Przeczytaj oficjalny opis

ACG Education ma przedszkola, szkoły, uniwersyteckie Pathway edukacyjne * i zawodowe w 50 kampusach w trzech krajach. Z ponad 17 000 uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie, 1300 pracowników stara się pomóc im uwolnić się z potencjału i budować jaśniejszą przyszłość.

* Programy University Pathways są dostarczane przez NZQA i zarejestrowanych dostawców Ministerstwa Edukacji

Nasze ekskluzywne programy Pathways

Przejść do udanych badań na jednym z czołowych nowozelandzkich uniwersytetów z naszej uczelni Pathway kursów. Pomyślne zakończenie zagwarantuje studentom przystąpienie do University of Auckland, Auckland University of Technology (AUT) lub Victoria University of Wellington.

Gwarantowana Pathway do uniwersytetu

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli jeden z naszych programów fundacyjnych i mogą spełnić kryteria wstępne do studiów uniwersyteckich, będą mieli zagwarantowaną Pathway do studiów licencjackich.

Wyłączne partnerstwa uniwersyteckie

Mamy wyłączne partnerstwo z trzema wiodącymi uniwersytetami w Nowej Zelandii: Uniwersytet Auckland, Auckland University of Technology (AUT) i Victoria University of Wellington. Nasze specjalistyczne programy studiów fundamentowych łączą naukę akademicką w wybranym przez Ciebie przedmiocie z rozwojem języka angielskiego i niezależnymi umiejętnościami.

Kursy specjalistyczne, opieka osobista

Podczas nauki specjalistycznych kursów University Entrance i języka angielskiego wymaganych na uniwersytecie w Nowej Zelandii, otrzymasz wysoki poziom opieki osobistej i wsparcia, aby ułatwić naukę daleko od domu. To da ci doskonałą podstawę do przyszłych studiów uniwersyteckich - lub jakiejkolwiek innej Pathway edukacyjnej.

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

angielskie studia

Nasze specjalistyczne szkoły angielskiego - ACG English School i The Campbell Institute - pomogą ci uczyć się w anglojęzycznym środowisku akademickim i dają ci pewność, że podejmujesz studia uniwersyteckie. Nasze kursy jakości można zintegrować z programem studiów podstawowych.

Wsparcie i studia za granicą

Jeśli nie jesteś rezydentem Nowej Zelandii, alt = "Ścieżki ACG pomogą Ci ustalić, gdzie jesteś, gdzie mieszkasz, dokonujesz podróży, a nawet pomagasz znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin. Oznacza to, że możesz skoncentrować się na twoje studia fundamentowe.

Nasi wykwalifikowani opiekunowie oferują indywidualne podejście i zachętę, aby pomóc Ci osiągnąć postępy w nauce i osiągnąć cele akademickie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również: