Przeczytaj oficjalny opis

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School znajduje się w George Town, stolicy Kajmanów i działa od 1982 roku.

The Law School jest stowarzyszona z University of Liverpool w Wielkiej Brytanii, która zatwierdza i nagradza program studiów licencjackich. Uniwersytet w Liverpoolu jest Russell Group University (odpowiednik amerykańskiej ligi Ivy), a zatem stopień ten jest uznawany na całym świecie.

Co robimy

Celem Szkoły Prawniczej, we współpracy z Uniwersytetem w Liverpoolu w zakresie zapewnienia jej licencjat LL.B Degree, jest zapewnienie uczniom standardu wykształcenia wyższego wykształcenia równoważnego z obowiązującym w Wielkiej Brytanii i innych dostawców edukacja prawnicza w świecie common law.

W ten sposób Law School ma na celu stworzenie środowiska dla swoich studentów, który zachęca i umożliwia im osiągnięcie pełnego potencjału w pogoni za wiedzą i doskonałością akademicką.

Na poziomie studiów podyplomowych, szkoła prawnicza oferuje również zawodowe szkolenie prawne w formie czwartego roku Professional Practice Course, który po zakończeniu artykułów Clerkship prowadzi do kwalifikacji jako prokurator na Kajmanach. Ten kurs ma również na celu zapewnienie szkolenia prawniczego na poziomie porównywalnym z kursami oferowanymi na podobnych kursach zawodowych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie common law.

Celem szkoły prawniczej jest zapewnienie studentom dogłębnej znajomości prawa angielskiego i prawa Kajmanów, a jednocześnie rozwijanie uniwersalnych umiejętności, zaawansowanych możliwości badawczych, umiejętności analizy, myśli logicznej, zwięzłości i umiejętności krytycznych.

Szkoła prawnicza stara się promować świadomość problemów prawnych, etycznych i moralnych istotnych dla rozwoju przepisów prawnych i praktyki prawnej.

Kursy oferowane przez szkołę prawniczą mają przynosić korzyści nie tylko tym studentom, którzy chcą podjąć zawód prawniczy, ale także tym, którzy mają różne inne zawodowe aspiracje zawodowe.

Liczba studentów studiów licencjackich: około 80; reprezentujący stosunek liczby pracowników do studentów wynoszący 10: 1

Wymagania wstępne: Ponieważ studia I stopnia nie są wymagane do uzyskania stopnia licencjata angielskiego, nie jest konieczne posiadanie pierwszego stopnia poza prawem. Kandydaci posiadający dobre świadectwa ukończenia szkoły (do klasy 12/13), takie jak poziom zaawansowany, kwalifikacje do matury międzynarodowej, stopień naukowy lub równoważne kwalifikacje, są uprawnieni do zgłoszenia się do programu TBLS.

Data ostatniej rejestracji na wrzesień 2015 r.: Koniec maja 2015 r

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Truman Bodden Law School

Nasz długoletni tytuł LLB jest wysoko cenionym programem, będącym jedynym kwalifikowanym LLB przyznawanym i faktycznie nauczanym w połączeniu z University of Liverpool w ... [+]

Bachelor of Laws - LLBPrzegląd

Nasz długoletni tytuł LLB jest wysoko cenionym programem, będącym jedynym kwalifikowanym LLB przyznawanym i faktycznie nauczanym w połączeniu z University of Liverpool w regionie Karaibów. Korzyści z Truman Bodden Law School (TBLS) z programu studiów licencjackich Cayman Islands obejmują doświadczenie studiowania na stopień w raju na wyspie z zrelaksowanym stylem życia.

Daje to także uczniom dodatkową korzyść w postaci uzyskania rygorystycznego stopnia potwierdzonego i nadzorowanego przez wysoko ceniony uniwersytet w Wielkiej Brytanii, z dodatkową korzyścią nauczania w małych grupach, indywidualną uwagą i prawdziwą polityką otwartych drzwi. To naprawdę idealne środowisko dla początkujących prawników, którzy chcą się uczyć i rozwijać pod nadzorem naszego oddanego zespołu akademickiego. Szkoła prawnicza szczyci się doskonałą opinią obecnych studentów, którzy utrzymują, że osobisty charakter i jakość otrzymywanej nauki są "wyjątkowe".... [-]

Kajmany Cayman Islands Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Magister prawa (LLM)

Truman Bodden Law School

Zdobądź tytuł magistra prawa (LL.M) lub dyplom podyplomowy (PGDip) w dziedzinie finansów międzynarodowych w piątym co do wielkości centrum finansowym na świecie, znanym z ... [+]

Zdobądź tytuł magistra prawa (LL.M) lub dyplom podyplomowy (PGDip) w dziedzinie finansów międzynarodowych w piątym co do wielkości centrum finansowym na świecie, znanym ze swojej ekspertyzy w sektorze usług finansowych i związanych z nią ram prawnych oraz standardów zgodności międzynarodowej.

Wybrani uczniowie ukończą Master of Laws lub Postgraduate Diploma in International Finance z Uniwersytetu w Liverpoolu, co pozwoli Ci zwiększyć szanse na rozwój kariery w różnych sektorach.

Zarys programu

LL.M i PGDip w "International Finance: Law and Regulation" to nowe podyplomowe kwalifikacje oferowane we współpracy z University of Liverpool przez Truman Bodden Law School , Grand Cayman.... [-]

Kajmany Cayman Islands Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Cayman Islands Online, Kajmany
Witryna
Telefon
+1 345-945-0077