Przeczytaj oficjalny opis

Test Columbus School of Law jaśnieje jako ukryty skarb w ramach edukacji prawnej w Waszyngtonie Jest to Akademia składa się z kolegialnych i współczujący uczniów, wspierającej i naukowo wybitnych wykładowców i bazy utalentowanych i dobrze podłączone absolwentów, że jest gotowa pomóc dzisiejsi studenci osiągnąć swoje cele.

Nasi studenci przodują indywidualnie i zbiorowo. Zarabiają stypendia, externships i stypendiów; niektóre również opublikować w czasopismach prawniczych. Nasze zespoły Moot sądów i prób zdobyć uznanie w konkursach z Puerto Rico do Wiednia Hong Kongu. Studenci prawa CUA opowiadać się za żywych klientów za pośrednictwem naszej pionierskiej poradni prawnej, udowadniając dzienne prawdę starożytnej maksymy: Robię i rozumiem.

Stosunek wydziału studenta jest niewielka. Profesorowie bardzo się starali, aby pomóc uczniom z zaleceniami i wykonywania połączeń zawodowych. Dodać do tego środowisku szkolnym Prawo zauważyć koleżeństwa, gdzie studenci chcą widywać się uda, i masz fundament niezapomnianych przeżyć szkoły prawniczej.

Nauczyciele i czyn, naszym pełnym wymiarze czasu i pomocnicze wykładowców są profesorowie, naukowcy, badacze, praktycy i komentatorzy prawne pierwszej kolejności. Niektórzy pozostają aktywne w sądzie. Inni autorem tekstów porównawczych w przypadku przedmiotów takich jak czyny i prawa papierów wartościowych. Przedstawiają one na konferencjach i panelach na całym świecie. Oni są odczytywane, cytowany cytowane i przestrzegane. Przede wszystkim, nasz wydział poświęcony doskonałości w nauczaniu prawa i powodzenia wydajność naszych studentów.

Nasze state-of-the-art budynek położony jest zaledwie kilka minut drogi od centrum Waszyngtonu, epicentrum prawnej narodu i najlepsze miasto w Ameryce dla badań nad prawem. Columbus School of Law jest członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich szkół prawniczych (AALS) od 1921 i American Bar Association (ABA) od 1925 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową i dowiedzieć się, co sprawia, że ​​Columbus School of Law wyróżniają. Od 1897 roku szkoła prawa gościł studentów z każdej wiary i tła, nauczania, prowadzenia i wspierania ich transformację do niektórych z najlepszych prawników w Ameryce.

Prawo CUA Advantage

Znajduje się w Waszyngtonie, The Catholic University of America Columbus School of Law (Prawo CUA) jest jednym z najlepszych wyborów można dokonać, jeśli twoim celem jest, aby skończyć z umiejętnościami - takimi jak krytycznej analizy prawnej, doktrynie i skutecznego poparcia ustnej - które są niezbędne do skutecznej praktyki prawnej w 21 wieku.

Na każdym kroku, podejście Lawa Cua edukacji prawnej można streścić w trzech słowach: Praktyczny, skupiony, a Connected, nazywane także Advantage ustawy CUA. To w połączeniu z silnym poczuciem służby i jest położony w stolicy kraju sprawią, że prawo Cua prawny doświadczenia edukacyjnego, który pozwoli Ci się rozwijać zarówno zawodowo, jak i indywidualnych.

Serwis

Prawo CUA posiada unikalną misję służby. Misja ta jest przykładem naszego zaangażowania do pro bono pracy, zaangażowania udostępnionego przez studentów, wykładowców i absolwentów podobne. Umiejętności kliniczne leżeć na sercu, jak działa prawo jako narzędzie, aby pomóc i chronić innych, zwłaszcza najsłabszych społeczeństwa.

Studenci, którzy są rysowane służby mają wiele możliwości angażowania się w długoterminowe i krótkoterminowe projekty sprawiedliwości społecznej, a także organizacje studenckie, które dają z powrotem do lokalnej się we Wspólnocie. Prawo CUA pomaga również studentom, którzy chcą realizować staże podyplomowe oraz inne możliwości zatrudnienia w interesie publicznym i ustawień usług publicznych.

Misja Prawo

Columbus School of Law jest integralną częścią Katolicki Uniwersytet Ameryki i wspiera i przyspiesza cele instytucji uniwersytetu jako całości, tak jak zostały one potwierdzone w całej historii uczelni i są obecnie określone w misji uniwersytetu. Te cele i zadania pojawiają się w rdzeniu zobowiązanie do ideałów godności każdej osoby ludzkiej; poszanowanie nienaruszalności ludzkiego życia; sprawiedliwości zakorzenione w dobro wspólne; uznanie i ochrona praw człowieka jako darów Stwórcy; troska o ubogich, zaniedbanych i podatne; oraz obowiązek miłości do siebie. W szkole prawniczej, staramy się dowiedzieć, zachowania i przekazywania prawdy we wszystkich jej formach; osiągnąć wyróżnienie akademickie w katolickiej tradycji intelektualnej; oraz zapewnienie, w sposób instytucjonalny, wierność inspiracji chrześcijańskiej uczelni.

Poczucie szkoły integralności instytucjonalnej i społeczności odzwierciedla jego wierność ideałom katolickich i przekonań. Jako takie, szkoła jest zobowiązana do wspierania jej już silne więzy wspólnoty poprzez dalsze wspieranie i utrzymanie szacunek, a wśród wykładowców, administratorów, studentów, pracowników i absolwentów oraz poszanowania różnorodności środowisk, wyznań, poglądów i wkłady że członkowie wnoszą do społeczności szkolnej prawa.

Łączymy zdolnym i zróżnicowaną studentów i dostarczenie studentom wyjątkową kształcenia zawodowego mające na celu przygotowanie i motywować je do służby z wywiadu, integralności i wigoru potrzeb klientów, społeczności, narodu, społeczeństwa obywatelskiego i społeczności międzynarodowej. Staramy się przekazywać naszym studentom obszerny zestaw praktycznych kompetencji, szeroki zakres wiedzy doktrynalnej i niezachwiane przywiązanie do etycznej praktyki prawa. Za pierwszy rok studiów zachęcamy uczniów do rozważenia uczestnictwa w uporządkowany specjalizacji poprzez szereg instytutów, edukacji klinicznej, ośrodków i programów zwiększających umiejętności, które są niezbędne do zapewnienia najwyższej jakości reprezentacji prawnej. Poprzez zapewnienie wysokiej jakości nauczania, rygorystycznej stypendium, osiągnięć zawodowych i pracy społecznej, szkoły prawa jest zobowiązana do dokonywania znaczących i trwałych wkład do wzbogacenia wiedzy, uczciwości zawodów prawniczych, a także poprawa dobrostanu szerszy społeczności, narodu i Kościoła.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat z prawa (JD)

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Decyzja do szkoły prawniczej pozostaje zdrowe, inteligentne i spełniające inwestycja w siebie i swoją przyszłość. W złożonym świecie stoi wiele poważnych wyzwań, zapotrze ... [+]

Rekrutacja

Decyzja do szkoły prawniczej pozostaje zdrowe, inteligentne i spełniające inwestycja w siebie i swoją przyszłość. W złożonym świecie stoi wiele poważnych wyzwań, zapotrzebowanie na właściwe, etyczne i współczucia prawników jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Położony w pobliżu centrum Waszyngtonu, miasto jak żadne inne i centrum systemu prawnego naszego narodu, The Catholic University of America Columbus School of Law (Prawo CUA) jest jednym z najlepszych wyborów można dokonać, jeśli twoim celem jest, aby skończyć z umiejętnościami - takimi jak krytycznej analizy prawnej, doktrynie i skutecznego poparcia-że ustnej są niezbędne dla pomyślnej praktyki prawnej w 21 wieku.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Catholic University of America - Columbus School of Law

Prawo CUA ma kwitnącej niepełnym czasie wieczoru Division JD programu. Zaprojektowany na potrzeby profesjonalistów poszukujących w celu uzupełnienia ich obecne życie zawo ... [+]

Przychylne, wspomagające i Jakości Learning Environment

Prawo CUA ma kwitnącej W niepełnym wymiarze godzin Wieczór Division JD programu. Zaprojektowany na potrzeby profesjonalistów poszukujących w celu uzupełnienia ich obecne życie zawodowe lub rozpoczynających nowy, wszystkie klasy spotkać między 6:30 a 9:30 po południu, od poniedziałku do czwartku.

Różnorodność Wieczorem dywizji wyposażony studentów, którzy są specjalistami z wielu branż i środowisk. Trzymają się różne stopnie takie jak doktoranckich tych, MD, w Masters i kawalerów. Niektórzy zawsze chciałem pracować w kierunku studia prawnicze, a znaleźć inne studia prawnicze pomogłoby otworzy nowe możliwości rozwoju dla siebie. A w niektórych przypadkach są to osoby, które koncentrują się na założenie rodziny, a teraz zdecydowali się pracować na swojej kariery.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magister prawa (LLM)

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Master of Laws (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspe ... [+]

Mistrza Prawa (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspertów, plan studiów w jednej z następujących stężeniach: prawo i technologia, papierów wartościowych prawo lub porównawczy i prawem międzynarodowym. Zagraniczne LL.M. Studenci mają możliwość kontynuowania programu nauczania, który pomaga przygotować się do egzaminu w Stanach Zjednoczonych, a także zdobyć szerokie zrozumienie amerykańskiego systemu prawa. Dzięki obszernym programom nauczania, LL.M. Kandydaci podnoszą swoją wiedzę do praktyki dzięki zdobywaniu znacznej wiedzy w wybranej dziedzinie specjalizacji, a także doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie prawnego badania, analizy i pisemnego prawa w Stanach Zjednoczonych. ... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Catholic University of America - Columbus School of Law

Master of Laws (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspe ... [+]

Mistrza Prawa (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspertów, plan studiów w jednej z następujących stężeniach: prawo i technologia, papierów wartościowych prawo lub porównawczy i prawem międzynarodowym. Zagraniczne LL.M. Studenci mają możliwość kontynuowania programu nauczania, który pomaga przygotować się do egzaminu w Stanach Zjednoczonych, a także zdobyć szerokie zrozumienie amerykańskiego systemu prawa. Dzięki obszernym programom nauczania, LL.M. Kandydaci podnoszą swoją wiedzę do praktyki dzięki zdobywaniu znacznej wiedzy w wybranej dziedzinie specjalizacji, a także doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie prawnego badania, analizy i pisemnego prawa w Stanach Zjednoczonych. ... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Catholic University of America - Columbus School of Law

Master of Laws (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspe ... [+]

Mistrza Prawa (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspertów, plan studiów w jednej z następujących stężeniach: prawo i technologia, papierów wartościowych prawo lub porównawczy i prawem międzynarodowym. Zagraniczne LL.M. Studenci mają możliwość kontynuowania programu nauczania, który pomaga przygotować się do egzaminu w Stanach Zjednoczonych, a także zdobyć szerokie zrozumienie amerykańskiego systemu prawa. Dzięki obszernym programom nauczania, LL.M. Kandydaci podnoszą swoją wiedzę do praktyki dzięki zdobywaniu znacznej wiedzy w wybranej dziedzinie specjalizacji, a także doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie prawnego badania, analizy i pisemnego prawa w Stanach Zjednoczonych. ... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku