Przeczytaj oficjalny opis

Humber, Członek Politechniki Kanada, Jest zobowiązana do sukcesu ucznia poprzez doskonałości w nauczaniu i uczeniu się. Humber's szeroki zakres pełnomocnictw kariery koncentruje zawierać: tytuł licencjata, dyplomy, świadectwa i certyfikaty podyplomowych. Oferujemy również praktykę zawodową. Z 160 studia stacjonarne i 200 kontynuowana programy wykształcenie do wyboru, z 27.000 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu 56,000 studentów Humber mieć dostęp do wielu możliwości do ciągłego uczenia się.

Wizja

Przywództwo w edukacji politechniki

Humber Misja

Humber rozwija szeroko wykształconych, wysoko wykwalifikowanych i obywateli do dostosowania się, aby odnieść sukces w karierze, które znacząco przyczyniają się do społeczności, którym służą lokalnym, krajowym i globalnym.

Wartości

Student-Centred - Uważamy, obecny i przyszły sukces naszych studentów jako nasz najwyższy priorytet. Excellence - Jesteśmy zobowiązani do wybitnych usług, programów naukowych i nauczania. Innowacje - Oczekujemy odpowiedzi na pojawiające się tendencje do zaspokojenia zmieniających się potrzeb naszych społeczności lokalnych, krajowych i światowych. Szacunek - Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych i potwierdzają i ochronę praw, godności i integralności każdego członka naszej zróżnicowanej społeczności. Włączenie - Mamy pielęgnować środowiska pracy i nauki, gdzie różnorodność jest uznane za niezbędne do naszego sukcesu. Zrównoważony rozwój - Utrzymujemy naszą wspólną przyszłość, obejmując społeczne, ekologiczne i gospodarcze skutki naszych decyzji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Jako jedyny czteroletniego programu Canadian Studies Asystent, nie ma lepszego miejsca, aby skupić się na edukacji asystentów prawnych niż na Business School w Humber. Pr ... [+]

Badania Asystent - reputację sobie równych

Jako jedyny czteroletniego programu Canadian Studies Asystent, nie ma lepszego miejsca, aby skupić się na edukacji asystentów prawnych niż na Business School w Humber. Profesorowie w programie posiadają wyższe wykształcenie, a także mający bogate doświadczenie praktyczne w dziedzinie prawa. Bernie Aron, koordynator Program studiów Studiów Asystent niedawno otrzymał John i Suanne Roueche Excellence Award za wyjątkowy nacisk na nauczanie i uczenie się doskonałości.

multidyscyplinarne podejście Humber obejmuje profesjonalne szkolenie w zakresie prawnej pisania, rzecznictwo i negocjacji oraz badań prawnych. Wydział uwierzyć, że właściwie reprezentują klienta wymaga zrozumienia tła klienta i motywacji; w związku z tym, program ten oferuje kursy z zakresu psychologii, socjologii, nauk politycznych i filozoficznych podstaw systemu prawnego. Praktyki oferują doświadczenie na stanowisku pracy, gdzie studenci wykorzystają i wyostrzyć nowych kompetencji.... [-]

Kanada Toronto Fredericton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Humber Receives 2015 Internationalization Excellence Award

Humber's 2015 Film and Television Production Screenings

Humber on YouTube