European Humanities University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europejski Uniwersytet Humanistyczny (EUH) jest białoruskiego uniwersytetu ponownie znajduje się w Wilnie, Litwa. EUH powstała w Mińsku w 1992 roku i zamknięty przez władze w 2004 roku. To wznowienie działalności w Wilnie w 2005 roku i uzyskał status litewskiego uniwersytetu w 2006 roku.

Od 1992 roku EUH starał się wychować nowe pokolenie przywódców zdolnych do promowania dialogu Wschód-Zachód i budowanie społeczeństwa otwartego na Białorusi opiera się na wartościach cywilizacji europejskiej. EHU stał się jedyną uczelnią w historii szkolnictwa wyższego w Białorusi, zachowują pełną niezależność, mimo potężnego nacisku ze strony władz.

&nbsp

Obecnie EUH jest jedynym białoruskiego uniwersytetu zobowiązała się do wolności akademickiej i procesu integracji europejskiego szkolnictwa wyższego na poziomie licencjackim i magisterskim. Uniwersytet oferuje jakość liberalnej edukacji i badań. Studenci mogą wybrać jedną twarzą w twarz lub niskiej zamieszkania trybów studiów. EUH ma stać się częścią międzynarodowej sieci akademickich, a tym samym dotarcia do innych uczelni do konstruktywnej współpracy.

&nbsp

Przy wsparciu ścisłej współpracy międzynarodowej, Uniwersytet stworzył akademickich programów i projektów badawczych, które umożliwiają białoruskich studentów i nauczycieli do prowadzenia wiedzy, krytycznego myślenia i rozwijać swoje umiejętności, w przeciwnym razie mniej dostępne w Białorusi. Rosnąca reputacja EUH szybko powołał go do współpracy z niektórych znanych uczelniach europejskich i amerykańskich, wyróżniają się jakość edukacji i środowiska akademickiego.

&nbsp

Co roku jest więcej kandydatów niż miejsc na studiach. Obok studiów i badań, studenci angażują się w zajęcia pozalekcyjne, takie jak gazetce szkolnej, kina, fotografii i kluby teatru. Przez ostatnie 16 lat, wydziałów EUH opracowali nowatorskie programy, kursy i badań. Ich współczesne metody nauczania, wysokie standardy i wspólne podejścia zdobył międzynarodowe uznanie. Fakt, że tak wielu studentów i wykładowców wybrać EUH mimo osobistego ryzyka wskazuje, wysokiej motywacji i zaangażowania. Większość z pierwszych absolwentów MA na wygnaniu powróciła do pracy w niezależnych mediów, organizacji pozarządowych, i innych stanowisk, które pomagają utrzymać społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi żyje.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Rosyjski
  • Białoruski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

"Prawo Międzynarodowe I Unia Europejska"

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 5 - 6 lat October 2017 Litwa Wilno + 1 więcej

Uzyskał tytuł: magister prawa (300 ECTS) [+]

"Prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej" przygotowuje specjalistów zdolnych do ekspertów czynności prawnych, jak również badania i prace naukowe. Program jest kompletny prawnik cykl szkoleń z wyższym wykształceniem; na koniec jej absolwentów programu są przyznawane stopień "Master of Laws." Proponowany program ma na celu przygotowanie prawników z działalności twórczej w dziedzinie prawa, jak i zdolny do rozwiązywania zadań organizacyjnych i kierowniczych w tej specjalności, do pracy w dziedzinie usług prawniczych i stanowienia prawa w wymiarach krajowych i międzynarodowych. Program specjalizuje się w branży nie jest dość dobrze rozwinięte w Białorusi, co ma znaczenie dla rozwoju międzynarodowych i europejskich procesach gospodarczych, politycznych i kulturowych oraz stosunków w kraju i regionie. Program pozwala na wykorzystanie potencjału YSU w humanizacji edukacji prawnej i elastycznie reagować na potrzeby rynku pracy, zmiany strukturalne w społeczeństwie i pozytywnych doświadczeń międzynarodowych, w celu utworzenia w regionie Białorusi i środowiska akademickiego i zawodowego, przepisów wewnętrznych, które są istotne dla europejskich zasad kulturowych i prawnych. Perspektywy kariery Pod koniec programu, absolwenci mogą kontynuować naukę w doktoranckich uczelni w Europie i Stanach Zjednoczonych, lub rozwijać karierę w każdym rodzaju zawodów prawniczych: na prywatną praktykę prawa, zawodu adwokata, jako radca prawny dla organizacji przedsiębiorstw, społecznych i rządowych, aby być nauczycielami w szkołach, eksperci w analityczny ośrodki i instytucje międzynarodowe. Aktualne absolwentów na prawa Europejskiego Uniwersytetu Humanistycznego pracy w kancelariach prawnych, prowadzących prywatną praktykę, kształcenie na studia doktoranckie w Central European University, Polski, Niemiec, Francji, Holandii, USA, Kanady. Program umożliwia naszym absolwentom być równie popytu na rynkach pracy w UE i krajach... [-]

Filmy

ЕГУ - это выпускники! (2014)

About European Humanities University (2014)