OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O OsgoodePD

Osgoode Professional Development jest światowym liderem w zakresie uczenia się przez całe życie w szkołach prawniczych. Część Osgoode Hall Law School, jednej z najstarszych i najlepszych szkół prawniczych w Kanadzie, oferujemy programy kredytowe i pozakredytowe dla kanadyjskich i międzynarodowych prawników, paralegals, profesjonalistów oraz firm i organizacji.

Nasze programy ustawicznego kształcenia ustawicznego obejmują od godzinnych briefingów po konferencje i krótkie kursy prowadzone przez praktykujących prawników i ekspertów z innych dziedzin. W celu dogłębnej analizy konkretnego przedmiotu prawnego lub do wyostrzenia swoich umiejętności, rozważ jeden z programów certyfikacyjnych OsgoodePD dla prawników lub specjalistów. Możesz również dostosować własny program grupowy, aby zapewnić dogłębne, praktyczne szkolenie wymagane przez pracowników lub zespół.

Flagowe programy akademickie OsgoodePD obejmują kurs Professional LLM z 14 różnymi specjalizacjami nauczanymi na terenie kampusu lub poprzez kształcenie na odległość u nagradzanych profesorów Osgoode'a, starszych praktyków, sędziów i decydentów. Programy LLM dla międzynarodowego biznesu LLM i kanadyjskiego prawa zwyczajowego zostały opracowane specjalnie dla prawników z wykształceniem międzynarodowym. Jeśli stopień nie jest twoim celem, możesz wybrać spośród wielu kursów LLM oferowanych co roku jako kursy pojedyncze.

Większość naszych kursów i programów oferowanych jest na miejscu oraz dzięki edukacji na odległość za pomocą transmisji internetowej i strumieniowej transmisji wideo. OsgoodePD ma również przyjemność oferować programy na żądanie, wybór wcześniej oferowanych i ekskluzywnych kursów na żądanie dostępnych za każdym razem, gdy pozwala na to harmonogram.

Bez względu na to, do czego się uczysz, będzie wspierana przez niezachwiane zaangażowanie OsgoodePD w jakość, dostępność i obsługę klienta. Osgoode Professional Development działa w centrum biznesowego centrum Toronto przy ulicach Yonge i Dundas, kilka kroków od miejskiej linii metra, dzielnicy finansowej i biur rządowych.

Uznawanie rdzennej ludności i tradycyjnych terytoriów

Uniwersytet w Yorku uznaje, że wiele rdzennych narodów ma długotrwałe związki z terytoriami, na których znajdują się nasze kampusy, które poprzedzają powstanie Uniwersytetu w Yorku. Uznajemy naszą obecność na tradycyjnych terytoriach Mississaugas New Credit, Huron-Wendat, Konfederacja Haudenosaunee i Métis Nation of Ontario.

Prowadź z nami historię

Osgoode kształtuje przyszłość edukacji prawnej od 1889 roku.

Jako największa i najbardziej zróżnicowana szkoła prawnicza w Kanadzie, firma Osgoode zdobyła światową reputację, przyciągając utalentowanych studentów i najwyższej klasy wykładowców.

Przygotowujemy przyszłych liderów poprzez nasz niezrównany zakres kursów i innowacyjne podejście do nauczania, które integruje teorię prawną i doświadczenie uczenia się. Nasza pasja do angażowania społeczności, niezrównane doświadczenie studenckie, służba społeczeństwu, wiodące w myślach stypendium i dostępność we wszystkich jego licznych formach, to to, co definiuje nasze wartości i nasze zaangażowanie w tworzenie nowych podstaw w edukacji prawnej.

Stwórz swoją przyszłość i zrób z nami historię.

Nasze przywództwo

Innowacje w edukacji prawnej

Innowacja jest naszym znakiem rozpoznawczym. Opierając się na naszych już silnych fundamentach, nieustannie staramy się opracowywać nowe kursy, programy i inne inicjatywy, które wspierają wyższą edukację prawną Osgoode.

Kształtowanie publicznej debaty

Liderzy myśli Osgoode'a przekraczają granice i wywierają wpływ na stypendia naukowe, krajową i międzynarodową politykę, krajowe i międzynarodowe orzecznictwo, reformę prawa i debatę publiczną.

Różnorodność i integracja

Osgoode to zróżnicowana i wspierająca społeczność, która poważnie traktuje swój profesjonalny i etyczny obowiązek służenia społeczeństwu.

Sprawiedliwość i społeczność

Istotny element zaangażowania Osgoode w zaangażowanie społeczności wspiera dostęp do wymiaru sprawiedliwości, czy to poprzez wymagania Oswestoralne Zainteresowanie Osgoode (OPIR), 19 programów klinicznych i intensywnych Osgoode, a także wiele naszych badań wkład w dziedzinie dostępu do wymiaru sprawiedliwości.

Nasza historia

Na otwarciu Osgoode Hall Law School w 1889 roku, główny William Reeve wyraził nadzieję: "... że wszyscy, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, ugną naszą energię, aby odnieść sukces w nowej szkole prawniczej".

Od ponad 125 lat misją Osgoode jest dążenie do doskonałości akademickiej i zawodowej oraz sprawiedliwości przez prawo. Przeprowadziliśmy niektóre z najważniejszych innowacji w kanadyjskiej edukacji prawnej. Odwiedź stronę Historia Osgoode, aby dowiedzieć się więcej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat w fundacjach dla absolwentów studiów prawniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie September 2019 Kanada Toronto

Ten program jest przeznaczony przede wszystkim dla absolwentów studiów prawniczych spoza Kanady, którzy są zainteresowani kontynuacją studiów prawniczych w Kanadzie. [+]

Zima 2018 Wnioski - Zamknięte

Wnioski są obecnie zamknięte na zimowe przyjęcie 2018 certyfikatu w fundacjach dla absolwentów studiów prawniczych.

Ten program ma na celu zapewnić ci podstawy potrzebne do pomyślnego ukończenia studiów prawniczych. Uczniowie w tym programie

studiować podstawy kanadyjskiego prawa publicznego i prywatnego w interaktywnej klasieuczyć się i ćwiczyć powszechne umiejętności prawne, analityczne i pisemne, od prostych do bardziej złożonych problemów i dokumentów, z możliwością przekazywania opinii i korepetycji w małych grupachpołożyć podwaliny pod udane występy na kursach LLM oraz w przyszłej karierze prawnejDla kogo przeznaczony jest ten program?... [-]

Online Przygotowanie do egzaminu NCA

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Kanada Toronto

Powinieneś wziąć ten program, jeśli masz już ocenę NCA lub oczekujesz na wyniki oceny i planujesz napisać egzaminy NCA w ciągu najbliższych 12 miesięcy (dowolny z trzech kolejnych posiedzeń egzaminacyjnych NCA). [+]

Planujesz przystąpić do egzaminów NCA? OsgoodePD może ci pomóc w przygotowaniu.Online Przygotowanie do egzaminu NCA

Zaprojektowany dla prawników z wykształceniem międzynarodowym, którzy mają ocenę NCA lub planują napisać egzaminy NCA w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Program przygotowujący do egzaminu NCA dla OsgoodePD został opracowany z myślą o wykwalifikowanych prawnikach i absolwentach prawa, którzy planują napisać dowolny lub wszystkie z pięciu obowiązkowych egzaminów Krajowej Komisji ds. Akredytacji:

Podstawy prawa kanadyjskiegoKanadyjskie prawo konstytucyjneKanadyjskie prawo administracyjneKanadyjskie prawo karneOdpowiedzialność zawodowaDla kogo przeznaczony jest ten program?... [-]

Magister prawa (LLM)

LLM w kanadyjskim prawie zwyczajowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Kanada Toronto + 1 więcej

Ten ekscytujący program zapewnia podstawowe szkolenie w zakresie kanadyjskiego prawa zwyczajowego dla prawników i absolwentów studiów prawniczych z całego świata. Niezależnie od tego, czy masz wykształcenie powszechne czy cywilne spoza Kanady [+]

Omówienie programu

LLM w kanadyjskim prawie zwyczajowym daje możliwość odbycia podstawowych kursów z kanadyjskich przedmiotów prawa common law prowadzonych na poziomie magisterskim wraz z szeroką gamą opcji fakultatywnych. Kursy podstawowe są specjalnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania Federacji Stowarzyszeń Prawniczych kanadyjskiego Komitetu Narodowego ds. Akredytacji (NCA). Studenci specjalizujący się w kanadyjskim common law korzystają ze wsparcia zarówno akademickiego, jak i zawodowego, aby pomóc im w przejściu na kanadyjski rynek prawniczy.

Uwaga: Ukończenie Professional LLM w kanadyjskim prawie zwyczajowym nie upoważnia automatycznie do wykonywania zawodu prawnika w Kanadzie ani do zostania dopuszczonym do baru prowincji lub terytorium Kanady. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z NCA lub z lokalnym towarzystwem prawnym.... [-]


LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2019 Kanada Toronto

Ta roczna, pełnoetatowa specjalizacja ma na celu zapewnienie prawnikom i profesjonalistom z całego świata zaawansowanego szkolenia z zakresu międzynarodowego prawa gospodarczego. [+]

Omówienie programu

Ta roczna, pełnoetatowa specjalizacja ma na celu zapewnienie prawnikom i profesjonalistom z całego świata zaawansowanego szkolenia z zakresu międzynarodowego prawa gospodarczego. Wielokrotnie nagradzany wydział uczy najnowszych osiągnięć w międzynarodowym prawie handlowym, międzynarodowych finansach, międzynarodowych transakcjach biznesowych, opodatkowaniu transakcji transgranicznych i innych powiązanych tematach. Specjalizacja zapewnia studentom wiedzę na krytycznych, podstawowych międzynarodowych kursach prawa biznesowego, umożliwiając jednocześnie realizację swoich zainteresowań akademickich za pośrednictwem electives.

Dla kogo przeznaczona jest ta specjalizacja?... [-]

LLM w prawie podatkowym - pełny etat

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Kanada Toronto

Znajomość prawa podatkowego jest niezbędna w każdym środowisku biznesowym, a badanie tej specjalizacji prawniczej jest intelektualnie fascynujące. Professional LLM w prawie podatkowym oferuje studentom możliwość lepszego zrozumienia zasad, zasad i wewnętrznej logiki przepisów podatkowych w Kanadzie i na arenie międzynarodowej. [+]

Omówienie programu

Znajomość prawa podatkowego jest niezbędna w każdym środowisku biznesowym, a badanie tej specjalizacji prawniczej jest intelektualnie fascynujące. Professional LLM w prawie podatkowym oferuje studentom możliwość lepszego zrozumienia zasad, zasad i wewnętrznej logiki przepisów podatkowych w Kanadzie i na arenie międzynarodowej. Obejmuje wszystkie aspekty prawa podatkowego od najbardziej podstawowych zasad leżących u podstaw tradycyjnych zasad osobistego planowania podatkowego do bieżących zmian w wyrafinowanym projektowaniu instrumentów finansowych. Kursy prowadzone są przez różnorodnych wysoko wykwalifikowanych naukowców i praktyków, z których każdy jest liderem w swojej dziedzinie.... [-]


W niepełnym wymiarze czasu zawodowego LLM w stosunkach pracy i prawo pracy

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat August 2019 Kanada Toronto

Profesjonalny LLM w zakresie stosunków pracy i prawa pracy daje uczniom możliwość głębszego zrozumienia teorii, zasad i zasad leżących u podstaw prawa pracy i prawa pracy. Studenci będą rozwijać umiejętności, aby wziąć pod uwagę, na poziomie zaawansowanym, siły społeczne, gospodarcze i polityczne kształtujące dzisiejsze dynamiczne pole. [+]

Omówienie programu

Dwuletni, dwupodstawkowy, profesjonalny LLM Osgoode w zakresie stosunków pracy i prawa pracy daje uczniom możliwość głębszego zrozumienia teorii, zasad i zasad leżących u podstaw prawa pracy i prawa pracy. Studenci będą rozwijać umiejętności, aby wziąć pod uwagę, na poziomie zaawansowanym, siły społeczne, gospodarcze i polityczne kształtujące dzisiejsze dynamiczne pole.

Dla kogo przeznaczona jest specjalizacja?

Absolwenci prawa z doświadczeniem prawniczym w zakresie pracy i zatrudnienia.

Profesjonaliści bez wykształcenia prawniczego, posiadający doskonałe wykształcenie akademickie i znaczące doświadczenie zawodowe związane z seniorami.... [-]


Filmy

Options for Internationally Trained Lawyers

Kontakt

Adres 1 Dundas Street West Suite 2602, P.O. Box 42 Toronto, Ontario M5G 1Z3
M5G 1Z3 Toronto, Ontario, Kanada
Strona internetowa https://www.osgoode.yorku.ca/