Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY

EMS jest zarejestrowanym i akredytowanym przez NZQA międzynarodowym dostawcą usług edukacyjnych z siedzibą w Wellington w Nowej Zelandii.

Nowej Zelandii Kwalifikacje Rejestracja organu i lista szkół (NZQA jest przekonany o naszej skuteczności edukacyjnej i zdolności do samooceny)

Co oferujemy

Naszym celem jest dokonanie Państwa pożądanej przyszłości zdarzyć poprzez zapewnienie Państwu PIONEER uczelni stopień Pathway programów za pośrednictwem naszego umów powiązań z najlepszych uniwersytetów w Nowej Zelandii.

Nasza misja: absolwenci kariery zawodowej

Pomagamy każdemu uczniowi w uzyskaniu wiedzy, umiejętności, kompetencji, wartości i postaw, które powinni posiadać, aby znacząco zmienić ich przyszłą karierę.

Nasze główne wartości

Nasze podstawowe wartości służą jako kompas do tego, jak działamy i zachowujemy się w pracy. Inspirujemy sukces każdego z was dzięki naszym podstawowym wartościom:

  1. Doceniamy sukcesy naszych absolwentów - jesteśmy z Tobą na każdym kroku, niezależnie od tego, co zrobimy;
  2. Cenimy jakość i doskonałość - nic nie da się osiągnąć bez ciężkiej pracy i wysokich standardów;
  3. Cenimy otwartość i przejrzystość - wierzymy w wczesne rozwiązywanie problemów;
  4. Doceniamy to, że jesteśmy częścią rozwiązania - wiemy, że możemy liczyć na siebie nawzajem, aby zapewnić Ci sukces;
  5. Cenimy sobie zrównoważony sposób życia - dbamy o ciebie i siebie, obejmując osiągnięcia i szczęście w życiu.

Nasza wizja

Nasza przyszłość koncentruje się na kontynuowaniu udanego doświadczenia jako wiodącej szkoły zarządzania gotowymi do kariery w Wellington i San Francisco.

DLACZEGO ELITARNA SZKOŁA ZARZĄDZAJĄCA?

Tam, gdzie uniwersytet dąży do doskonałości akademickiej, a politechnika przygotowuje absolwentów gotowych do pracy, ELITE oferuje zarówno opiekuńcze środowisko, w którym liczy się każdy student. Skupiamy się na pomaganiu każdemu z was w przygotowaniu się do kariery poprzez nasz wszechstronny edukacyjny i spersonalizowany system wsparcia.

  • Elite Education: Dedykowane małe klasy wielkości, które mają fundamentalne znaczenie (np. Klasa 6-16 uczniów).
  • Przyjazny dla kariery profil absolwenta: Nasz system CRGP motywuje Cię do traktowania twojego badania tak, jak praca na pełen etat. Przygotowujemy Cię do wejścia w prawdziwy świat zatrudnienia z absolutną pewnością.
  • Spersonalizowane wsparcie dla studentów: Dbamy o Ciebie jako o wyjątkowe osoby o różnych potrzebach i celach. Nasze progresywne recenzje podczas twojej edukacyjnej podróży zapewnią ci sukces.
  • Wyjątkowe i niepowtarzalne doświadczenie: To Twój wybór, można zmaksymalizować zwrot z edukacji przez naszego wyłącznego Wellington / San Francisco Pathway .
Programy prowadzone przez:
Język angielski