Independent College Dublin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego właśnie my?

Możesz mieć wiele możliwości stojące przed tobą, ale przed podjęciem decyzji, gdzie się udać, aby zakończyć licencjackich, podyplomowych lub kwalifikacji zawodowych, oto niektóre z powodów, dla których warto wybrać Niezależne College Dublin:

Ponieważ jesteśmy zobowiązani do doskonałości akademickiej

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić wszystkich naszych studentów z nagradzanie, zawodowego i kariery zawodowej koncentruje edukacji najwyższej jakości. Nasi wykładowcy są zobowiązani do utrzymania doskonałości akademickiej nie tylko poprzez nauczanie, ale przez wielkiego osobistego, indywidualnego wsparcia.

Ponieważ nasza nauka nie ma sobie równych

Nasi wykładowcy i nauczyciele są jednymi z najbardziej szanowanych naukowców w swoich dziedzinach. Grupy są małe, tak że każdy może przyczynić się do debaty i dyskusji i nikt nie zostanie pominięty.

Ponieważ nasze wyniki są jednymi z najlepszych w kraju

Studenci na Niepodległych College Dublin osiągnęliśmy pewne znakomite wyniki. Na przykład, nasz kurs Prawo Społeczeństwo FE1 Prep stała się największą i najbardziej udaną w Irlandii, produkując 28 indywidualnych nagród i pierwsze umieszczone zwycięzców Overend Scholar dla najwyższe noty w ciągu ostatnich 5 lat (2009/2010/2011/2012/2013) ,

Ponieważ jesteśmy w samym sercu tętniącego życiem centrum miasta

Niezależny College Dublin ma idealne położenie dla życia studenckiego w Dublinie: mamy rację w samym centrum miasta, w otoczeniu atrakcji kulturalnych, naukowych i rekreacyjnych. Kampus uczelni posiada 22 sal wykładowych na całym 28.000 stóp kwadratowych powierzchni dydaktycznej.

Ponieważ jest to idealne środowisko uczenia się

Nasze sale wykładowe są specjalnie stworzone, aby zaoferować najlepsze komfortu, stylu i technologii: wszystkie są klimatyzowane i wyposażone w bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu oraz dostęp do sieciowych wraz z najnowszym sprzętem do prezentacji i wideokonferencji.

Ponieważ twoje kwalifikacje będą uznawane na arenie międzynarodowej

Niezależne programy College Dublin są sprawdzane zgodnie z najwyższymi standardami, zarówno w kraju jak i za granicą. Twoja nowa kwalifikacja oznacza osiągnięcia w nauce, ale także głębsze zrozumienie swojego przedmiotu w praktyce, a to jest bardzo ceniony w swojej dziedzinie.

Ponieważ będziesz zadowolony z czasu tutaj

Niezależnie od tematu i kwalifikacje wybierzesz, obiecujemy będziesz miał ciekawą i myślenia doświadczenie uczenia się, w którym można cieszyć się do każdej klasy. Życie studenta zostanie wzbogacona nie tylko przez kolegium i oczywiście, ale przez nowych przyjaciół, kolegów i cudownym mieście.

Biznes Wydział w Niezależnych College Dublin

Biznes Wydział w Niezależnych College Dublin poświęcona jest świadczenie najwyższej jakości edukacji i szkoleń, aby umożliwić studentom sprostać wyzwaniom na szybko zmieniające się i coraz bardziej zglobalizowanym świecie biznesu. Studenci mają rozszerzający zakres akredytowanych programów rozwoju studia licencjackie, podyplomowe i doskonalenia zawodowego, które są przeznaczone do zaspokojenia bieżących i przyszłych potrzeb akademickich i zawodowych współczesnej działalności zawodowej.

Programy te mają na celu zapewnienie elastycznego dostępu do studentów i profesjonalnych ludzi biznesu, którzy chcą zbudować solidne podstawy w biznesie studia obszarach, lub którzy chcą zwiększyć swoje możliwości rozwoju kariery i konkretnych umiejętności biznesowych poprzez dostępne najbardziej teorię up-to-data i praktyki w wybranych obszarach działalności.

Nasze kursy biznesowe są głównie oferowane w naszych dobrze wyposażonych lokalach w centrum Dublina, w tętniącej życiem, przyjazny, progresywny i kosmopolitycznym otoczeniu. Oprócz wysokich standardów akademickich i znaczenie, kładziemy duży nacisk na dobre samopoczucie uczniów i zapewnienie na poziomie osobistym, że wszyscy, którzy u nas studiować osiągnięcia maksymalnej wartości z doświadczenia.

Liczba naszych programów są porównania z profesjonalnych wymagań akredytacyjnych oraz wyłączenia i nasz Masters ramy kwalifikacji oferuje możliwość zdobycia kwalifikacji podyplomowych wystawił w tempie odpowiednim dla każdego ucznia.

Podczas gdy nasz uczenia się i nauczania podkreśla znaczenie zrozumienia teorii Business Studies jako dyscypliny, nasze kursy biznesowe stanowią podstawę tego ze znacznym wykorzystaniem działania skoncentrowane empirycznej nauki, "prawdziwi" studia przypadku, projekty edukacyjne oraz indywidualne zespół "na żywo "projekty badawcze dostosowane do indywidualnego rozwoju kariery.

Programy w Wydziale Biznesu uzupełnia szereg dodatkowych programów dostosowanych, które są zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych sektorów i przedsiębiorstw handlowych i innych, małych i średnich przedsiębiorstw w sektorze prywatnym lub publicznym. Jesteśmy szczęśliwi, aby omówić poszczególne obszary świadczenia specjalnego przeznaczenia bezpośrednio klientów zamawiających.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć LLB » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć MA » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

LLB W Prawie Irlandzkim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2018 IIrlandia Dublin + 1 więcej

Stopień LL.B to trzyletni kurs studia w studium prawa irlandzkiego. Oczywiście jest poziom 8 stopni, który jest zatwierdzony przez Szanownego Towarzystwa Królewskiego zajazdy dla tych, którzy chcą na dalsze studia i karierę jako adwokat [+]

Stopień LL.B to trzyletni kurs studia w studium prawa irlandzkiego. Oczywiście jest poziom 8 stopni, który jest zatwierdzony przez Szanownego Towarzystwa króla zajazdy dla tych, którzy chcą na dalsze studia i karierę jako adwokat. Jest również zatwierdzony przez Law Society of Ireland dla tych, którzy chcą na dalsze studia i karierę adwokata.

Ten stopień prawo będą interesujące dla tych, którzy mają silne poczucie sprawiedliwości, które posiadają umysł pytające i cieszyć identyfikacji i stosowania rozwiązań problemów. Stopień LL.B na korzyści Niezależne College Dublin z zatwierdzaniem i silnym wsparciu Law School na Uniwersytecie w Bristolu w zachodniej Anglii, Bristol jednym z czołowych szkół prawniczych w Wielkiej Brytanii. Oczywiście jest dostarczana przez zespół entuzjastów i doświadczonych nauczycieli. Ponadto charakter wielkości klas zachęca interaktywną i dyskursywne podejście do badania prawa.... [-]


LLB W Prawie O Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2018 IIrlandia Dublin + 1 więcej

Stopień LL.B w ustawie o rachunkowości jest program studiów 4 lata łącząc pojedyncze dziedziny prawa i rachunkowości. Studia będą obejmować badanie podstawowych modułów wymaganych od studia prawnicze i te niezbędne do badania rachunkowości. Kwalifikacje [+]

Stopień LL.B w ustawie o rachunkowości jest program studiów 4 lata łącząc pojedyncze dziedziny prawa i rachunkowości. Studia będą obejmować badanie podstawowych modułów wymaganych od studia prawnicze i te niezbędne do badania rachunkowości. Kwalifikacje stanowi doskonałą szkolenia dla prawnika i biznesowej.

Stopień na korzyści Niezależne College Dublin z zatwierdzaniem i silnym wsparciu Law School na Uniwersytecie w Bristolu w zachodniej Anglii, Bristol jednym z czołowych szkół prawniczych w Wielkiej Brytanii. Oczywiście jest dostarczana przez zespół entuzjastów i doświadczonych nauczycieli. Ponadto charakter wielkości klas zachęca interaktywną i dyskursywne podejście do badania prawa.... [-]


Magister prawa (LLM)

LLM W Porównawczej Ustawy Medialnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 IIrlandia Dublin + 1 więcej

LL.M porównawcza Prawo Media jest pierwszą i jedyną w swoim rodzaju kurs, aby być oferowane w Republice Irlandii. Jest to specjalistyczny program, który analizuje regulacji mediów w Irlandii i na arenie międzynarodowej. W szczególności, irlandzkich i międzynarodowych wydarzeń odnoszących się do ograniczeń mediów, począwszy od prawa o prywatności, zniesławienie, obrazę sądu [+]

LL.M porównawcza Prawo Media jest pierwszą i jedyną w swoim rodzaju kurs, aby być oferowane w Republice Irlandii. Jest to specjalistyczny program, który analizuje regulacji mediów w Irlandii i na arenie międzynarodowej. W szczególności, irlandzkich i międzynarodowych wydarzeń odnoszących się do ograniczeń mediów, począwszy od przepisów dotyczących prywatności, zniesławienie, obrazę sądu i wolności informacji, są badane w głębi. Przepisy prawne dotyczące mediów w Irlandii i całej Unii Europejskiej jest również analizowane. Kurs ten jest idealny dla osób, które mają interes w kwestiach prawnych i etycznych okolicznych wolności wypowiedzi na całym świecie.... [-]