ACG Pathways

A Division of ACG Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako największy dostawca studiów uniwersyteckich w Nowej Zelandii, nasze programy Pathway * stanowią idealne przejście na studia uniwersyteckie i wyjątkową okazję dla osób posługujących się innymi językami do studiowania na uniwersytecie anglojęzycznym.

* Programy University Pathways są dostarczane przez NZQA i zarejestrowanych dostawców Ministerstwa Edukacji

Nasze ekskluzywne programy Pathways

Przejść do udanych badań na jednym z czołowych nowozelandzkich uniwersytetów z naszej uczelni Pathway kursów. Pomyślne zakończenie zagwarantuje studentom przystąpienie do University of Auckland, Auckland University of Technology (AUT) lub Victoria University of Wellington.

Gwarantowana Pathway do uniwersytetu

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli jeden z naszych programów fundacyjnych i mogą spełnić kryteria wstępne do studiów uniwersyteckich, będą mieli zagwarantowaną Pathway do studiów licencjackich.

Wyłączne partnerstwa uniwersyteckie

Mamy wyłączne partnerstwo z trzema wiodącymi uniwersytetami w Nowej Zelandii: Uniwersytet Auckland, Auckland University of Technology (AUT) i Victoria University of Wellington. Nasze specjalistyczne programy studiów fundamentowych łączą naukę akademicką w wybranym przez Ciebie przedmiocie z rozwojem języka angielskiego i niezależnymi umiejętnościami.

Kursy specjalistyczne, opieka osobista

Podczas nauki specjalistycznych kursów University Entrance i języka angielskiego wymaganych na uniwersytecie w Nowej Zelandii, otrzymasz wysoki poziom opieki osobistej i wsparcia, aby ułatwić naukę daleko od domu. To da ci doskonałą podstawę do przyszłych studiów uniwersyteckich - lub jakiejkolwiek innej Pathway edukacyjnej.

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

angielskie studia

Nasze specjalistyczne szkoły angielskiego - ACG English School i The Campbell Institute - pomogą ci uczyć się w anglojęzycznym środowisku akademickim i dają ci pewność, że podejmujesz studia uniwersyteckie. Nasze kursy jakości można zintegrować z programem studiów podstawowych.

Wsparcie i studia za granicą

Jeśli nie jesteś rezydentem Nowej Zelandii, Pathways ACG pomogą Ci ustalić, znajdując odpowiednie miejsce do życia, organizując podróże, a nawet pomagając znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin. Oznacza to, że możesz skoncentrować się na swoich studiach fundamentowych.

Nasi wykwalifikowani opiekunowie oferują indywidualne podejście i zachętę, aby pomóc Ci osiągnąć postępy w nauce i osiągnąć cele akademickie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kontakt

Adres Queen Street,345
1010 Auckland, Auckland, Nowa Zelandia

Adres Bunny Street Pipitea Campus Wellington 6011 New Zealand
6012 Kelburn, Wellington, Nowa Zelandia