Przeczytaj oficjalny opis

Toi Ohomai Institute of Technology jest kluczem trzeciorzędowej dostawcą w pięknym Bay of Plenty, centralnie położony na Wyspie Północnej.

Nasz instytut jest domem dla prawie 14.000 studentów, ponad 1000 pracowników i oferuje ponad 240 programów, ponad 71 miejsc dostawy.

Jesteśmy zobowiązani do współpracy z naszymi przedsiębiorstwami, społeczności, przemysłu i IWI partnerami, aby zapewnić nasza instytucja spełnia ich potrzeby, a co najważniejsze potrzeby naszych studentów.

Oferujemy wysokiej jakości edukacji, która może prowadzić ku zakresie kariery w takich dziedzinach, jak rolnictwo, biznesu, komunikacji, edukacji wczesnoszkolnej, leśnictwa, gościnność, technologii informatycznych (IT), badania Maori, pielęgniarstwa i zdrowia, zarządzania sportu i turystyki ,

Toi Ohomai Institute of Technology - Rotorua oraz Tauranga Regiony

Znajdujące się w obszarze naturalnego piękna zapewnia wiele możliwości na wyciszenie, lub w górę, w zależności od potrzeb adrenaliny. Niektóre z tych działań obejmują kolarstwo górskie, Whitewater i flatwater spływy kajakowe, jazda konna, wędrówki, surfing, wędkarstwo, kąpieli w gorących basenach i bungy jumping.

Mamy zróżnicowaną populację studentów ze studentami z różnych miejsc, takich jak: Indie, Ameryka Południowa, Japonia, Chiny, Fidżi, Filipiny, Nepal, Sri Lance i więcej. Przyjazny, opiekuńczy, profesjonalny personel w naszych międzynarodowych ośrodków studenckich mówią liczby języków, zapewniają doskonałą opiekę duszpasterską i pomoc studentom w całej nauce z nami.

Staramy się być mili i opiekuńczy instytucja, która odzwierciedla manaakitanga i whānaungatanga. To miejsce, gdzie ludzie są wyceniane indywidualnie i ich mocne strony znajdują się i zachęcał niezależnie od ich tła.

Profile Campus

Toi Ohomai Institute of Technology posiada sześć głównych kampusów. Mokoia i Windermere kampusy są naszymi największymi ośrodkami. Mokoia Campus jest w Rotorua oraz Windermere znajduje się w Tauranga. Mamy także kampusy w Taupo, Tokoroa i Whakatane.

Niektóre kwalifikacji, takich jak informatyka, są również nauczane z dodatkowych miejscach w centralnej dzielnicy biznesowej w Rotorua. Pielęgniarstwo jest prowadzone w naszym Campus Windermere w Tauranga.

Wszystkie nasze kampusy zapewnić twórczych i ambitnych możliwości uczenia się. Jednak ważne jest, aby myśleć o tym, co chcesz naukowo, społecznie i geograficznie przy wyborze kampus dla Ciebie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Toi Ohomai Institute of Technology

Uwielbiam pracę z ludźmi z całego świata? Osoby, które szukają nowego sposobu życia, często umieścić w Nowej Zelandii na szczycie ich listy życzeń - ale proces imigracyjn ... [+]

Uwielbiam pracę z ludźmi z całego świata? Osoby, które szukają nowego sposobu życia, często umieścić w Nowej Zelandii na szczycie ich listy życzeń - ale proces imigracyjny może być trudne i kłopotliwe; profesjonalne doradztwo ma kluczowe znaczenie.

WAŻNA INFORMACJA

W dniu 1 stycznia 2016 Graduate Diploma in New Zealand Immigration Czy zastąpił Graduate Certificate w Nowej Zelandii Immigration Czy jako droga do licencji jako doradca imigracyjny dla Nowej Zelandii.

Jako wstęp do Graduate Diploma in New Zealand Immigration Czy jest zarówno określone wymagania językowe akademickich i angielskich, posiadające niezbędną dokumentację, aby udowodnić, że spełniają kryteria wejścia przyspieszy przetwarzanie aplikacji.... [-]

Nowa Zelandia New Zealand Online
Lipiec 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

International Education in Rotorua, New Zealand

Toi Ohomai – Rotorua Campus
Address
Mokoia Drive, Tihiotonga, Rotorua New Zealand
3046 Rotorua, Bay Of Plenty, Nowa Zelandia
Witryna
Telefon
+64 7 346 8712
Toi Ohomai – Tauranga Campus
Address
70 Windermere Drive, Poike, Tauranga
3112 Tauranga, Bay Of Plenty, Nowa Zelandia