ITM University, School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test ITM Law School jest następna generacja Law School powstała z przedmiotem świadczenia światowej klasy edukację prawną, której celem jest przygotowanie specjalistów, którzy będą grać prawne decydujące role przywódcze, nie tylko w sądach adwokaci praktykujący, ale również jako naukowców, prawodawców, sędziów, polityków, urzędnicy państwowi, działacze społeczeństwa obywatelskiego, jak i radca prawny w sektorze prywatnym, przy zachowaniu najwyższych standardów etyki zawodowej i ducha służby publicznej.

Hon'ble Prezydent Indii Smt. Pratibha Devisingh Patil, na inauguracji Szkoły Prawa Narodowego Uniwersytetu w Delhi w dniu 3 września 2008 r., wskazują, że "... Żyjemy w trudnych czasach, kiedy ogromne zmiany odbywają się w świecie. Systemy prawne muszą radzić sobie z wpływem technologii 21 wieku w dziedzinie technologii informatycznych, biotechnologii, medycyny i własności intelektualnej. Biznesmeni teraz pracować w międzynarodowym środowisku. Edukacja prawna musi wyposażyć specjalistów prawa do nowych wyzwań i wymiarów funkcjonowania w globalnie zintegrowanego świata. Specjalizacja w prawie międzynarodowym i wiedzy o systemach prawnych innych krajów jest nadal brakuje w naszym kraju. Prawo kursy muszą podjąć perspektywy międzynarodowego i porównawczego prawa w programy studiów, wraz z niezbędnym zrozumienia prawa krajowego ... "The Hon'ble premierem Indii, dr Manmohan Singh podczas inauguracji Konferencji konsultacji Narodowego dla reform drugiej generacji w Edukacji Prawnej w New Delhi dnia 1 maja 2010 słusznie zauważył, że "... z najtrudniejszych zadań w edukacji prawnej w Indiach jest znalezienie właściwej równowagi w celu zapewnienia, że ​​nasi uczniowie prowadzone są rzetelne połączenie kursów, które dają im wiedzy i szkoleń z zakresu prawa indyjskiego, ale w tym samym czasie przygotować ich do zmierzenia się z wyzwaniami globalizacji, gdzie krajowe mechanizmy prawne oddziałują zarówno międzynarodowych jak i zagranicznych systemów prawnych. Oddziaływanie to będzie pogłębiać w kolejnych latach, a nasze szkoły prawa muszą przygotować się na to wyzwanie ... "Znając dokładnie dobrze, że dziś edukacja prawna musi spełniać nie tylko wymagania Bar i nowych potrzeb handlu, handlu i przemysł, ale także wymogi globalizacji, ITM Law School zapewni doskonałości akademickiej i przygotowanie specjalistów prawnych, wyposażone, aby sprostać nowym wyzwaniom i wymiary internacjonalizacji, gdzie natura i organizacja prawa i praktyki prawnej zachodzą zmiany paradygmatu. ITM Law School zobowiązanie do rygorystycznego i ekscytujące szkolenia prawnej jest ściśle związana ze zobowiązaniem do Uniwersytetu ITM ścieżka łamanie stypendium. Przy użyciu szerokiej gamy metod i wprowadzenie ponieść spostrzeżenia z wielu innych dyscyplin naukowych, Wydział ITM Law School będzie badać głębiny wszystko.

ITM Law School będzie miejscem działalności ciągłej i bezlitosnej witalności. Tablica z doświadczeń i możliwości szkoły prawniczej oferują; Zakres działalności akademickiej i pozalekcyjnych wraz z różnych wydziałów i studentów każdego dnia będzie potencjalnie przygoda dla każdego ucznia w ILS.

Lokalizacje

Gurugram

Address
ITM University
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugram, Haryana, Indie