Truman Bodden Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School znajduje się w George Town, stolicy Kajmanów i działa od 1982 roku.

The Law School jest stowarzyszona z University of Liverpool w Wielkiej Brytanii, która zatwierdza i nagradza program studiów licencjackich. Uniwersytet w Liverpoolu jest Russell Group University (odpowiednik amerykańskiej ligi Ivy), a zatem stopień ten jest uznawany na całym świecie.

Co robimy

Celem Szkoły Prawniczej, we współpracy z Uniwersytetem w Liverpoolu w zakresie zapewnienia jej licencjat LL.B Degree, jest zapewnienie uczniom standardu wykształcenia wyższego wykształcenia równoważnego z obowiązującym w Wielkiej Brytanii i innych dostawców edukacja prawnicza w świecie common law.

W ten sposób Law School ma na celu stworzenie środowiska dla swoich studentów, który zachęca i umożliwia im osiągnięcie pełnego potencjału w pogoni za wiedzą i doskonałością akademicką.

Kursy oferowane przez szkołę prawniczą mają przynosić korzyści nie tylko tym studentom, którzy chcą podjąć zawód prawniczy, ale także tym, którzy mają różne inne zawodowe aspiracje zawodowe.

Międzynarodowe finanse to najnowszy dodatek do oferty Law School. LLM-Master of Laws in International Finance, dostępny również jako dyplom podyplomowy, jest oferowany w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, z wejściem we wrześniu.

Na poziomie studiów podyplomowych, szkoła prawnicza oferuje również zawodowe szkolenie prawne w formie czwartego roku Professional Practice Course, który po zakończeniu artykułów Clerkship prowadzi do kwalifikacji jako prokurator na Kajmanach. Ten kurs ma również na celu zapewnienie szkolenia prawniczego na poziomie porównywalnym z kursami oferowanymi na podobnych kursach zawodowych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie common law.

Celem szkoły prawniczej jest zapewnienie studentom dogłębnej znajomości prawa angielskiego i prawa Kajmanów, a jednocześnie rozwijanie uniwersalnych umiejętności, zaawansowanych możliwości badawczych, umiejętności analizy, myśli logicznej, zwięzłości i umiejętności krytycznych.

Szkoła prawnicza stara się promować świadomość problemów prawnych, etycznych i moralnych istotnych dla rozwoju przepisów prawnych i praktyki prawnej.

Ludność studiów licencjackich: około 100; reprezentujący stosunek liczby pracowników do uczniów wynoszący 10: 1

Data ostatniego złożenia wniosku o wpis we wrześniu 2019 r .: koniec lipca 2019 r

Lokalizacje

Cayman Islands Online

Truman Bodden Law School

Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Cayman Islands Online, Kajmany
Telefon
+1 345-945-0077