University Of Zurich - Faculty of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Zurychu

Uniwersytet w Zurychu (UZH) z 28 000 zapisanymi studentami jest największym uniwersytetem w Szwajcarii. Założony w 1833 roku, UZH był pierwszym uniwersytetem w Europie założonym przez demokratyczny system polityczny; Dziś UZH jest jednym z czołowych uniwersytetów niemieckojęzycznego świata. Uniwersytet, składający się z siedmiu wydziałów obejmujących około 100 różnych dziedzin, oferuje szeroką gamę studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. programy. Ponadto programy kształcenia ustawicznego UZH oferują doskonałe możliwości uczenia się.

Wydział Prawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu LL.M. programy zapewniają swoim studentom wykształcenie akademickie na najwyższym poziomie. Wydział Prawa oferuje nie tylko najszerszy zakres różnych specjalizacji w Szwajcarii, ale także wyróżnia się wyjątkową siecią renomowanych profesorów z całego świata, którzy prowadzą wykłady na wielu programach i kursach.sftj

LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze Uniwersytetu w Zurychu

LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze na Uniwersytecie w Zurychu oferuje praktyczne studia podyplomowe na najwyższym poziomie.

Dzięki starannie dobranym obszarom specjalizacji LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze spełnia prawne potrzeby zglobalizowanego świata biznesu i:

  • Można ukończyć w pełnym wymiarze godzin lub w trybie pracy.
  • Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem.
  • Charakteryzuje się doskonałą siecią wykładowców o międzynarodowej renomie.
  • Oferuje najszerszy zakres specjalizacji w Szwajcarii.
  • Jest zorientowany międzynarodowo, podróżuje do USA, Chin i UE.
  • Oferuje swoim uczestnikom doskonałe wsparcie podczas studiów.
  • Zachęca do dyskusji i dyskursu.
  • Wspiera wymianę studentów i wykładowców poprzez intensywne weekendy w hotelach seminaryjnych.
  • Oferuje uczestnikom osobiste wskazówki podczas programu studiów, cieszy się dostępem do ofert na Uniwersytecie w Zurychu.
  • Zyski z oferty Europa Institut na Uniwersytecie w Zurychu.

Lokalizacja

Szwajcaria ma wiele do zaoferowania pod względem różnorodności kulturowej, języków, oszałamiającej scenerii i oczywiście mieszkańców. W Szwajcarii mieszka około 8,1 miliona ludzi, a kraj ma cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski i retoromański. Szwajcaria od dziesięcioleci cieszy się stabilnością gospodarczą. Pomimo braku zasobów naturalnych w Szwajcarii i faktu, że szwajcarska gospodarka jest silnie uzależniona od eksportu, jej PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości innych krajów uprzemysłowionych.

Ogólnie rzecz biorąc, ludność Szwajcarii cieszy się wysokim standardem życia, a Szwajcaria cieszy się dobrą opinią dzięki wysokiej jakości usług w wielu sektorach, w tym w służbie zdrowia, przemyśle, transporcie publicznym, edukacji itp. W raporcie globalnej konkurencyjności opublikowanym przez World Economic Forum w sezonie 2015/2016 Szwajcaria zajmuje pierwsze miejsce w rankingu ogólnym. „Brainforce” jest również wysoko ceniony w Szwajcarii, co znajduje odzwierciedlenie w wiodącej pozycji Szwajcarii na „European Innovation Scoreboard 2016”.

Zurich Uni1

Życie studenckie

Studiowanie w Zurychu oznacza życie w tętniącej życiem i ekscytującej kulturalnej stolicy Szwajcarii. Zurych to znacznie więcej niż centrum biznesowe i finansowe - jest również znane jako „małe duże miasto”. Dzieje się tak, ponieważ Zurych oferuje wszystkie korzyści płynące z życia w mieście, a jednocześnie atrakcyjne obiekty rekreacyjne na wyciągnięcie ręki z oszałamiająco pięknym jeziorem i pobliskimi górami.

Lokalizacje

Zurych

University of Zurich - Faculty of Law

Address
University of Zurich
Hirschengraben 56


CH-8001 Zurych, Zurych, Szwajcaria
Telefon
+41 44 634 22 36

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium