INTI International University & Colleges, Malaysia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Spanning całej Środkowej, Północnej i Wschodniej Malezji, INTI International University i college została założona ponad 30 lat temu i jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości edukacji, oferując szeroki wachlarz ścieżek na studia sukces. Z biegiem lat, mamy założony stałych więzi z najlepszych uniwersytetów szczebla i kluczowych graczy w branży, aby zapewnić, że umiejętności prawa i duch są wygranej zaszczepił w naszych absolwentów.

Kluczowym wyróżnikiem na INTI jest to, że nasi uczniowie są częścią największego na świecie operatora prywatnych uczelni, laureat międzynarodowych uczelniach. Zapewnienie nowy wymiar INTI's programy, prestiżowej sieci Laureat Międzynarodowych uniwersytetów otwiera nowe horyzonty dla studentów poprzez nacisk na programy rozwoju zawodowego ukierunkowane i internacjonalizmu, który jest wspólny wątek w krajach prowadzi działalność w.

Każdego roku, INTI studenci pracują, aby zapewnić rozwiązania dla ponad 50 projektów branżowych prezentowane przez duże korporacje i uczestniczyć w ponad 20 wykładach wybitnych mówców, wyznaczając nowe standardy dla malezyjskich sektorze edukacji. Najnowsze metody dydaktyczne i technologie, wraz z empirycznej nauki jest stosowana na wszystkich INTI kampusy, natomiast kursy i przedmioty są na bieżąco aktualizowane pod kątem zmieniających się potrzeb rynków globalnych.

Dlaczego INTI?

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć LLB » Widzieć Global MBAs » Widzieć Licencjat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Licencjat - Prawo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2018 Malezja Kuala Lumpur Batu Pahat

Wielu absolwentów prawa z powodzeniem karierę w biznesie, sztuce, nauce, edukacji i sektora publicznego. Niezależnie od branży, w końcu wybrać, zawsze będziesz cieszyć się wyraźną przewagę bycia absolwent prawa INTI. [+]

Sztuka wygrania sprawy w sądzie jest o wiele więcej niż tylko przekonującym uzasadnieniem lub kłótni. Wymaga ona uwagę na każdy szczegół, analitycznego myślenia i widząc poza problemu. Ponad adrenaliny, dowiesz się, że studiuje prawo wyostrza zdolność analizowania, negocjowania i komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk. Są bezcenne umiejętności, a nie tylko w linii prawnej, ale również w niezliczonej ilości innych dziedzinach.

W rezultacie, wielu absolwentów prawa z powodzeniem karierę w biznesie, sztuce, nauce, edukacji i sektora publicznego. Niezależnie od branży, w końcu wybrać, zawsze będziesz cieszyć się wyraźną przewagę bycia absolwent prawa INTI.... [-]


Filmy

INTI

Kontakt
Adres lokalizacji
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

Batu Pahat, 71800 MY
Adres lokalizacji
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

Batu Pahat, 47500 MY
Adres lokalizacji
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

Batu Pahat, 50250 MY
Adres lokalizacji
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

Batu Pahat, 11900 MY