Przeczytaj oficjalny opis

Abraham Lincoln University jest instytucją Internecie zapewniając akredytowanych krajowych programów Juris Doctor, Associate, licencjackie, magisterskie i dyplomowe / certyfikatów.

utworów online stopnia ALU są praktyczne i niedrogie, przy użyciu zaawansowanych, łatwy do nauczenia, interaktywną technologię. Zarobienia stopnia całkowicie online w prawa, wymiaru sprawiedliwości, biznes, IT, Asystent badań i więcej.

Earn Your Online Prawo Stopień

ALU jest jedną z najlepszych szkół prawniczych świadczących Kalifornii w pełni on-line stopnia Juris Doctor - jesteśmy dumni pionierem w edukacji prawniczej odległość. ALU jest zarejestrowana Komitetu Bar egzaminatorów Państwowej Bar of California w kategorii szkoły nauki niepotwierdzonych odległość.

ALU University Online: Pielęgnacja, Połącz, Utwórz Misją Alu jest zapewnienie możliwości uczenia się przez całe życie dla studentów, którzy mogą być zaniedbane przez tradycyjne instytucje edukacyjne.

Celem każdego Kadra członka ALU jest dostarczanie niezwykle istotne, instrukcje i autentyczną, indywidualną obsługę studentów. Instruktorzy opieka o wyjątkowych okolicznościach uczniów. ALU łączy studentów, oferując poczucie przynależności i świętować sukces studentów i wkład do społeczności, którym służymy. Jesteśmy dumni z naszych kursów retencyjnych i naszych relacjach absolwentów.

Abraham Lincoln University inspiruje i zachęca naszych uczniów podbić wyzwania i osiągnięcia swojego pełnego potencjału poprzez osiągnięcie swoich celów w społeczności akademickiej kształcenia ustawicznego. W ten sposób możemy poprawić i przyczynić się do naszej społeczności i Stwórz przyszłego szukamy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat z prawa (JD)

Abraham Lincoln University

Juris Doctor Program wymaga 140 jednostek kwartał i jest zakończona w ciągu około czterech lat. Po zdaniu egzaminu w pierwszym roku teściowa uczniów (FYLSX, znany również ... [+]

Juris Doctor Stopień

Juris Doctor Program wymaga 140 jednostek kwartał i jest zakończona w ciągu około czterech lat. Po zdaniu egzaminu w pierwszym roku teściowa uczniów (FYLSX, znany również jako "Baby Bar"), General Bar Examination (GBX, znany również jako California Bar Exam), moralnej oceny charakteru, Wielokrotne egzaminem zawodowym odpowiedzialności (MPRE) , i nie jest zalega z zobowiązaniami wsparcia rodziny, absolwenci ALU kwalifikują stać się pełnoprawnymi członkami State Bar of California i kwalifikują się do praktyki w Kalifornii.

Uczelnia zapewnia pracujących osób dorosłych z edukacji online prawnej skupionej i praktycznej. Znacząca różnica w modelu edukacyjnego ALU jako internetowym instytucji kształcenia na odległość jest w trzech opcjach klasie, pod warunkiem zwiększenia doświadczenie uczenia się ucznia. Studenci mogą:... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Abraham Lincoln University

Dyplom Studiów Asystent w programie stanowi podstawę w dziedzinie prawa niezbędnej do uzyskania pozycji poziomu wejścia jako asystent prawny lub asystentów prawnych w war ... [+]

Dyplom Studiów Paralegal Online w programie

Dyplom Studiów Asystent w programie stanowi podstawę w dziedzinie prawa niezbędnej do uzyskania pozycji poziomu wejścia jako asystent prawny lub asystentów prawnych w warunkach związanych z prawem. Nasze forum na zajęcia na uczelni zapewniają przyspieszony środowiska nauczania w dziedzinie badań paralegal. Asystent studenci otrzymują uczeń-konto z Westlaw i stają się skuteczne w wykonywaniu badań online prawną. Zarabiaj swój stopień asystentów prawnych online i rozwój kariery. Skontaktuj się z przedstawicielem ALU przyjęć dziś dowiedzieć się, jak online stopnia w badaniach paralegal może dostarczyć ekscytującej nowej ścieżki kariery dla swojej przyszłości.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku