Przeczytaj oficjalny opis

Model Law School: Nasze prawo międzynarodowe, prawo zdrowia i programy prawa własności intelektualnej są w czołówce w kraju. Krajowy Magazyn Prawnik nazwie nas wśród najlepszych szkół 25 prawa zapewniającą najlepsze możliwości prawa interesu publicznego. Magazyn wymienione nas również wśród jej pierwszy "honor roll szkół prawniczych", które zapewniają najlepszą praktykę.

Ekscytujące Lokalizacja: Znajdujemy się w samym sercu University Circle, kwitnącej dzielnicy kulturalnej w Cleveland w stanie Ohio. "Powrót napędzany kultury i sztuki", ale Cleveland to zaznaczone, wśród miast na całym świecie, jako miejsce do odwiedzenia w 2015 roku przez New York Times, Los Angeles Times, Fodor i Travel and Leisure.

Szeroki program nauczania: Oferujemy stopni JD, LLM i SJD. Studenci LLM podjąć większość swoich klasach z JD i SJD studentów. Oferujemy cztery stopnie LLM: Międzynarodowe prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej, w USA i globalne Nauk Prawnych i międzynarodowego prawa karnego.

Dumny Historia: Stopnia w USA i Globalnych Studiów Prawniczych, po raz pierwszy oferowane w Fall 1992, był jednym z pierwszych stopni LLM oferowanych w Stanach Zjednoczonych wyłącznie dla absolwentów szkół prawa obcego. Pozostałe stopnie LLM zostały zaoferowane przez prawie 10 lat. Mamy partnerstwa z wiodących szkół prawniczych za granicą - jak Comillas Papieskim Uniwersytecie w Madrycie, Middlesex University w Londynie, Uniwersytetu Paris Dauphine, Wschodniochińskim Uniwersytecie Nauk Politycznych i Prawa w Szanghaju, a Southwest Uniwersytetu Nauk Politycznych i Prawa w Chongqin - od które wielu naszych studentów LLM zarejestrować.

Nasza Rosnąca obecność: Mamy ukończył 1000 LLM uczniów z kilkudziesięciu krajach na pięciu kontynentach. Nasi absolwenci ćwiczyć i uczyć prawa w wiodących kancelarii prawnych, firm i uczelni. W latach 2015-2016, Biuro Studiów Prawniczych Absolwent Zagranicznych włączono 73 LLMs i 25 SJD studentów.

Ekspert Wydział: Nasze prawo wydziału są 25 miejsce w kraju w wpływu naukowej. Oni są znani eksperci w swoich dziedzinach, a ich priorytetem jest sukces naszych studentów. Mamy powitanie przyjazne środowiska sprzyjającego współpracy między profesorów, administratorów, pracowników, studentów i absolwentów. Po dołączeniu do naszej szkoły prawniczej, jesteście częścią naszej rodziny prawnej.

Połączono Instytucja: Jesteśmy częścią Case Western Reserve University, wysoko w rankingu instytucji badawczej z ponad 5.800 absolwentów i zawodowych studentów i ponad 5000 studentów. Uczelnia jest także domem dla Weatherhead School of Management, Case School of Engineering, School of Dental Medicine, Francis Payne Bolton Szkoły Pielęgniarstwa, School of Medicine, Szkoły Graduate Studies, Jack, Józefa i Morton Mandel Szkoła Stosowanych Nauk Społecznych, i Wyższa Szkoła Sztuki i Nauki. Nasza uczelnia rejestruje ponad 1800 zagranicznych studentów z krajów na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Case Western Reserve University School of Law

Cztery tygodnie wprowadzenie lato USA common law i USA badania prawne, pisanie i analiza, a okazją do poprawy prawnych znajomość języka angielskiego. ... [+]

Letni Instytut Języka i Prawo jest intensywny czterotygodniowy staż treningowy wyłącznie dla zagranicznych prawników i studentów. Instytut ma na celu:

Zapoznanie studentów z praktyki i badania prawa w Stanach Zjednoczonych; Studentów z praktycznym wprowadzeniem do USA na badania prawnego i analizy; i Poprawić znajomość języka angielskiego uczniów poprzez zintegrowany angielskim dla programu celów prawnych.

Prowadzone codziennie w Szkole Prawa, która znajduje się na malowniczym miejskiego kampusu Case Western Reserve University w kulturalnym sercu Cleveland University Circle, instytut to zaawansowany program przeznaczony do poszerzenia i polskich studentów zagranicznych "już silne angielski umiejętności komunikacyjne podczas gdy wprowadzenie ich do amerykańskiego wspólnej praktyki prawniczej i przygotowanie ich do rygorów pracy szkoły prawa amerykańskiego.... [-]

Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magister prawa (LLM)

Case Western Reserve University School of Law

Skupić się na amerykańskim prawie gospodarczym, jak stosowane do transakcji międzynarodowych. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) w Międzynarodowej Business Law jest zaprojektowany, aby dać absolwentom szkół prawniczych poza Stanami Zjednoczonymi możliwość studiowania w USA prawo gospodarcze, jak stosowane do transakcji międzynarodowych.

Program przygotowuje studentów do stanowisk w międzynarodowych kancelariach prawnych, wewnętrznych działów prawnych, międzynarodowych korporacji, urzędów państwowych i innych organizacji dla-profit i non-profit działających na arenie międzynarodowej.

Roczny program wymaga etatowych frekwencji i 24 godzin kredytów kursu.

Wymagane kursy: Prawo do USA Umowa LL.M. (3) Organizacje biznesowe (4) US Pisanie prawna (2) US Naukowa Pisanie prawna (1) Absolwent obce Seminarium (1, upadek) + (1, wiosna) ... [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Case Western Reserve University School of Law

Focus on międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i przepisy bezpieczeństwa narodowego. Drugi semestr externship dostępne d ... [+]

LLM in International Prawa Karnego - zarówno dla absolwentów zagranicznych i amerykańskich

Prowadzone przez czołowych ekspertów w dziedzinie, program ten umożliwia studentom, którzy posiadają wykształcenie prawnicze z dogłębną znajomością międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i krajowego prawa ochrony. Założy je ćwiczyć międzynarodowego prawa karnego przed trybunałami międzynarodowymi lub sądami krajowymi. Roczny program opiera się w naszej szkole prawniczej, ale studenci mają możliwość podjęcia się drugi semestr w międzynarodowym trybunałem. Stopień jest również dostępna dla amerykańskich studentów w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.... [-]

Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Case Western Reserve University School of Law

Focus on patentów, znaków towarowych, praw autorskich i tajemnic handlowych. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) w prawie własności intelektualnej ma na celu zapewnienie absolwentom szkół prawniczych zagranicznych z głębokiego zrozumienia doktryny i polityki amerykańskiego prawa własności intelektualnej, w tym patentów, znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych.

Własność intelektualna staje się skupić na globalnym rynku i gospodarki informacyjnej, przedstawiając niektóre z najważniejszych i najbardziej złożonych problemów stojących przed systemami prawnymi, jak i biznesowych, rozrywkowych i technologii społeczności.

Roczny program wymaga etatowych frekwencji i 24 godzin kredytów kursu.

Wymagane kursy US Contract Law dla LL.M. (3) - prawie patentowym (3) lub Property Survey Intelektualnej (2) - Prawo autorskie (3) lub międzynarodowego prawa własności intelektualnej (3) - Trademark Law (3) lub Międzynarodowe Prawo (3) Własność intelektualna - US doktrynie (2 ) - US naukowa doktrynie (1) - Absolwent Seminarium Zagranicznego (1, upadek) + (1, wiosna) Podczas Graduate obce seminarium studenci pracujący w kierunku wyspecjalizowanej LL.M. Stopień w prawie własności intelektualnej musi otrzymać stopień H na papierze badań, wymaganych w drugim semestrze, na zasadzie prawa własności intelektualnej temacie. Grade H jest równa B + lub lepiej. Studenci, którzy otrzymują stopień S na pracy badawczej otrzymywać LL.M. w USA i globalne Nauk Prawnych i zaświadczenia w prawie własności intelektualnej. Przedmioty do wyboru: ... [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Case Western Reserve University School of Law

Skoncentruj się na prawie amerykańskim, z elastycznym programem, najlepiej LL.M. przygotowanie do egzaminu barem amerykańskim. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) w USA i globalne Nauk Prawnych jest ogólnym LL.M. Program z celem dać prawników zagranicznych przygotowania w prawie amerykańskim. Jesteśmy w stanie dostosować program nauczania do tła i zainteresowania każdego ucznia. Ponieważ program jest elastyczny, radzimy LLMs Przygotowanie do egzaminu adwokackiego nam wybrać LL.M. w USA i globalne Nauk Prawnych z zajęć z przedmiotów kreskowych przetestowane.

Roczny program wymaga etatowych frekwencji i 24 kredytowej godzin kredytów kursu.

Wymagane kursy Prawo do USA Umowa LL.M. (3) - US Pisanie prawna (2) - US Naukowa Pisanie prawna (1) - Absolwent Seminarium Zagranicznego (1, upadek) + (1, wiosna) Programy certyfikacji ... [-]
Stany Zjednoczone Cleveland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?