Europa-Institut

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europa-Institut z Saarland University jest drugim najstarszym tego typu instytutem w Europie i od ponad sześciu dziesięcioleci zapewnia doskonałą edukację i badania w zakresie prawa europejskiego i międzynarodowego. Już w roku założycielskim 1951 r. Pierwszy dyrektor instytutu, prof. Dr. Joseph-François Angelloz, wizja badań naukowych w Europa-Institut "Europa przyszłości, aby przekazać tę Europę młodemu człowiekowi kształconemu zgodnie z tradycyjnymi metodami nauczania w różnych krajach, aby być dla wszystkich tych krajów europejsko myślącymi nauczycielami i być może wkrótce szkolić główne siły Europy ". Wizja ta nie tylko urzeczywistnia się w Instytucie Europejskim; raczej przekształciła się w globalny instytut w ostatnich latach.

Przez ponad trzy dekady instytut, który znajduje się w trzydrożnym zakątku Francji , Luksemburga i Niemiec , oferuje międzynarodowy renomowany program magisterski z zakresu prawa europejskiego i międzynarodowego. Od tego czasu ponad 5000 studentów z sukcesem ukończyło i obecnie zajmuje stanowiska kierownicze w europejskich i międzynarodowych instytucjach, międzynarodowych kancelariach prawnych, korporacjach oraz rządach i administracji krajowej. Co roku znani wykładowcy z całego świata uczą studentów z ponad 30 krajów, aby optymalnie przygotować ich do wyzwań europejskiego i międzynarodowego rynku pracy.

Ponadto światowej sławy naukowcy i zaproszeni goście z całego świata korzystają z doskonałych warunków badawczych w Europa-Institut z własną biblioteką, która jest także Europejskim Centrum Dokumentacji. Nowo utworzona sieć South East Europe, liczne letnie kursy europejskie i szkoły zimowe podkreślają międzynarodowe znaczenie instytutu w dziedzinie badań i dalszej edukacji. Własne publikacje instytutu podkreślają charakter badawczy instytutu, a jego ukierunkowanie na praktykę znajduje odzwierciedlenie w stale poszerzanych ofertach w zakresie dalszej edukacji oraz rozległych usługach karier. Europa-Institut zawsze był wiarygodnym partnerem we wszystkich swoich działaniach w EVER eV, stowarzyszeniu absolwentów Europa-Institut , z daleko sięgającą siecią na całym świecie.

certyfikat doskonałości

Europa-Institut jest wspierany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych, Komisji Europejskiej oraz Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej. Charakteryzuje się wysokimi standardami edukacyjnymi, bliskich kontaktów i regularnej wymiany z instytucjami Unii Europejskiej, Rady Europy oraz z Ministerstwa Spraw Zagranicznych z.

W ramach akredytacji systemu na Uniwersytecie Kraju Saary, Europa-Institut został szeroko oceniony i certyfikowany przez międzynarodową agencję akredytacyjną ACQUIN. Europa-Institut programowa oficjalnie potwierdziła, że Europa-Institut synonimem wybitnych badań, a także wysokiej jakości nauczania. Europa-Institut otrzymała również "Certificate for Quality of Internationalization (CeQuInt)" za udaną strategię internacjonalizacji w swoim głównym programie.

Lokalizacje

Saarbrücken

Address
Universität des Saarlandes
Campus, Building B2. 1

66123 Saarbrücken, Kraj Saary, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium