Albany Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wschód na zewnątrz

Nasza misja

Albany Law School kształci przyszłych liderów i upoważnia w praktyce prawa, biznesu, interesu publicznego, a rządem. Łączymy klasę do zawodu, rządu i społeczności poprzez uczenie się na bazie doświadczonych zaangażowanych stypendium i solidną sieć absolwentów i sympatyków. Nauka w Albany Law School jest spółką joint venture pomiędzy studentów i członków wydziału, obsługiwanych przez pracowników, administratorów, absolwentów i Kuratorium. Nasi uczniowie rozwijają się głębszego rozumienia polityki i doktryny prawnej, w szerokim zakresie kompetencji zawodowych, a także głębokiego zaangażowania na rzecz sprawiedliwości i wartości etycznych.

Nasza wizja

Albany Law School jest uznawana za skupioną na studentach społeczność uczenia się, która zapewnia rygorystyczny, innowacyjny program edukacji prawniczej, który odpowiada adeptownie zmieniającym się potrzebom i możliwościom. Law School oferuje Opportunity przygotowujące, które przyciągają studentów z różnorodnych zainteresowań i środowisk i przygotowuje absolwentów do kariery w nadzwyczajnych prawa, biznesu, interesu publicznego i rządu. Prowadzona przez badaczy naukowych i nauczycieli zaangażowanych w postęp PiS, studenci będą rozwijać umiejętności, wiedzy i wartości, profesjonalne wsparcie i ołowiu w globalnym społeczeństwie. Jako absolwenci będą one przyłączyć się do społeczności absolwentów kwitnące dedykowany do sukcesu szkoły prawniczej, jego uczniów, a jego misji.


albanylaw02

Plan: Szansa przygotowujące

Pathways Opportunity są definicjami dla Law School Albany. Opierając się na naszej lokalizacji, niezależności i społeczności, stworzyliśmy Opportunity Pathways, aby inspirować, wspierać i zapewniać kierunek naszym studentom, gdy badają i realizują merytoryczne obszary zidentyfikowane w badaniach rynkowych tak, jak są już dostępne z możliwościami kariery. Te ścieżki obejmują rynki biznesowe, podatkowe i finansowe; Cywilnej i przestępczej; Rząd, polityka i służba publiczna; zdrowie; Innowacji i przedsiębiorczości; I interes publiczny. Szansy Opportunity Path kształtują nasze programy edukacyjne i mentorskie, pomagają nam w identyfikacji strategicznych partnerstw i osiągają kulminacyjne szlaki zawodowe łączące studentów z pracodawcami i doradcami przez całe życie.

Przygotowujące Szansa zdefiniować obszary wyróżnieniem i wyznaczać kierunek dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Ścieżki Możliwości są następujące:

  • Biznes, podatkowe i rynków finansowych;
  • Advocacy cywilnych i karnych;
  • Rząd, Polityka i świadczenia usług publicznych;
  • Zdrowie;
  • Innowacje i przedsiębiorczość;
  • i Public Interest Law.

Opportunity Pathways informują o programach edukacyjnych i mentorskich oraz do osiągnięcia profesjonalnych dróg, które łączą studentów z pracodawcami i mentorami życiowymi.

Rozwój zawodowy studentów leży u podstaw każdego Path Opportunity. Po rekrutacji uczniów ze środowisk dobrze przystosowanych do sukcesu na ścieżkach edukacyjnych, Szkoła Podstawowa zapewnia studentom bogatą ofertę programową, możliwości w zakresie oceny klinicznej i terenowej, doradców na poziomie wydziału, starszych mentorów, grup powinowactwa rówieśniczego oraz szkolenia zawodowego, zgodnego z każdą ścieżką Opportunity Pathway. Nasza Klinika i Sprawiedliwość Center, rząd Law Center, Instytut regulacji rynku finansowego, Centrum doskonałości w nauczaniu prawa, a nasza bogata sieć absolwentów i sympatyków wszystkich przyczyni się do rozwoju zawodowego i możliwości przyznanej każdemu studentowi Albany Law School. Każda ścieżka zawiera wiele istotnych ścieżek prawnych lub stężeń, które będą dostępne dla wszystkich uczniów. Na przykład student może brać udział w kursach prawa międzynarodowego podczas realizacji któregokolwiek z Pathways.

Jedną z miar sukcesu szkoły prawniczej jest jego zdolność do umieszczenia uczniów w wybranych dziedzinach po ukończeniu studiów. Albany Law School zobowiązuje się do korzystania z jego przygotowujące okazję do optymalizacji przewagi konkurencyjnej naszych absolwentów i przygotowanie do uzyskania zatrudnienia w wybranych dziedzinach. Będziemy pracować z każdym uczniem, aby zmaksymalizować szansę na pożądanym miejscu docelowym kariery i sukcesu zawodowego i osobistego.

W drogami określonymi w tym planie nie są stałe lub statyczne. Ścieżki będą oceniane corocznie i modyfikowany lub wymienić w razie potrzeby, aby zapewnić ich dostarczenie naszym studentom najbardziej rygorystycznego i skutecznego programu akademickiego, i umieszczenie naszych absolwentów w najlepszej pozycji, aby odnieść sukces po szkole prawniczej w świetle obecnych realiów zawodu i rynku pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law MLS » Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat z prawa (JD) » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Certyfikat z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony danych osobowych

Online Stacjonarne 6 - 12 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Albany

Nowy internetowy program certyfikacyjny w Cyberbezpieczeństwie [+]

Nowy internetowy program certyfikacyjny w Cyberbezpieczeństwie

zrozumieć wpływ przepisów i politykiocenić program cyberbezpieczeństwa i prywatności w firmie lub organizacjiocenić najlepsze praktyki branżowe wraz z krajowymi, federalnymi i międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa i prywatności,podejmować decyzje i doradzać decydentom wyższego szczebla, jak ukierunkować firmę lub organizację, aby szybko dostosować się do stale zmieniającego się ryzyka, zgodności, sytuacji prawnej i politycznej.

Program składa się z trzech kursów obejmujących łącznie dziewięć godzin kredytowych i jest oferowany w całkowicie online, na odległość kształceniu, co pozwala uczniom na ukończenie kursów w czasie, który najlepiej pasuje do ich harmonogramów. Każdy kurs trwa 14 tygodni i można go pobierać jednocześnie, aby wszystkie trzy kursy można było ukończyć w jednym akademickim semestrze.... [-]


Online MS / Cyberbezpieczeństwo i prywatność danych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Albany

Szkoła prawnicza oferuje rygorystyczny program z bogatą historią doskonałości. Studenci magisterscy dołączą do społeczności wybitnych wykładowców, skupionych i zdeterminowanych studentów oraz sieci absolwentów, którzy mogą zapewnić opiekę mentorską, staże i potencjalne zatrudnienie. [+]

Szkoła prawnicza oferuje rygorystyczny program z bogatą historią doskonałości. Studenci magisterscy dołączą do społeczności wybitnych wykładowców, skupionych i zdeterminowanych studentów oraz sieci absolwentów, którzy mogą zapewnić opiekę mentorską, staże i potencjalne zatrudnienie.

Stężenia:

Sprawy rządowe i rzecznictwoPrawo medyczneSpołeczna przedsiębiorczośćBezpieczeństwo cybernetyczne i prywatność danych - wszystko online

Ten internetowy program zapewnia pracującym specjalistom, a także tradycyjnym studentom elastyczny harmonogram realizacji celów zawodowych w cyberbezpieczeństwie i prywatności danych.

Położona w samym sercu stolicy stanu Nowy Jork, szkoła prawnicza kształciła liderów od 1851 roku. Dzięki 10 400 absolwentom praktykującym w całym kraju, ta potężna sieć zapewnia społeczność studentów. Umowa afiliacyjna z Uniwersytetem w Albany obejmuje wspólne programy i dostęp dla studentów i wykładowców do uczenia się od siebie nawzajem.... [-]


LL.M. dla absolwentów prawa obcego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Stany Zjednoczone Albany

Law School oferuje rygorystyczny program nauczania z bogatą historią doskonałości. Studenci będą dołączenie do społeczności wybitnych wykładowców, skoncentrowany i zdeterminowanych studentów, a sieć zrealizowanych absolwentów, które mogą zapewnić opiekę mentora, staże i możliwości zatrudnienia. Położony w samym sercu stolicy stanu Nowojorskim, Law School wykształciła liderów od 1851 roku. Z 10.400 absolwentów praktykujących w całym kraju, to potężne sieci zapewnia wspólnotę szansę dla swoich studentów. Umowa przynależność University at Albany zawiera programy wspólne, a dostęp dla studentów i wykładowców, aby uczyć się od siebie nawzajem. Szkoła prawo ma sprawdzoną historię rozpoczyna błyskotliwe kariery w całym regionie, w kraju i za granicą. Prezesi, dyrektorzy, menedżerowie finansowe i właściciele Business Credit swoje doświadczenie Albany Law School dla ich sukcesu. [+]

Wymagania akademickie

Law School oferuje rygorystyczny program nauczania z bogatą historią doskonałości. Studenci będą dołączenie do społeczności wybitnych wykładowców, skoncentrowany i zdeterminowanych studentów, a sieć zrealizowanych absolwentów, które mogą zapewnić opiekę mentora, staże i możliwości zatrudnienia.

Położony w samym sercu stolicy stanu Nowojorskim, Law School wykształciła liderów od 1851 roku. Z 10.400 absolwentów praktykujących w całym kraju, to potężne sieci zapewnia wspólnotę szansę dla swoich studentów. Umowa przynależność University at Albany zawiera programy wspólne, a dostęp dla studentów i wykładowców, aby uczyć się od siebie nawzajem.... [-]


Online LLM / Cyberbezpieczeństwo i prywatność danych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Albany + 1 więcej

The LL.M. Program oferuje kilka różnych opcji badania. Kandydaci mogą specjalizować się w administracji rządowej i przepisach, prawie zdrowia, prawie własności intelektualnej lub prawie międzynarodowym lub mogą zaplanować studia inne niż te specjalistyczne. Szkoła oferuje LLM w zakresie cyberbezpieczeństwa i prawa do prywatności danych, oferowaną całkowicie online, umożliwiając zagranicznym studentom odbycie kursów z domu. [+]

The LL.M. Program oferuje kilka różnych opcji badania. Kandydaci mogą specjalizować się w administracji rządowej i przepisach, prawie zdrowia, prawie własności intelektualnej lub prawie międzynarodowym lub mogą zaplanować studia inne niż te specjalistyczne.

Kandydaci mogą korzystać z pełnego LLM w zakresie cyberbezpieczeństwa i ochrony danych w Internecie z dowolnego miejsca na świecie.

LL.M. kandydaci są zobowiązani do uzyskania 24 punktów na zatwierdzonych kursach. Studenci są zachęcani do zdobywania punktów akademickich, do limitu sześciu, angażując się w nadzorowane przez wydział badania i projekty pisarskie. Wymagane jest minimum GPA 2,0, bieżące i skumulowane.... [-]


Doktorat z prawa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Albany

Juris Doctor (JD) to pierwszy stopień profesjonalny prawa przyznane studentowi, który pomyślnie przeszedł badania prawa. Albany Law School oferuje trzema i czterema-letnie programy prowadzące do stopnia JD. [+]

Juris Doctor (JD) to pierwszy stopień profesjonalny prawa przyznane studentowi, który pomyślnie przeszedł badania prawa. Albany Law School oferuje trzema i czterema-letnie programy prowadzące do stopnia JD.

Najstarsza niezależna szkoła prawo w Ameryce Północnej, Albany Law został kształcenie studentów i produkcji znakomitych prawników, przez ponad 160 lat. Jako jedyny szkoły prawniczej w odległości 100 mil od stolicy stanu Nowy Jork, Albany Law oferuje studentom dostęp do stanowych i federalnych sądów, ustawodawcy, organów państwowych i silnego sektora prywatnego. Tutaj znajdziesz intelektualnie rygorystyczny program nauczania w środowisku silnie wspierającej; zgrany społeczność oddanych uczniów; i dostępne wydziału.... [-]


Wspólne JD / MS w bioetyce

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Albany

Wspólny program JD / MS w zakresie bioetyki jest oferowany przez Albany Law School w połączeniu z Alden March Bioethics Institute w Albany Medical College. Alden March Bioethics Institute to uznany na całym świecie lider w rozwijającej się dziedzinie bioetyki, a jej absolwentskie programy edukacyjne łączą wybitnych nauczycieli, innowacyjnych badaczy, doskonałych studentów, najnowszą technologię nauczania i intensywny program etyki klinicznej. MS w Bioethics jest przeznaczony dla osób, które chcą umieścić bioetykę we własnej karierze zawodowej. Albany Medical College jest dogodnie usytuowany po drugiej stronie ulicy od Albany Law School , która zapewnia studentom prawa wyjątkową okazję do udziału w rundach klinicznych, konsultacji etycznych i sesjach edukacyjnych na bieżąco. [+]

Wspólny program JD / MS w zakresie bioetyki jest oferowany przez Albany Law School w połączeniu z Alden March Bioethics Institute w Albany Medical College. Alden March Bioethics Institute to uznany na całym świecie lider w rozwijającej się dziedzinie bioetyki, a jej absolwentskie programy edukacyjne łączą wybitnych nauczycieli, innowacyjnych badaczy, doskonałych studentów, najnowszą technologię nauczania i intensywny program etyki klinicznej.

MS w Bioethics jest przeznaczony dla osób, które chcą umieścić bioetykę we własnej karierze zawodowej. Albany Medical College jest dogodnie usytuowany po drugiej stronie ulicy od Albany Law School , która zapewnia studentom prawa wyjątkową okazję do udziału w rundach klinicznych, konsultacji etycznych i sesjach edukacyjnych na bieżąco.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
80 New Scotland Avenue
Albany, New York, 12208-3494 US