Case Western Reserve University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Model Law School: Nasze prawo międzynarodowe, prawo zdrowia i programy prawa własności intelektualnej są w czołówce w kraju. Krajowy Magazyn Prawnik nazwie nas wśród najlepszych szkół 25 prawa zapewniającą najlepsze możliwości prawa interesu publicznego. Magazyn wymienione nas również wśród jej pierwszy "honor roll szkół prawniczych", które zapewniają najlepszą praktykę.

Ekscytujące Lokalizacja: Znajdujemy się w samym sercu University Circle, kwitnącej dzielnicy kulturalnej w Cleveland w stanie Ohio. "Powrót napędzany kultury i sztuki", ale Cleveland to zaznaczone, wśród miast na całym świecie, jako miejsce do odwiedzenia w 2015 roku przez New York Times, Los Angeles Times, Fodor i Travel and Leisure.

Szeroki program nauczania: Oferujemy stopni JD, LLM i SJD. Studenci LLM podjąć większość swoich klasach z JD i SJD studentów. Oferujemy cztery stopnie LLM: Międzynarodowe prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej, w USA i globalne Nauk Prawnych i międzynarodowego prawa karnego.

Dumny Historia: Stopnia w USA i Globalnych Studiów Prawniczych, po raz pierwszy oferowane w Fall 1992, był jednym z pierwszych stopni LLM oferowanych w Stanach Zjednoczonych wyłącznie dla absolwentów szkół prawa obcego. Pozostałe stopnie LLM zostały zaoferowane przez prawie 10 lat. Mamy partnerstwa z wiodących szkół prawniczych za granicą - jak Comillas Papieskim Uniwersytecie w Madrycie, Middlesex University w Londynie, Uniwersytetu Paris Dauphine, Wschodniochińskim Uniwersytecie Nauk Politycznych i Prawa w Szanghaju, a Southwest Uniwersytetu Nauk Politycznych i Prawa w Chongqin - od które wielu naszych studentów LLM zarejestrować.

Nasza Rosnąca obecność: Mamy ukończył 1000 LLM uczniów z kilkudziesięciu krajach na pięciu kontynentach. Nasi absolwenci ćwiczyć i uczyć prawa w wiodących kancelarii prawnych, firm i uczelni. W latach 2015-2016, Biuro Studiów Prawniczych Absolwent Zagranicznych włączono 73 LLMs i 25 SJD studentów.

Ekspert Wydział: Nasze prawo wydziału są 25 miejsce w kraju w wpływu naukowej. Oni są znani eksperci w swoich dziedzinach, a ich priorytetem jest sukces naszych studentów. Mamy powitanie przyjazne środowiska sprzyjającego współpracy między profesorów, administratorów, pracowników, studentów i absolwentów. Po dołączeniu do naszej szkoły prawniczej, jesteście częścią naszej rodziny prawnej.

Połączono Instytucja: Jesteśmy częścią Case Western Reserve University, wysoko w rankingu instytucji badawczej z ponad 5.800 absolwentów i zawodowych studentów i ponad 5000 studentów. Uczelnia jest także domem dla Weatherhead School of Management, Case School of Engineering, School of Dental Medicine, Francis Payne Bolton Szkoły Pielęgniarstwa, School of Medicine, Szkoły Graduate Studies, Jack, Józefa i Morton Mandel Szkoła Stosowanych Nauk Społecznych, i Wyższa Szkoła Sztuki i Nauki. Nasza uczelnia rejestruje ponad 1800 zagranicznych studentów z krajów na całym świecie.

Lokalizacje

Cleveland

Case Western Reserve University School of Law

Address
Case Western Reserve University School of Law
Foreign Graduate Legal Studies
11075 East Blvd44106-7148 Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 216-368-2083

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium