Le Cordon Bleu New Zealand

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nowa Zelandia

Od ponad 120 lat nazwa Le Cordon Bleu jest synonimem doskonałości kulinarnej. Tutaj w Nowej Zelandii oferujemy intensywne szkolenia dla początkujących kucharzy i studentów, którzy chcą kariery w branży gastronomicznej. Łączymy najlepsze nowości światowe z lokalną kuchnią z zasadami, technikami i kunsztem francuskich tradycji.

Dlaczego Nowa Zelandia?

Zróbcie pierwsze kroki, aby zrealizować swoje ambicje w naszym butikowym międzynarodowym ośrodku flagowym w sercu Wellington w Nowej Zelandii, gdzie zainspirujecie się do rozwijania swojej pasji do sztuki kulinarnej i zarządzania gościnnością pod kierunkiem naszych szefów kuchni i wykładowców. Szefowie kuchni Le Cordon Bleu New Zealand to klasycznie wykształceni i wykwalifikowani nauczyciele, a nasi wykładowcy wnoszą wiele wiedzy zdobytej przez lata doświadczeń zarówno w branży edukacyjnej, jak i hotelarskiej.

Nasz budynek wyposażony jest w najnowocześniejsze udogodnienia, które zapewnią Państwu najnowsze i najbardziej innowacyjne możliwości w zakresie edukacji kulinarnej i hotelarskiej.

Pozyskujemy lokalne produkty i składniki do użytku podczas praktycznych sesji i pokazów, a także stale sprawdzamy naszych dostawców, aby upewnić się, że otrzymujesz składniki najwyższej jakości. Dostarczając naszym studentom specjalistyczne przedmioty, nauczysz się rozwijać swoje zmysły i techniki dzięki najwyższej jakości składnikom, aby przygotować się do profesjonalnego środowiska.

Programy

Le Cordon Bleu New Zealand oferuje szereg kwalifikacji na wszystkich poziomach - certyfikaty, dyplomy i studia licencjackie. Nasze prestiżowe kwalifikacje w dziedzinie sztuk kulinarnych i zarządzania hotelarstwem, absolwentów posiadających pasję, umiejętność i umiejętności, są w stanie osiągnąć najwyższy zawód i rozpocząć międzynarodową karierę w przemyśle spożywczym i hotelarskim.

Stypendia

Le Cordon Bleu zapewnia Stypendia dla studentów z prawdziwym zaangażowaniem i pasją do Kulinarnej Sztuki. Zobacz nasze stypendia i realizuj swoje kulinarne marzenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Widzieć Studia licencjackie »

Kontakt

Adres 52 Cuba Street Te Aro , Wellington
6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia