Lebanese American University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

American University Libańska jest wiodącym, nonsectarian, prywatna instytucja szkolnictwa wyższego w Libanie. To działa na podstawie statutu z Zarządu regentów Uniwersytetu Stanu Nowy Jork i jest akredytowany przez New England Association szkół i uczelni. W semestrze zimowym 2013 LAU miał ponad 8100 studentów uczestniczących. Szkoła Sztuki i Nauki MISJA Zgodnie z misją Uniwersytetu, Wyższej Szkoły Sztuki i Nauki oferuje rygorystyczny i wysokiej jakości edukacji, która kładzie nacisk na badania i dochodzenia studentów przy zachowaniu tradycji edukacji sztuk wyzwolonych. Szkoła dąży do promowania doskonałości w nauczaniu i pielęgnować twórcze, naukowe starania. Szkoła ma na celu rozwój świadomych obywateli, którzy pozostawią ślad jako naukowców i liderów w złożonym słowem. Cele Cele Szkoły Sztuki i Nauki są:

Integrować i syntezy wiedzy z wielu dyscyplin; Zachęcać i wspierać badania, odkrycie i niezależnego dochodzenia; Przygotować właściwe, ciekawski, całe życie uczniów i krytycznych myślicieli; Zaszczepić zrozumienie naukowych i ilościowych, jak i jakościowych, zasad; Foster szacunek dla różnych punktów widzenia; Świętować różnorodność; Odpowiadać na potrzeby lokalnych i globalnych poprzez modyfikację istniejących programów i rozwój nowych, które są zgodne z potrzebami i wymaganiami społeczności, że służy; Zaszczepić wysokie standardy uczciwości i etyki.

Szkoła Inżynierii MISJA Kształcenie studentów, aby zapewnić im umiejętności do sukcesu w życiu, jak i inżynierów, jak i odpowiedzialnych obywateli, i skończyć je z charakterystycznymi umiejętności, które są poszukiwane w świecie zawodowym i absolwentów szkół. Szkół podstawowych wartości

Uczciwość: Aby poradzić sobie szczerze i uczciwie z publicznych i siebie, i być przejrzyste w naszym kontaktach ze społeczeństwem i siebie. Zaangażowanie: Aby być zobowiązana do naszych studentów, a do naszej szkoły i sumiennie dążyć do doskonałości w naszej pracy. Odpowiedzialność: Aby być odpowiedzialni za nasze działania w stosunku do siebie, innych i środowiska, a także jest odpowiedzialny za nasze działania i dąży do wspólnego sprawowania rządów. Szacunek: Aby cenić siebie i innych oraz do poszanowania praw i godności innych osób. Odwaga: Aby zmierzyć z trudnymi sytuacjami z wiary i determinacji, i wspieranie wolności intelektualnej i stanąć w obronie swoich przekonań.

Wizja szkoły Aby przejść charakterystyczny i innowacyjne środowisko dla kształcenia inżynierów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LL.M.

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2017 Liban Bejrut Stany Zjednoczone New York Nowy Jork, NY Byblos + 3 więcej

[+]

[-]