School odzwierciedlają szeroki zakres wiedzy specjalistycznej, którą obejmuje nasz wydział. Nasze ośrodki i programy opierają się na rygorystycznych stypendiach wydziałowych, aby zbadać fundamentalne, powstające i interdyscyplinarne obszary prawa. Zrzeszają decydentów, sędziów, liderów biznesu i naukowców z całego świata i zapewniają studentom możliwość pracy bezpośrednio z wykładowcami i doświadczonymi specjalistami w dziedzinie badań.


Globalna szkoła prawnicza

Columbia Law School jest w centrum międzynarodowego stypendium i działalności zawodowej. Nasze wydziały, centra i instytuty rozszerzają swój wpływ poza kampus i międzynarodową społeczność. Nasi studenci mają dostęp do szeregu globalnie zorientowanych możliwości, zarówno w Nowym Jorku, jak i na całym świecie. Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do kariery transgranicznej obejmującej sektory publiczny, prywatny i non-profit.


Tradycja służby publicznej

Jedna z pierwszych szkół prawniczych z wymogiem pro bono, Columbia Law utrzymuje zobowiązanie do wspierania usług publicznych.

Inicjatywy sprawiedliwości społecznej (SJI) zapewniają usługi kariery zawodowej i programowanie dla studentów i absolwentów zainteresowanych interesem publicznym, międzynarodowymi prawami człowieka, służbą publiczną / rządem oraz legalną pracą wolontariuszy. SJI również wdraża i nadzoruje program Pro Bono Columbia Law School, który łączy studentów z projektami nadzorowanymi przez adwokata w dobru publicznym, a także Program Letniej Gwarantowanej Letniej Szkoły Prawa.


Uczenie się przez doświadczenie

Empiryczne uczenie się jest podstawowym sposobem Columbia Law School kształci studentów, aby stali się skutecznymi, etycznymi prawnikami.

Począwszy od klasy 2019, standardy American Bar Association wymagają, aby każdy uczeń JD zarabiał co najmniej sześć kredytów empirycznych w celu ukończenia studiów.

Skuteczne programy kliniczne i zewnętrzne Szkoły prawniczej umożliwiają studentom rozwiązywanie rzeczywistych problemów prawnych.

Usługi karier

Absolwenci Columbia Law są poszukiwani przez najlepszych na świecie pracodawców. Nasi studenci osiągnęli role przywódcze w wybitnych organizacjach sprawiedliwości społecznej, kancelariach prawnych, organizacjach pozarządowych, podmiotach rządowych i instytucjach akademickich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Columbia University, Columbia Law School

The Columbia Executive LL.M. w Global Business Law to przyspieszony program hybrydowy przeznaczony dla doświadczonych prawników o wysokich osiągnięciach, gotowych do rozw ... [+]

Columbia's Vanguard Executive LL.M. Program

The Columbia Executive LL.M. w Global Business Law to przyspieszony program hybrydowy przeznaczony dla doświadczonych prawników o wysokich osiągnięciach, gotowych do rozwoju kariery, zbudowania globalnej sieci i przejęcia wiodącej roli w złożonych transakcjach transgranicznych.

W tym intensywnym programie zdobędziesz ekspercką podstawę w amerykańskim prawie gospodarczym i pomożesz zrozumieć, w jaki sposób te krytyczne koncepcje prawne funkcjonują w ramach międzynarodowych. Nauczysz się na słynnym wydziale prawa kolumbijskiego w Kolumbii i skontaktujesz się z kohortą prawników z całego świata.

Zaprojektowany dla praktyków z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem zawodowym, Executive LL.M. Program umożliwia ukończenie studiów w ciągu jednego roku kalendarzowego i przy minimalnym czasie spędzonym poza domem. Ten przyspieszony program łączy kursy online z intensywną 12-tygodniową rezydencją w kampusie Columbia Law School w Nowym Jorku.... [-]

Stany Zjednoczone Manhattan
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
7 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku