Ghent University Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

budować

Uniwersytet w Gandawie jest przedsiębiorczy uniwersytet z międzynarodowym odwołania. Naszą dewizą jest "Odważ się myśleć": gdzie 37.000 studentów i 8.000 pracownicy są zachęcani do przyjęcia podejścia krytycznego myślenia. Pluralizm i zaangażowanie społeczne są podstawą naszej filozofii, podobnie jak różnorodność, uczestnictwa i niezależnego myślenia.

Mimo, że udział w Program LLM wymaga wystarczającego wsparcia finansowego, wstęp osiągnięciu decyzje niezależnie od osobistych środków finansowych wnioskodawcy. Kolejne decyzje w zakresie pomocy finansowej pozwoli studentom, którzy potrzebują zewnętrznego wsparcia finansowego, aby ocenić możliwości finansowe ich stosowania.

Ghent University jest jednym z wiodących instytucji edukacyjnych i badawczych wyższych w Niderlandach. Mieszczący się w zabytkowym, student-friendly miasta w centrum kulturalnym i gospodarczym Europy, Uniwersytet w Gandawie jest aktywnym partnerem w wielu krajowych i międzynarodowych edukacyjnych, naukowych i przemysłowych sieci współpracy. Choć oficjalnie jest Uniwersytet w Gandawie mówiących holenderski uniwersytet, angielski jest powszechnie używany zarówno przez studentów i pracowników. Ponadto studenci mają do wyboru szeroką gamę kursów i programów angielskich takich jak ten program LLM.

Ghent University 's składa się z 11 wydziałów 125 działów, oferując wysokiej jakości, opartych na programy badawcze w szerokim zakresie dyscyplin naukowych. Międzynarodowy populacji studentów (11,5%) świadczy o jakości i różnorodności kształcenia i badań Ghent University 's. Ghent University 62-ty najlepszą uczelnią w Szanghaju rankingu w 2016 roku. Wszystkie te czynniki, w połączeniu z silnym międzynarodowym naciskiem, sprawia, że ​​Uniwersytet w Gandawie uniwersytet najwyższej rangi w Europie.

Szkoła Prawo

peoppe

Law School znajduje się w zabytkowym centrum miasta Ghent. Podczas zajmując szereg zabytkowych budynków z XVII i XIX wieku, posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne w tym doskonałych bibliotek i dobrze wyposażone zaplecze komputerowe.

Oficjalnym językiem nauczania jest holenderski, z wyjątkiem szczególnych języka angielskiego studiach podyplomowych, takich jak programy LLM.

Wydział składa się z ponad 80 profesorów i asystentów, którzy około 90, oprócz nauczania, są w znacznym stopniu zaangażowane w badania, pisanie, wykładaniem i usług publicznych. Wiele z jej członków ma międzynarodową reputację w swojej dziedzinie specjalizacji, udział w krajowych i międzynarodowych projektach i są wezwani jako ekspertów w przygotowaniu polityki publicznej. W programie LLM, kilka zagranicznych profesorów o międzynarodowej renomie wzmocnić władzę dla poszczególnych kursów.

Gandawie Law School jest UE "Jean Monnet Centre of Excellence", uznane za jego wiedzę i dostępne mu środki do prawa Unii Europejskiej. Z instytucjami UE w jej sąsiedztwie, Gandawa Law School oferuje wszystkie udogodnienia niezbędne do badania in-głębokości prawie i praktyce Unii Europejskiej i międzynarodowego prawa gospodarczego. Studenci mogą również korzystać z doskonałej biblioteki, która może służyć jako Centrum Dokumentacji Europejskiej.

Z populacji studentów około 4000 studentów, Ghent University Law School jest obecnie jedną z największych szkół prawniczych zarówno Flandrii i Belgii. Wielu jej absolwentów odgrywać znaczącą rolę w systemie prawnym jako urzędników państwowych, sędziów, członków kancelarii prawnych krajowych i międzynarodowych lub jako profesorów prawa w innych belgijskich i zagranicznych uczelni.

Ghent University Law School liczy wśród swoich absolwentów były belgijski premier i lider partii ALDE Guy Verhofstadt oraz innych prominentnych ministrów belgijskich federalnych władz rządowych i flamandzkich, członkowie Sądu Kasacyjnego, Trybunału Konstytucyjnego i Rady Stanu w Belgii.

Więcej informacji na temat Ghent University Law School, odwiedź www.ugent.be/re~~dobj.

Program

LLM

Program LLM obejmuje trzy specjalistycznej LLM w których przyszli absolwenci mogą wybierać, a mianowicie albo:

 • LLM w prawie międzynarodowym i europejskim; lub
 • LLM in International Business Law; lub
 • LLM w prawie Unii Europejskiej.

Wyspecjalizowany charakter programu pozwala studentom rozwijać konkretnych umiejętności i kompetencji w szybko rozwijających się obszarów prawa UE. Trzy programy LLM zapewnić studentom możliwość zaprojektowania własnej tok studiów, zgodnie z ich priorytetami kariery. To pozwala im zdobyć wiedzę na temat wielu istotnych i aktualnych kwestii prawa międzynarodowego. Niemniej jednak, choć kursy może wyspecjalizowane i dostosowane do potrzeb uczniów, co mają one wspólnego jest to, że wszystkie trzy programy LLM są idealne dla studentów spoza UE, którzy potrzebują gruntownej doświadczenie w rozporządzeniu UE i tych, z w UE, którzy chcą uciec od prowincjonalnej studium prawa krajowego.

Krótko mówiąc, program LLM Ghent University Law School stanowi istotny krok, prawników i specjalistów, którzy wymagają znajomości prawa UE i / lub instytucje UE do ich rozwoju zawodowego. W celu uzyskania dalszych informacji odnoszących się do każdego z kursów specjalistycznych, studenci powinni odwiedzić oficjalną stroną internetową Programu LLM.

Nałożyć na rok akademicki 2017-2018 od 1 października 2016 roku poprzez http://www.law.ugent.be/llm/application-form!

Najważniejsze z programu

Ghent Law School Programy LLM zapewnienia, że ​​nowe zajęcia pozalekcyjne kariery zorientowanych dodawane są co roku studiów LLM w Ghent University, tak by wśród wzmocnić swoje CV (aby zapewnić ciekawą pracę w instytucjach europejskich i organizacji międzynarodowych, wybitny ścigania i firmy konsultingowe).

Praktyczny Kurs "Skills for Lawyers"

Ten rdzeń LLM Kurs został początkowo zaprojektowany, aby rozwijać umiejętności studentów prawa i poprawy ich płynności i umiejętności w zakresie czytania, doradztwo, pisanie po angielsku używania i prawne, a także rozwijanie umiejętności komunikacji i prezentacji. Obecnie kurs ten staje się coraz bardziej ekscytująca i praktyczny!

Zmodernizowane "Skills for Lawyers" Kurs składa się z następujących bloków:

 • Opanowanie języka angielskiego prawną i prawne w dziedzinie badań i prezentacji umiejętności dla prawników
 • Praktykowanie jako międzynarodowy prawnik i poznanie o życiu w kancelarii prawnej
 • Seminarium crash-kurs handlowych sporządzania umów
 • Negocjacje i mediacje
 • Wykład szereg czołowych prawników, polityków i ekonomistów z całego świata.

Daje wiedzę, umiejętności i technik, aby zaimponować pracodawcy od pierwszego dnia w pracy - to jest to, co chcemy za!

Udział w Moot sądów

Począwszy od roku akademickiego latach 2016-2017 iw kolejnych latach nasi uczniowie LLM uzyskaliśmy wyjątkową możliwość uczestniczenia w Moot sądów w ramach ich urzędowej nauczania.

Trochę doświadczenia z pierwszej ręki na piśmie i udowodnić, że jesteś zmotywowany i oddany uczeń poprzez udział w jednym z konkursów Moot Court następujące:

 • Prawo europejskie Moot Court
 • Willem C. Vis Moot Międzynarodowy arbitraż handlowy Sąd
 • Ph. Jessup Moot Court Międzynarodowy Konkurs.

Program letni staż

Nasze programy LLM starają się stale służyć jako platforma krok naprzód w karierze naszych uczniów: oferujemy kilka wykładów kariery zorientowanych i coachingu dla naszych studentów LLM w celu lepszego przygotowania ich do różnych procesów, aplikacji i rozmów prowadzących do ewentualnej międzynarodowej zatrudnienia , Oferujemy również naszym studentom LLM możliwości sieci w czasie różnych gościnnych wykładów i imprez.

Począwszy od roku akademickiego latach 2016-2017 wprowadzamy 1 miesięcy letnich (bez zapłaty) program staży dla absolwentów najwyższej trzech LLM. Ciężko pracujących studentów, którzy osiągnęli wyniki górnym i pod wrażeniem profesorów z ich motywacji do osiągnięcia sukcesu będzie oferowana możliwość stażysta w Ghent Law School, firm prawniczych oraz organizacji pozarządowych!

Program mentoring

Uruchomiliśmy ten program tak, aby można było przedyskutować swoje plany zawodowe i uzyskać poradę od naszych jasnych i doświadczonych absolwentów, którzy przyjdą i dzielić się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem z wami, prawnicy-in-formowanie, za pośrednictwem różnych wykładów i sesji coachingowych!

Wymagania kwalifikacyjne

Uczniowie mają prawo do odprawy, jeśli spełniają następujące kryteria przyjęć:

 • Mieć wykształcenie prawnicze, czyli stopnia, że ​​w jego kraju pochodzenia sprawia, że ​​jednym z uprawnionych do wykonywania zawodów prawniczych. Studenci ostatniego roku studiów licencjackich mogą stosować i mogą być warunkowo dopuszczone, pod warunkiem pomyślnego zakończenia ich stopnia.
 • Wyjątkowo, po zbadaniu ich programu nauczania oraz w świetle ich nabytych kompetencji kandydatów, którzy nie posiadają wykształcenie prawnicze mogą być dopuszczone. W takim przypadku, dopuszczenie może podlegać ograniczeniom w odniesieniu do kursów, na których należy przestrzegać.
 • Do przedstawienia dowodu wystarczającej znajomości języka angielskiego (dotyczy wszystkich non-native speakerów języka angielskiego. Wymagamy minimalny wynik 560 na TOEFL papierowej, 95 na TOEFL internetowego lub 7 do IELTS. Istnieje jednak możliwość uzyskania zwolnienia dla potencjalnych kandydatów, którzy ukończyli kurs nauki z minimum jednego roku (w wysokości 60 punktów ECTS) na anglojęzycznych uczelnią (za okazaniem odpowiedniego dokumentu potwierdzającego ukończenie takiego programu )).
 • Aby mieć wystarczającego wsparcia finansowego, jak wskazano we wniosku, za pośrednictwem osobistych za pośrednictwem środków finansowych lub pomocy finansowej. Należy pamiętać, że czesne za program LLM jest 5424,10 euro.
 • Aby ubiegać się o przyjęcie do programu LLM z wszystkimi wymaganymi dokumentami.

Proces aplikacji na rok akademicki 2017-2018 będzie czynna od 1 października 2016! Zastosować tutaj: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

Procedura aplikacji

Proces selekcji jest koordynowany przez Komitet Współpracy Międzynarodowej Szkoły Prawa w. Przy wyborze uczniów, komisja bierze pod uwagę potencjał akademicki, powagi celu i motywacji. Wybór jest hołdem, nie tylko do wyników osiągniętych w przeszłości wnioskodawcy, ale także do jego / jej uwierzył zdolności do wykonywania dobrze w wymagającym programu LLM i przyczyniać się do grupy LLM.

Gandawa Law School nie dyskryminuje każdemu wnioskodawcy na podstawie rasy, koloru skóry, narodowość lub pochodzenie etniczne, religię, wiek, płeć, orientację seksualną, stan cywilny lub wychowawczego, niepełnosprawności, dochód lub osobistych środków finansowych.

Mimo, że udział w programie LLM wymaga wystarczającego wsparcia finansowego, wstęp osiągnięciu decyzje niezależnie od osobistych środków finansowych wnioskodawcy. Kolejne decyzje w zakresie pomocy finansowej pozwoli studentom, którzy potrzebują zewnętrznego wsparcia finansowego, aby ocenić możliwości finansowe ich stosowania.

Czesne i opłaty

Ghent University to uniwersytet państwowy, a jego polityka jest utrzymanie czesnego do minimum (dla programu LLM, to jest 5424,10 euro). Jednak Uniwersytet zapewnia kilka Dotacje master, którego szczegóły można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

Program LLM sama nie ma dostępnych środków na stypendia do wspierania kosztów utrzymania w Gandawie. Z drugiej strony, program LLM daje ograniczoną liczbę stypendiów (http://www.law.ugent.be/llm/news/ghent-llm-scholarship-fund-launched-apply-now) lub częściowego / pełny zwolnienia z czesnego, w zależności od jej granic budżetowych i na potrzeby wnioskodawców.

(Fundusz Stypendialny jest wspieranie utalentowanych i zmotywowanych kandydatów, którzy nie mogą sobie pozwolić na pokrycie kosztów studiów. Stypendia będą obejmować tylko czesne LLM. Dokładna kwota stypendium mogą się różnić w zależności od potrzeb wnioskodawcy i dostępnych środków. Koszty podróży i zakwaterowania nie są objęte gwarancją.) Jest jednak ważne, aby zrozumieć, że ograniczenia finansowe zazwyczaj zmniejszyć liczbę stypendiów / zwolnienia do poziomu znacznie poniżej ich żądanie. Wnioskodawcy są więc usilnie będzie finansowo wspierać siebie, albo za pomocą środków własnych lub poprzez interwencję strony trzeciej.

Decyzje w sprawie pomocy finansowej uczelni są podejmowane po decyzji wstępnych.

Pomoc finansowa

Kandydaci LLM są zachęcani do odkrywania drogi do uzyskania pomocy finansowej zewnętrznego programu LLM. Należy podkreślić jednak, że program LLM nie oferują wsparcia technicznego lub logistycznego dla tych zewnętrznych procesów aplikacyjnych, inne niż listów polecających i / lub potwierdzenia zgłoszenia lub wyboru, gdzie wymagane.

Lokalizacja

grad

Aby studiować w Gandawie jest naprawdę do pracy w samym sercu Europy! Bruksela i jej wiele instytucji UE to zaledwie kilka minut, komfortowy i wygodny pociąg odjeżdżać. Haga, Luksemburg, i Strasburgu wszystkie główne stolice instytucjonalne same w sobie są mniej niż wycieczkę tutaj, a wraz z Brukseli odwiedzimy większość z nich w trakcie pobytu. Oczywiście, dla tych z Państwa, którzy chcą odkrywać wielkie metropolie Europy, Gandawa jest fantastyczna bramka.

Z bezpośrednim dostępem do sieci kolei dużych prędkości w Europie oraz z głównego lotniska międzynarodowego prawie na wyciągnięcie ręki, będzie można odwiedzić Paryż, Londyn, Berlin i wiele więcej ciekawych miejsc na każde skinienie. Będziemy zachować zajęty, ale będziesz mieć czasu, aby odkryć niektóre z wielkich miast Europy na własnej wygody i będzie minimum zamieszania.

Gandawa Law School znajduje się na Universiteitstraat 4-6, 9000 Ghent, w Belgii. Główny budynek administracyjny z Ghent University, jako rektorat, znajduje się w Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Gent, Belgia.

Mieszkanie

Dzięki University i innych instytucji szkolnictwa wyższego, miasta Ghent ukrywa populacji studentów w wysokości około 50.000. Rynek mieszkaniowy jest więc zrozumiałe, rozciągnięta. Dla przyjeżdżających studentów zagranicznych ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania jest całkowicie wykonalne, ale może wymagać pewnego wysiłku i elastyczność. Istnieją zasadniczo dwa sposoby na znalezienie odpowiedniego mieszkania: za pośrednictwem rynku prywatnym, lub przez University Mieszkaniowej.

Jeśli zdecyduje się na obudowie uniwersyteckiego, pokoje będą dostępne od 16 września r. Możesz poprosić o zakwaterowanie w domach akademickich po przyjęciu do programu LLM. Płacenie bezzwrotną opłatę za wniosek po przyjęciu do programu daje wydziału mieszkaniowego możliwość zatwierdzania zakwaterowanie w rezydencji University. Jednak tylko kilka pokoi jest zarezerwowana dla studentów LLM i są wynajmowane w celu złożenia wniosku i wypłaty dokonane.

Życie studenckie

Nasza uczelnia i prawa szkoła ma programy wymiany z wielu uniwersytetach na całym świecie. Szkoła prawa przyciąga setki studentów zagranicznych rocznie. Twoja klasa LLM będzie odzwierciedlać tę różnorodność kulturową. LLM Twoje profesorowie i wykładowcy będą obejmowały wizyty ekspertów międzynarodowych. Twoje doświadczenie LLM w Gandawie będzie, w wyniku, o wiele bardziej niż edukacji akademickiej. To będzie także doświadczenie kulturowe raz-w-życiu. Poznasz, studiować i żyć, ciekawych i utalentowanych ludzi z całego świata. Będziesz opuścić to miejsce wzbogacony i oświeconego człowieka z lepszego zrozumienia współczesnego świata oraz z obligacji i więzi, które przekraczają wiele granic. Aby uzyskać więcej wrażeń fotograficznych, prosimy odwiedzić naszą stronę FB gdzie często aktualizować cennych wskazówek i bieżącej działalności - zarówno akademickich i pozalekcyjnych: www.facebook.com/llmugent~~pobj.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2019 Belgia Ghent

LLM in International Business Law jest sztandarowy program dla studentów, chcących specjalizować się w [+]

LLM in International Business Law jest sztandarowy program dla studentów chcących specjalizować się w międzynarodowych aspektów prawnych praktyki biznesowej w naszym zglobalizowanym świecie. Pozwalając jednocześnie na stopień osobistego wyboru, to kieruje studentów do kluczowych prawnych bloków międzynarodowego prawa gospodarczego, gwarantując zaawansowanego poziomu z rzeczywistą wartość dodaną w karierze biznesem. Gandawa LLM in International Business Law pozwala studentom na zdobycie dogłębnej wiedzy o wszystkich dziedzinach prawa i ma na celu przyszłe lub już doświadczonych prawników i rady w domu do czynienia z komercyjnych, korporacyjnych, papierów wartościowych i zagadnienia prawne bankowości, a także międzynarodowa gospodarcza Prawo. Program ten, zbudowany wokół renomowanego Instytutu Prawa Finansowego, łączy doświadczenie profesorów z doświadczonymi praktykami w dziedzinach takich jak M & A, Własność Intelektualna i Arbitraż, aby zapewnić praktyczne doświadczenie. Wszystkie kursy w LLM koncentrować się na regulacji w całej UE lub zastosowanie podejścia porównawczego prawa. Program idealnie nadaje się dla studentów spoza UE, którzy potrzebują gruntownej doświadczenie w regulacji UE i dla tych z UE, którzy chcą uciec z prowincjonalnego studium prawa krajowego. UWAGA: Proces składania wniosków na rok akademicki 2018-2019 jest otwarty od 1 października 2017 r. (Będzie otwarty do 1 czerwca dla osób, które nie potrzebują wizy, oraz 1 marca dla wszystkich osób ubiegających się o wizę).... [-]


LLM w prawa Unii Europejskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2019 Belgia Ghent

LLM w prawie Unii Europejskiej prezentuje najlepsze z renomowanej wiedzy Ghent Law School w UE [+]

LLM w prawie Unii Europejskiej prezentuje najlepsze z renomowanej wiedzy Ghent Law School w prawie UE dla studentów ubiegających się specjalizować w prawie i instytucjach Unii Europejskiej. Przez staranne połączenie obowiązkowych kursów podstawowych i specjalistycznych kursów wybieralnych, studenci otrzymują wszechstronną wysokiego szczebla UE wykształcenie prawnicze, przy zachowaniu swobody naciskiem na osobistą karierę lub potrzeb badawczych. Gandawa Law School jest "Jean Monnet Centre of Excellence" europejską, uznawana za jego wiedzy i dostępnych środków na jego prawa Unii Europejskiej. Z instytucjami UE w jej sąsiedztwie, Gandawa Law School oferuje wszystkie udogodnienia niezbędne do badań in-głębokość prawie i praktyce Unii Europejskiej. Studenci mogą również korzystać z doskonałej biblioteki, która może służyć jako Centrum Dokumentacji Europejskiej. Z coraz większą i dalszą integrację Unii Europejskiej, oraz w coraz bardziej globalnym środowisku prawnym, LLM oferuje dodatkowy dyplom prawnika, który jest instrumentalny na międzynarodowym rynku pracy. Wyspecjalizowany charakter programu pozwala studentom rozwijać konkretnych umiejętności i kompetencji w szybko rozwijających się obszarów prawa UE. Krótko mówiąc, program LLM Ghent University Law School stanowi istotny krok, prawników i specjalistów, którzy wymagają znajomości prawa UE i / lub instytucje UE do ich rozwoju zawodowego. Program: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]


LLM w prawie międzynarodowym i europejskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2019 Belgia Ghent

Program LLM w prawie europejskim jest dedykowany do otoczenia prawnego Unii Europejskiej. Że środowisko składa się z prawem UE jako takiej, ale także prawa międzynarodowego i państwa członkowskiego [+]

LLM w prawie międzynarodowym i europejskim oferuje najszersze spektrum opcji dostępnych dla studentów z międzynarodowej kariery lub orientacji badawczej. To pozwala studentom handpick kursy z bogactwa tematów Europejskiej (UE) lub międzynarodowym znaczeniu, dzięki czemu program edukacyjny dostosowany do ich osobistych interesów i kariera potrzebuje. Ghent University Law School posiada szeroką gamę kursów języka angielskiego na bardzo różnych zagadnień prawa europejskich i międzynarodowych. Program LLM zapewnia studentom możliwość zaprojektowania własnej przebieg studiów zgodnie z ich priorytetami kariery. To pozwala im zdobyć wiedzę na temat wielu istotnych i aktualnych kwestii prawa międzynarodowego. Dla studentów poszukujących szeroko rozwijać swoje umiejętności i wiedzę do kariery o wymiarze międzynarodowym, program ten oferuje najlepsze przygotowanie prywatnego. Jednocześnie umożliwiając studentom skupić się na poszczególnych przedmiotów zainteresowania, ale również w pełni dostosowuje się do potrzeb tych uczniów, którzy dążą do kształcenia ogólnego europejskiego i międzynarodowego prawa. Dzięki połączeniu modułów akademickich i praktycznych umiejętności, program przygotowuje studentów do pracy zawodowej międzynarodowej coraz bardziej, że rzeczywistość specjalistów prawa na całym świecie. UWAGA: Proces składania wniosków na rok akademicki 2018-2019 jest otwarty od 1 października 2017 r. (Będzie otwarty do 1 czerwca dla osób, które nie potrzebują wizy, oraz 1 marca dla wszystkich osób ubiegających się o wizę).... [-]


Filmy

Introducing Ghent University

Kontakt

Ghent University

Adres Ghent University Law School Universiteitstraat 4
BE-9000 Ghent, Flanders, Belgia
Strona internetowa http://www.law.ugent.be/llm/
Telefon +32 (0)9 264 97 00