University Of Zurich - Faculty of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Zurychu

Uniwersytet w Zurychu (Uzh) z jego zakwalifikowanych studentów 26.000 jest Największy uniwersytet w Szwajcarii. Założona w roku 1833, Uzh był pierwszym uniwersytetem w Europie do ustanowienia przez demokratycznego systemu politycznego; dzisiaj, Uzh jest jednym z czołowych uniwersytetów w krajach niemieckojęzycznych. Składa się z siedem wydziałów obejmujących około 100 różnych dziedzin, Uniwersytet oferuje szeroki wybór studiów licencjackich, magisterskich i studiów doktoranckich. Ponadto, programy kształcenia ustawicznego oferują doskonałe Uzh możliwości uczenia się.

Wydział Prawa Dzięki wieloletniemu doświadczeniu LL.M. programy zapewnić swoim studentom kształcenia akademickiego na najwyższym poziomie. Wydział prawa nie tylko oferuje najszerszą gamę różnych specjalizacji w Szwajcarii, ale także wyróżnia się swoją wyjątkową sieć renomowanych profesorów z całego świata, którzy Wykład wiele programów i kursów.

LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze z Uniwersytetu w Zurychu LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze z Uniwersytetu w Zurychu oferuje związane praktyki-studia podyplomowe na najwyższym poziomie. Użytkownik ma możliwość wyboru do studiowania jednej z następujących dziedzin specjalizacji w większej głębokości: 1. Międzynarodowe prawo bankowe i finansowe (w języku angielskim na bazie stacjonarnych oraz w języku niemieckim na bazie niepełnym wymiarze godzin) 2. Transakcje międzynarodowego biznesu i Transferu Technologii (dostępna tylko w języku niemieckim) 3. Międzynarodowy sądowe i arbitraż (dostępna tylko w języku niemieckim) 4. Fuzje i przejęcia oraz Prawo spółek (dostępna tylko w języku niemieckim) 5. Międzynarodowe Prawo sportowe (w języku angielskim na bazie stacjonarnych oraz w języku niemieckim na bazie niepełnym wymiarze godzin) -> Sekcja specjalizacji mogą również brać udział jako danie świadectwa (CAS).

Z jego starannie wybranych obszarach specjalizacji, LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze spełnia wymagania prawne zglobalizowanym świecie biznesu i to ...

  • Może być zakończona w pełnym wymiarze godzin lub pracę na bazie - wyróżnia się swoim wieloletnim doświadczeniem - charakteryzuje się doskonałą siecią międzynarodowo uznanych wykładowców - oferuje najszerszy zakres specjalizacji w Szwajcarii - jest międzynarodowo zorientowanych z wycieczki do USA, Chin i UE - oferuje swoim uczestnikom doskonałe wsparcie w trakcie studiów - zachęca do dyskusji i dyskurs - wspiera wymianę wśród studentów i wykładowców poprzez intensywne weekendy w seminarium hoteli - oferuje uczestnikom osobiste wskazówki podczas studiów posiada dostęp do ofert na Uniwersytecie w Zurychu - zyski z oferty EUROPA Institut na Uniwersytecie w Zurychu.

Lokalizacja Szwajcaria ma wiele do zaoferowania pod względem różnorodności kulturowej, języków, oszałamiające krajobrazy i, oczywiście, jego mieszkańców. Istnieje około 8,1 mln ludzi mieszkających w Szwajcarii, a kraj ma cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski i retoromański.

Szwajcaria cieszy stabilności gospodarczej w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Pomimo Szwajcaria braku zasobów naturalnych oraz fakt, że szwajcarska gospodarka jest silnie uzależniona od eksportu, jego PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości innych krajów uprzemysłowionych. Szwajcarski populacja jako całość posiada wysoki standard życia i Szwajcarii ma silną reputację wysokiej jakości usług w wielu sektorach, w tym zdrowia, przemysłu, transportu publicznego, edukacji, etc.

W raporcie globalnej konkurencyjności opublikowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne w 2015/2016 Szwajcarii na czele klasyfikacji generalnej. "Brainforce" jest również bardzo ceniony w Szwajcarii i jest to odzwierciedlone przez wiodącej pozycji Szwajcarii w Unii Europejskiej "Innovation Scoreboard 2016".

Życie studenckie Studia w Zurychu oznacza życie w tętniącym życiem i ekscytujące kulturalnej stolicy Szwajcarii. Znacznie więcej niż biznesowym i finansowym centrum Zurychu jest również znany jako "mały wielkim mieście". To dlatego, Zurich oferuje wszystkie korzyści płynące z życia miasta, a jednocześnie atrakcyjnych obiektów wypoczynkowych w zasięgu ręki z jego oszałamiająco piękne jezioro i pobliskie góry.

Lokalizacje

Zurych

University of Zurich - Faculty of Law

Address
University of Zurich
Hirschengraben 56


CH-8001 Zurych, Zurych, Szwajcaria
Telefon
+41 44 634 22 36