Przeczytaj oficjalny opis

Wśród najlepszych

Victoria University of Wellington jest numerem jeden w Nowej Zelandii, jeśli chodzi o jakość badań. Mamy bliskie powiązania z narodowym biznesem, rządem i społecznościami naukowymi. Znajdujemy się w bezpiecznym, kompaktowym, kreatywnym i kwitnącym mieście, które idealnie nadaje się do życia studenckiego.

Victoria University of Wellington , jedna z najstarszych instytucji w Nowej Zelandii, ma silne globalne perspektywy i międzynarodową reputację w dziedzinie doskonałości akademickiej. Konsekwentnie plasujemy się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie - wśród 2% spośród 18 000 uniwersytetów w rankingu QS World University w 2018 roku.

Gdy będziesz studiować na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i inspirować, aby odnieść sukces. Stworzysz silną podstawę sukcesu, która pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom. Nauczysz się od światowej klasy naukowców i naukowców oraz czerpiesz korzyści z bliskich związków z nowozelandzkimi przedsiębiorstwami, rządem i społecznościami naukowymi. Oferujemy studentom wybór ponad 80 programów i zajmujemy najwyższe 2% światowych uniwersytetów, aw 17 obszarach tematycznych jesteśmy jednym z najlepszych 1%. Victoria ma pięć gwiazdek w klasyfikacji ogólnej QS Stars i pięć gwiazdek w każdej z ośmiu kategorii - sztuka i kultura, ranking dyscyplin i akredytacje, zdolność do zatrudnienia, udogodnienia, integracja, internacjonalizacja, badania i nauczanie.

Jesteśmy tu, aby Ci pomócJako student międzynarodowy otrzymasz wsparcie od dedykowanego zespołu na terenie kampusu-Victoria International - od momentu złożenia podania, do przyjazdu i przez cały okres studiów. Studenci mogą również uzyskać dostęp do szerokiej gamy usług uniwersyteckich, aby pomóc Ci odnieść sukces w nauce. Obejmują one dodatkową pomoc w nauce, planowanie finansowe, wsparcie dla niepełnosprawnych studentów, poufne porady i porady dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia. Victoria University of Wellington oferuje studentom możliwość kontynuowania kariery zawodowej, od profesjonalnych programów, które koncentrują się na praktycznych stażach w miejscu pracy i rzeczywistych projektach badawczych, na unikalnych programach przywództwa i szansę studiowania za granicą w innym kraju jako część twojego dyplomu. Obecnie istnieje 26 krajów do wyboru, w tym Kanada, Meksyk, Dania i Hongkong.

Idealna lokalizacja dla studentówVictoria University of Wellington ma trzy kampusy rozłożone w centrum Wellington, wszystko w pobliżu transportu, lokalnych atrakcji, rozrywki i kawiarni. Na Uniwersytecie będziesz studiować w tętniącym życiem, kreatywnym, kompaktowym i bezpiecznym mieście w pięknym naturalnym środowisku. Wellington jest idealny do życia studenckiego. Aby pomóc Ci się osiedlić, zaprzyjaźnić i zaangażować się w społeczność uniwersytecką, studenci są zachęcani do przyłączenia się do jednego z ponad 100 klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich, od grup kulturalnych po zespoły sportowe.

Znajdź swoją przyszłośćGdy będziesz studiować na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i inspirować, aby odnieść sukces. Stworzysz silną podstawę sukcesu, która pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom. Znajdź swoją przyszłość na Victoria University of Wellington .

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Victoria University of Wellington

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym badaniom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i kwestii prawnych w Nowe ... [+]

Przegląd

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym badaniom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i kwestii prawnych w Nowej Zelandii.

W pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin Twoje studia będą trafne, dostępne i nagradzane intelektualnie - będą badać dziedzinę prawa, która Cię interesuje lub dostosujesz kierunek studiów, który pasuje do twoich celów zawodowych.

Elastyczne badanie

Zaprojektowany z myślą o elastyczności, Master of Laws oferuje kursy prowadzone w różnych formatach. Niektóre kursy spotykają się co tydzień, inne są nauczane w bardziej zwartej formie.

Kursy blokowe są prowadzone w skoncentrowany sposób przez okres od jednego do dwóch tygodni, a intensywne kursy są podzielone na odcinki od ośmiu do dwunastu godzin. Są one często nauczane przez dwa do trzech kolejnych wieczorów lub w piątkowe popołudniowe i sobotnie sesje, z przerwą między sesjami od dwóch do trzech tygodni.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Lipiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Kelburn campus: Kelburn
6012 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia
Address
Pipitea campus: 33 Bunny St, Pipitea
6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia
Address
Te Aro campus: 139 Vivian Street
6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia