Przeczytaj oficjalny opis

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School znajduje się w George Town, stolicy Kajmanów i działa od 1982 roku.

The Law School jest stowarzyszona z University of Liverpool w Wielkiej Brytanii, która zatwierdza i nagradza program studiów licencjackich. Uniwersytet w Liverpoolu jest Russell Group University (odpowiednik amerykańskiej ligi Ivy), a zatem stopień ten jest uznawany na całym świecie.

Co robimy

Celem Szkoły Prawniczej, we współpracy z Uniwersytetem w Liverpoolu w zakresie zapewnienia jej licencjat LL.B Degree, jest zapewnienie uczniom standardu wykształcenia wyższego wykształcenia równoważnego z obowiązującym w Wielkiej Brytanii i innych dostawców edukacja prawnicza w świecie common law.

W ten sposób Law School ma na celu stworzenie środowiska dla swoich studentów, który zachęca i umożliwia im osiągnięcie pełnego potencjału w pogoni za wiedzą i doskonałością akademicką.

Kursy oferowane przez szkołę prawniczą mają przynosić korzyści nie tylko tym studentom, którzy chcą podjąć zawód prawniczy, ale także tym, którzy mają różne inne zawodowe aspiracje zawodowe.

Międzynarodowe finanse to najnowszy dodatek do oferty Law School. LLM-Master of Laws in International Finance, dostępny również jako dyplom podyplomowy, jest oferowany w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, z wejściem we wrześniu.

Na poziomie studiów podyplomowych, szkoła prawnicza oferuje również zawodowe szkolenie prawne w formie czwartego roku Professional Practice Course, który po zakończeniu artykułów Clerkship prowadzi do kwalifikacji jako prokurator na Kajmanach. Ten kurs ma również na celu zapewnienie szkolenia prawniczego na poziomie porównywalnym z kursami oferowanymi na podobnych kursach zawodowych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie common law.

Celem szkoły prawniczej jest zapewnienie studentom dogłębnej znajomości prawa angielskiego i prawa Kajmanów, a jednocześnie rozwijanie uniwersalnych umiejętności, zaawansowanych możliwości badawczych, umiejętności analizy, myśli logicznej, zwięzłości i umiejętności krytycznych.

Szkoła prawnicza stara się promować świadomość problemów prawnych, etycznych i moralnych istotnych dla rozwoju przepisów prawnych i praktyki prawnej.

Ludność studiów licencjackich: około 100; reprezentujący stosunek liczby pracowników do uczniów wynoszący 10: 1

Data ostatniego złożenia wniosku o wpis we wrześniu 2019 r .: koniec lipca 2019 r

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Truman Bodden Law School

Nasz długoletni tytuł LLB jest wysoko cenionym programem, będącym jedynym kwalifikowanym LLB przyznawanym i faktycznie nauczanym w połączeniu z University of Liverpool w ... [+]

Bachelor of Laws - LLBPrzegląd

Nasz długoletni tytuł LLB jest wysoko cenionym programem, będącym jedynym kwalifikowanym LLB przyznawanym i faktycznie nauczanym w połączeniu z University of Liverpool w regionie Karaibów. Korzyści z Truman Bodden Law School (TBLS) z programu studiów licencjackich Cayman Islands obejmują doświadczenie studiowania na stopień w raju na wyspie z zrelaksowanym stylem życia.

Daje to także uczniom dodatkową korzyść w postaci uzyskania rygorystycznego stopnia potwierdzonego i nadzorowanego przez wysoko ceniony uniwersytet w Wielkiej Brytanii, z dodatkową korzyścią nauczania w małych grupach, indywidualną uwagą i prawdziwą polityką otwartych drzwi. To naprawdę idealne środowisko dla początkujących prawników, którzy chcą się uczyć i rozwijać pod nadzorem naszego oddanego zespołu akademickiego. Szkoła prawnicza szczyci się doskonałą opinią obecnych studentów, którzy utrzymują, że osobisty charakter i jakość otrzymywanej nauki są "wyjątkowe".... [-]

Kajmany Cayman Islands Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magister prawa (LLM)

Truman Bodden Law School

Zdobądź tytuł magistra prawa (LL.M) lub dyplom podyplomowy (PGDip) w dziedzinie finansów międzynarodowych w piątym co do wielkości centrum finansowym na świecie, znanym z ... [+]

Zarys programu

LL.M i PGDip w "International Finance: Law and Regulation" to nowe podyplomowe kwalifikacje oferowane we współpracy z University of Liverpool przez Truman Bodden Law School , Grand Cayman.

Programy zapewniają najnowsze szkolenia prawne i są oferowane przez doświadczony zespół wykładowców Truman Bodden Law School , wraz z rozległymi zasobami i doświadczeniem Uniwersytetu w Liverpoolu.

Oferowane są dwa kierunki studiów: LL.M lub Dyplom studiów podyplomowych w zakresie finansów międzynarodowych: prawo i regulacje.

Programy mają służyć potrzebom osób poszukujących zaawansowanej wiedzy prawnej z zakresu międzynarodowych finansów i regulacji zarówno w ramach zawodu prawnika, jak i bez niego.... [-]

Kajmany Cayman Islands Online
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Cayman Islands Online, Kajmany
Witryna
Telefon
+1 345-945-0077