Przeczytaj oficjalny opis

Od 1991 roku, Brickfields Asia College (BAC) stała się najszybszym i najmądrzejszy sposób Law & Business UK stopni. Po wysłaniu ponad 6500 absolwentów prawa w praktyce, uczelnia stworzyła doskonałą reputację jako dostawca wysokiej jakości kształcenia. Jej absolwentami są bardzo poszukiwane przez lokalnych i międzynarodowych firm, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.

BAC ma obecnie partnerstw i powiązań z ponad 20 uczelni zagranicznych (głównie w Wielkiej Brytanii) i organizacji zawodowych, oferując swoim studentom dostęp do prawa ponad 70 światowej klasy i stopni biznesowych i kwalifikacji zawodowych, które można wykonać na miejscu lub za granicą.

BAC wyprodukował ponad 200 światowych i krajowych Top studentów, Book Prize Winners, 1st Class i 2. cholewkami w ciągu ostatnich dwóch lat sam. Sukces studentów prezentuje zaangażowanie Bac w dostarczanie niezwykłe doświadczenie edukacyjne. W uznaniu tego, BAC otrzymał Marka Laureat najlepszych marek w Edukacji Prawnej w 2012 i Nagroda Uznanie MŚP 2013 dla dodatku Service Excellence.

Sławy wykładowców BAC wysoko wykwalifikowanych naukowców i doświadczonych praktyków stanowią podstawę do sukcesu w realizacji BAC najlepiej dla swoich studentów. Wraz z metodycznie badanych i przygotowanych materiałów dydaktycznych, e-learning portal daje wsparcie dookoła zegara, aby umożliwić każdemu uczniowi realizować swój prawdziwy potencjał.

BAC jest zobowiązana do dokonywania doświadczenie edukacyjne każdego studenta w uczelni przyjemne, satysfakcjonujące i udane jeden zwiększając jednocześnie swoje kwalifikacje, aby zapewnić ich przyszłego sukcesu. BAC oczekuje na przyjęcie uczniów, aby ich doświadczenie edukacyjne na studiach przyjemne, satysfakcjonujące i udane.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Brickfields Asia College

University of London jest naprawdę jednym z największych uniwersytetów świata. Federacja 18 światowej klasy szkół wyższych i 10 instytutów specjalistycznych, jego reputac ... [+]

University of London jest naprawdę jednym z największych uniwersytetów świata. Federacja 18 światowej klasy szkół wyższych i 10 instytutów specjalistycznych, jego reputację wysokich standardów akademickich został zbudowany na wybitne nauczania i badań jego Colleges od 1836. Uniwersytet stopni Londynie są międzynarodowo uznane przez rządy, uniwersytety, pracodawców i organizacji zawodowych, jako najwyższej jakości naukowej.

Od 1858 roku Uniwersytet stopni Londynie były dostępne dla studentów z całego świata za pośrednictwem Uniwersytetu w Londynie Programów Międzynarodowych, najdłuższy stojących elastycznych i programów kształcenia na odległość na świecie. Przez lata, wielu wyjątkowych ludzi, którzy studiowali z Uniwersytetu w Londynie Programów Międzynarodowych ukształtowały nasz świat. Byli uczniowie m.in. siedmiu laureatów Nagrody Nobla, przywódcy krajów Wspólnoty, ministrów rządu, renomowanych autorów, naukowców, sędziów i liderów biznesu. Dziś, University of London Programów Międzynarodowych jest prawdziwie międzynarodowy charakter z ponad 52.000 uczniów w ponad 190 krajach. ... [-]

Malezja Kuala Lumpur Shah Alam Petaling Jaya
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brickfields Asia College

BAC zapewnia brytyjski program transferu Degree (prawo), gdzie studenci mają możliwość ukończenia 1 + 2 (1 rok w BAC i 2 lat w brytyjskim partnerem University) lub 2 + 1 ... [+]

BAC oferuje bardzo popularny brytyjski program transferu Degree (prawo), gdzie studenci mają możliwość wypełnienia w 1 + 2 (1 rok w BAC i 2 lata w Wielkiej Brytanii partnera University) lub 2 + 1 (2 lata w BAC i 1 rok na Uniwersytecie UK) partnera w zależności od ich preferencji i wysłać w regionie 600 do 700 uczniów w roku do ukończenia ostatniego roku w Wielkiej Brytanii. Niewiele, jeśli wszelkie inne instytucje zapewniają studentom wybór dostępu do tak dużej liczby uczelni, aby prowadzić ich ostatniego roku i najlepszy z wszystkich studentów otrzyma dyplom uznany UK kwalifikacyjnej.

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą przyznawane uznanych międzynarodowo LLB (z wyróżnieniem) stopień od wybranej brytyjskiej uczelni partnerskiej. Studenci mogą wybrać jeden z wielu oferowanych przez stopni zakresie najlepszych uniwersytetów wycięcie takich jak uniwersytetach w Reading, Cardiff, Aberystwyth, Northumbrii, Liverpool, Sheffield, Hull i Hertfordshire. ... [-]

Malezja Kuala Lumpur Petaling Jaya Shah Alam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku