Abraham Lincoln University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Abraham Lincoln University jest instytucją Internecie zapewniając akredytowanych krajowych programów Juris Doctor, Associate, licencjackie, magisterskie i dyplomowe / certyfikatów.

utworów online stopnia ALU są praktyczne i niedrogie, przy użyciu zaawansowanych, łatwy do nauczenia, interaktywną technologię. Zarobienia stopnia całkowicie online w prawa, wymiaru sprawiedliwości, biznes, IT, Asystent badań i więcej.

Earn Your Online Prawo Stopień

ALU jest jedną z najlepszych szkół prawniczych świadczących Kalifornii w pełni on-line stopnia Juris Doctor - jesteśmy dumni pionierem w edukacji prawniczej odległość. ALU jest zarejestrowana Komitetu Bar egzaminatorów Państwowej Bar of California w kategorii szkoły nauki niepotwierdzonych odległość.

ALU University Online: Pielęgnacja, Połącz, Utwórz Misją Alu jest zapewnienie możliwości uczenia się przez całe życie dla studentów, którzy mogą być zaniedbane przez tradycyjne instytucje edukacyjne.

Celem każdego Kadra członka ALU jest dostarczanie niezwykle istotne, instrukcje i autentyczną, indywidualną obsługę studentów. Instruktorzy opieka o wyjątkowych okolicznościach uczniów. ALU łączy studentów, oferując poczucie przynależności i świętować sukces studentów i wkład do społeczności, którym służymy. Jesteśmy dumni z naszych kursów retencyjnych i naszych relacjach absolwentów.

Abraham Lincoln University inspiruje i zachęca naszych uczniów podbić wyzwania i osiągnięcia swojego pełnego potencjału poprzez osiągnięcie swoich celów w społeczności akademickiej kształcenia ustawicznego. W ten sposób możemy poprawić i przyczynić się do naszej społeczności i Stwórz przyszłego szukamy.

Lokalizacje

Los Angeles

Abraham Lincoln University

Address
Abraham Lincoln University,
3530 Wilshire Blvd, Ste 1430

CA 90010 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 213-252-5100

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium