University of Passau

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doskonałości w dziedzinie badań i nauczania

Ponieważ otwarcie drzwi dla publiczności w 1978 roku, w Uniwersytet w Passau szybko rozwinął się w pierwszym adresem w niemieckim środowisku akademickim. Uniwersytet regularnie osiąga najwyższe pozycje w rankingach akademickich, m.in. w ustawie, Biznesu i Ekonomii, Informatyki, Nauk Komunikacyjnych, Politologii i Kulturoznawstwa.

Około 12.000 studentów i doktorantów naukowców z ponad 90 krajów są zapisani na Uniwersytecie w Pasawie. Oprócz nauki w małych grupach uczą, studenci korzystają z zarządzaniu wielkości kampusu uniwersyteckiego, w wyniku krótkich dystansach i doskonałe doświadczenie dla studentów. Nasz Ośrodek kluczowe umiejętności pracowników i studentów daje możliwość rozwoju te wszystkie ważne uniwersalne umiejętności, takie jak przywództwo i komunikacji, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców. Reprezentatywne badania regularnie świadczą o wysokim poziomie zadowolenia studentów Uniwersytetu.

Globalna perspektywa

Internacjonalizm zawsze była jedną z naszych cech określających: nasze wydziały utrzymania zwartych sieć współpracy z partnerami na całym świecie akademickich i badawczych, a my mamy wiele aktywnych absolwentów punkty na całym świecie. Jednym z powodów, dlaczego nasi absolwenci są tak skuteczne w skali światowej jest to, że zapewniają im najlepszą niezbędnych warunków międzynarodowej kariery: wiele kierunków studiów daje studentom szansę na zdobycie podwójnego stopnia we współpracy z międzynarodowymi uczelniami partnerskimi, a wszyscy nasi studenci mają dostęp do szerokiej gamy kursów językowych i programów wymiany studentów. Nasze zastrzeżeniem specyficznych programów językowych w prawo, ekonomia / Ekonomia, kulturoznawstwo / Stosunków Międzynarodowych i Informatyki / Matematyka idealnie uzupełniają studia stopnia naszych uczniów.

Wspaniałe doświadczenie uczeń

Nasi absolwenci są bardzo poszukiwane przez pracodawców, ponieważ nie są one wyposażone wyłącznie z wiedzy technicznej potrzebnej do rozpoczęcia kariery zawodowej; są one również bardzo zmotywowane osoby, które wykazują wielką inicjatywę poprzez poszukiwanie dodatkowych kwalifikacji lub umiejętności praktycznych. Wiele z nich jest aktywny w teatrze, muzyce, fotografii, filmu, radia i innych działań kulturalnych w czasie wolnym, na przykład przez angażuje się w jednym z naszych wielu towarzystw studenckich kulturalnych.

W Bawarii, w samym sercu Europy

Test Nowoczesny kampus Uniwersytetu położony jest w południowo-wschodniej części Bawarii - Niemcy w stanie wysokiej technologii - w zielonej okolicy, w odległości kilku minut spacerem od zabytkowego Starego Miasta w Pasawie. Uważany za jednego z najpiękniejszych miast w Niemczech, Passau ma bardzo niski wskaźnik przestępczości i oferuje doskonały standard życia w stabilnym politycznie i ekonomicznie środowisku wytrzymałej, a jednocześnie w pobliżu głównych ośrodków metropolitalnych w Pradze, Monachium i Wiedniu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LL.M. Prawo Niemieckie Dla Absolwentów Zagranicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 semestry October 2018 Niemcy Passau

Magistra prawa niemieckiego dla absolwentów zagranicznych jest stopień koncentruje się na badaniach, które nadaje profesjonalną wiedzę prawną i pozwala rozwijać swoje umiejętności prawnych. [+]

Stopień tego magistra prawa niemieckiego dla absolwentów zagranicznych jest stopień badania ukierunkowane który nadaje profesjonalną wiedzę prawną i pozwala rozwijać swoje umiejętności prawnych.

W przeciwieństwie do większości innych dyscyplin, przepisy są unikalne dla społeczeństw, które doprowadziły je dalej, a zatem znacząco różnić się od kraju do kraju. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na prawników z dogłębną znajomością niemieckiego systemu prawnego.

Opierając się na poprzednim stopniu prawa uzyskanego za granicą, program ten stopień daje podstawowe umiejętności i specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa niemieckiego, a kładąc szczególny nacisk na badania. ... [-]


LL.M. Prawo Niemieckie I Rosyjskie (podwójny Magister)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Passau

Program podwójnego mistrza stanowi ukierunkowany na badania, dalszą edukację, w pełni zintegrowany międzynarodowy program studiów w zakresie prawa niemieckiego i rosyjskiego z podwójnymi stopniami (podwójnymi mistrzami) na Uniwersytecie w Passau i Uniwersytecie Federalnym Syberii (SibFU) w Krasnojarsku w wysokości 120 punktów ECTS. Program studiów jest skierowany do studentów, którzy już ukończyli studia prawnicze lub studia prawnicze. [+]

LL.M. Prawo niemieckie i rosyjskie

Program podwójnego mistrza stanowi ukierunkowany na badania, dalszą edukację, w pełni zintegrowany międzynarodowy program studiów w zakresie prawa niemieckiego i rosyjskiego z podwójnymi stopniami (podwójnymi mistrzami) na Uniwersytecie w Passau i Uniwersytecie Federalnym Syberii (SibFU) w Krasnojarsku w wysokości 120 punktów ECTS. Program studiów jest skierowany do studentów, którzy już ukończyli studia prawnicze lub studia prawnicze.

Niemieccy studenci mają możliwość zapoznania się z podstawami rosyjskiego systemu prawnego, a także dla B. zajmowanie się prawem gospodarczym i podatkowym własnego i rosyjskiego systemu prawnego. W tym celu uczniowie potrzebują również znajomości języka rosyjskiego (prawniczego), którego uczy się w trakcie kursu.... [-]


Kontakt
Adres korespondencyjny
University of Passau
Passau, 94030 DE
Adres lokalizacji
Passau, Bavaria, DE