Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Hamburgu

Jako największy północnych Niemczech za badania i instytucji edukacyjnych i trzecim co do wielkości na Uniwersytecie N IEMCY, Universität Hamburg łączy różnorodne możliwości studiowania z doskonałą badań. Zapewnia on szerokie spektrum dyscyplinarne z licznych interdyscyplinarnych możliwości i realizuje współpracę z rozległą siecią najlepszych instytucji regionalnych, krajowych i międzynarodowych. Universität Hamburg jest poświęcona nauce długoterminowej oraz nauki i promuje badania stabilności we wszystkich szkołach.

W ramach inicjatywy Federalnej Excellence, Universität Hamburg otrzymał zezwolenie w 2007 roku przez Centrum Doskonałości w badaniach klimatu: KlimaCampus Hamburg to centrum edukacyjne dla badań nad klimatem i systemów Nauk o Ziemi. Poza „Klimat, Ziemia, Środowiska,” dalsze szczególnie udane kluczowe obszary badawcze obejmują: materii i wszechświata, struktury i funkcji biomolekuł, Neurosciences, wielojęzyczności, zarządzania, kultury i technologii, jak również niejednorodność i edukacji.

Universität Hamburg oferuje około 150 programów studiów w sześciu następujących szkół: Szkoły ustawy; School of Business; Economics i Nauk Społecznych; Szkoła Medyczna; School of Education, psychologia i Human Movement; Szkoła Nauk Humanistycznych i Szkoły Matematyki, Informatyki i Nauk Przyrodniczych.

Ponadto, liczne muzea i zbiory należą do Universität Hamburg, takich jak Muzeum Zoologiczne, herbarium Hamburgense, Muzeum Geologiczne-paleontologicznych, Ogrodu Botanicznego i Planetarium Hamburg.

Universität Hamburg został założony w 1919 roku przez miejscowych obywateli prywatnych. Ważne postacie założycieli należą Senator Werner von Melle i biznesmen Edmund Siemers. Nobla laureaci takich jak Otto Stern, Wolfgang Pauli i Isidor Rabi były aktywne na Universität i wielu innych znanych uczonych, takich jak Ernst Cassirer, Erwin Panofsky, Aby Warburg, William Stern, Agathe Lasch, Magdalene Schoch, Emil Artin, Ralf Dahrendorf Carl von Weizsäcker Frierich, aby wymienić tylko kilka, nauczył tutaj.

Institute of Law & Economics

Instytut jako ośrodek badawczy rozpoczął teoretycznej analizy prawa cywilnego ponad 40 lat temu. Obecnie Instytut zastosowanie instrumentów przewidzianych przez ekonomicznej analizy prawa do większości aspektów dziedzinie prawa, w tym opinii publicznej i prawa międzynarodowego.

W ostatnich latach, empiryczna analiza norm prawnych staje się coraz ważniejsze w dziedzinie ekonomicznej analizy prawa. W związku z tym też członkowie instytutu wspierania innowacji naukowej z najnowocześniejszych badań.

Głównym zadaniem Instytutu jest promocja interdyscyplinarnego nauczania i badań naukowych w dziedzinie prawa i ekonomii ze szczególnym uwzględnieniem analizy ekonomicznej prawa cywilnego. Dyrektorem zarządzającym jest Prof. Dr. RER. pol Thomas Eger.


Instytut prowadzi, w ramach edukacji prawnej, obszar specjalizacji „Economic Analysis of Law” i administruje program podyplomowe „European Master w prawa i ekonomii”, jak również „Graduate College dla prawa i ekonomii”. Ponadto, Instytut Prawa i Ekonomii uczestniczy w międzynarodowym programie doktorskiej „Europejski doktora prawa i ekonomii”.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics

Ta europejska magistra ekonomii programu (EMLE) Prawa i oferuje wyjątkową okazję do interdyscyplinarnych prawa i ekonomii na dwóch lub nawet trzech europejskich i poza-eu ... [+]

European Master w prawa i ekonomii (EMLE)

Ten europejski magister prawa i ekonomii (EMLE) oferuje wyjątkową okazję do interdyscyplinarnych studiów z zakresu prawa i ekonomii na dwóch lub nawet trzech europejskich i pozaeuropejskich uniwersytetach . Każda uczelnia partnerska przyznaje tytuł magistra (LL.M. / MA / M.Sc. lub wspólny stopień). Program zapewnia studentom zaawansowanej wiedzy na temat skutków gospodarczych rozbieżnych uregulowań i przygotowuje studentów do pracy zawodowej, na przykład, w organizacjach publicznych, w międzynarodowych kancelariach prawniczych lub firm konsultingowych. Absolwenci są dobrze przygotowani do badań doktora w doktoranci, takich jak Europejski doktora prawa i ekonomii (Edle). EMLE został uznany przez Komisję Europejską jako + Programu Erasmus "wyjątkowej jakości akademickiej". Znak + etykieta Erasmus umożliwia program EMLE do corocznego udzielania znacznej liczby stypendiów (w tym kilka pełne stypendia dla studentów z "krajami partnerskimi"). Dla studentów prawa, znajomość konkretnych rozporządzeń w ich kraju jest zbyt wąska baza dla firm doradczych, które są aktywne w handlu międzynarodowym. Dodatkowo znajomość skutków gospodarczych przepisów prawa stało się niezbędne dla zrozumienia potrzeb handlowych swoich klientów. Podobnie, ekonomia studenci będą korzystać z dokładnego zrozumienia instytucjonalnych ram prawnych gospodarki rynkowej. Dla obu prawników i ekonomistów, znajomość innych dyscypliny i kontaktów międzynarodowych ma kluczowe znaczenie dla powodzenia przyszłej kariery. Program EMLE jest odpowiedzią na te wyzwania instytucjonalne.... [-]

Francja Aix-en-Provence Włochy Rome Belgia Ghent Izrael Haifa Austria Vienna Niemcy Hamburg Niderlandy Rotterdam Polska Warsaw Indie Mumbai Hiszpania Barcelona  + 16 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hamburg, Institute of Law and Economics
Address
Johnsallee 35 Hamburg, D-20148 DE
Hamburg, Hamburg, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 40 428380
Address
Barcelona, Catalonia, Hiszpania