Abraham Lincoln University

Online Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Abraham Lincoln University jest instytucją Internecie zapewniając akredytowanych krajowych programów Juris Doctor, Associate, licencjackie, magisterskie i dyplomowe / certyfikatów.

utworów online stopnia ALU są praktyczne i niedrogie, przy użyciu zaawansowanych, łatwy do nauczenia, interaktywną technologię. Zarobienia stopnia całkowicie online w prawa, wymiaru sprawiedliwości, biznes, IT, Asystent badań i więcej.

Earn Your Online Prawo Stopień

ALU jest jedną z najlepszych szkół prawniczych świadczących Kalifornii w pełni on-line stopnia Juris Doctor - jesteśmy dumni pionierem w edukacji prawniczej odległość. ALU jest zarejestrowana Komitetu Bar egzaminatorów Państwowej Bar of California w kategorii szkoły nauki niepotwierdzonych odległość.

ALU University Online: Pielęgnacja, Połącz, Utwórz Misją Alu jest zapewnienie możliwości uczenia się przez całe życie dla studentów, którzy mogą być zaniedbane przez tradycyjne instytucje edukacyjne.

Celem każdego Kadra członka ALU jest dostarczanie niezwykle istotne, instrukcje i autentyczną, indywidualną obsługę studentów. Instruktorzy opieka o wyjątkowych okolicznościach uczniów. ALU łączy studentów, oferując poczucie przynależności i świętować sukces studentów i wkład do społeczności, którym służymy. Jesteśmy dumni z naszych kursów retencyjnych i naszych relacjach absolwentów.

Abraham Lincoln University inspiruje i zachęca naszych uczniów podbić wyzwania i osiągnięcia swojego pełnego potencjału poprzez osiągnięcie swoich celów w społeczności akademickiej kształcenia ustawicznego. W ten sposób możemy poprawić i przyczynić się do naszej społeczności i Stwórz przyszłego szukamy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat z prawa (JD) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat z prawa (JD)

Juris Doctor (prawo)

Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Juris Doctor Program wymaga 140 jednostek kwartał i jest zakończona w ciągu około czterech lat. Po zdaniu egzaminu w pierwszym roku teściowa uczniów (FYLSX, znany również jako "Baby Bar"), General Bar Examination (GBX, znany również jako California Bar Exam), moralnej oceny charakteru, Wielokrotne egzaminem zawodowym odpowiedzialności (MPRE) , i nie jest zalega z ... [+]

Juris Doctor Stopień Juris Doctor Program wymaga 140 jednostek kwartał i jest zakończona w ciągu około czterech lat. Po zdaniu egzaminu w pierwszym roku teściowa uczniów (FYLSX, znany również jako "Baby Bar"), General Bar Examination (GBX, znany również jako California Bar Exam), moralnej oceny charakteru, Wielokrotne egzaminem zawodowym odpowiedzialności (MPRE) , i nie jest zalega z zobowiązaniami wsparcia rodziny, absolwenci ALU kwalifikują stać się pełnoprawnymi członkami State Bar of California i kwalifikują się do praktyki w Kalifornii. Uczelnia zapewnia pracujących osób dorosłych z edukacji online prawnej skupionej i praktycznej. Znacząca różnica w modelu edukacyjnego ALU jako internetowym instytucji kształcenia na odległość jest w trzech opcjach klasie, pod warunkiem zwiększenia doświadczenie uczenia się ucznia. Studenci mogą: Uczęszczać na zajęcia na żywo w Internecie, udział w klasowej dyskusji z profesorem i innymi studentami za pomocą funkcji czatu, Zobacz nagrane wykłady on-line w dogodnym czasie, lub Uczniowie, lokalne do Los Angeles mogą uczestniczyć w zajęciach w naszych klasach, centralnie położony w Los Angeles. Chociaż na terenie kampusu nie jest wymagana obecność, jest popularnym rozwiązaniem dla miejscowych studentów. ALU Ujawnienia Law School Abraham Lincoln University School of Law organu o przyznaniu stopnia JD, który kwalifikuje absolwentów do podjęcia California Bar egzamin, to jako niepotwierdzonych, kształcenia na odległość Law School, która jest zarejestrowana Komitetu Bar egzaminatorów. Szkoła ustawy jest zarejestrowana Komitetu Bar egzaminatorów (CBE) Państwowej Bar of California jako niepotwierdzonych kształcenia na odległość Law School. Organ ALU do udzielenia Juris Doctor (JD) stopień, który kwalifikuje absolwentów do podjęcia w California Bar egzamin, jest za pośrednictwem... [-]

Filmy