Christ University Bangalore

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chrystus Uniwersytet, Dawniej Chrystus College (Autonomiczny) afiliowany Bangalore University została założona w lipcu 1969 r. Stało się najbardziej korzystne instytucja edukacyjna w mieście Bangaloru w ciągu pierwszych trzech lat. Od roku 1990 to skalowane większej wysokości. W związku z wprowadzeniem innowacyjnych i nowoczesnych programów nauczania, nacisk na dyscypliny akademickiej, nadając z Holistyczne Edukacja, Zespół kreatywnych i oddanych pracowników, instytucja jest stale za jeden z 10 najlepszych instytucji edukacyjnych w kraju, Ma rzadką rozróżnienie jest pierwszą instytucją w Karnataka się akredytację oceny Narodowego i Akredytacji Rady (Ac) UGC dla jakości edukacji, W roku 2004, UGC przyznać autonomia instytucji. W 2005 roku, stało się Pierwsza Szkoła w południowych Indiach do reaccredited A + przez NaAc. UGC zidentyfikowano go jako instytucji z Potential for Excellence w 2006 roku.

W dniu 22 lipca 2008 roku, wspaniały dzień w historii instytucji, Ministerstwa Rozwoju Zasobów Ludzkich, Union rządu Indii, zgodnie z § 3 ustawy UGC 1956, nr Powiadomienie vide F. 9-34 / 2007-U.3 (), oświadczył, że uważa się za University, w imię Chrystusa i stylu Uniwersytetu.

Podstawowe wartości

Wartości, które kierują nas w Chrystusie Uniwersytetu są:

  • Wiara w Boga
  • Prawość moralna
  • Miłość do bliźnich
  • Odpowiedzialność społeczna
  • Dążenie do doskonałości

Holistyczne Rozwoju

Holistyczny rozwój jednostki jest osiągnięty poprzez doskonałości akademickiej i kompetencji zawodowych, osobistych, interpersonalnych i społecznych umiejętności. Uczelnia zobowiązuje się do jego misji i wizji we wszystkich jej działaniach. Holistyczny rozwój obejmuje nasz udział w naszych narodowych marzeń i aspiracji, a nasze zaangażowanie na rzecz wspierania integracji narodowej, harmonii religijnej i świeckości.

Chrystus Uniwersytet jest dumna ze swojej kultury organizacyjnej zakorzenionej w wartościach ewangelicznych, wzajemnego szacunku, osobistej dojrzałości i uczciwości, pracy zespołowej i niepokoju społecznego. Chrystus Uniwersytet wita swoich krotnych uczniów z każdej części Indii budować poczucie nacjonalizmu. Uczelnia wychowuje otwarty stosunek do integracji mądrość Wschodu i Zachodu. To poczucie perspektywy krajowej i globalnej jest wyraźnie widoczny za pośrednictwem programów partnerskich z uniwersytetami i szkołami wyższymi w Indiach i za granicą. Zapraszamy do wsparcia i wskazówek z akademików, kadry kierowniczej z sektora przedsiębiorstw, eksperci z zagranicy i zwykły człowiek szkolić naszych studentów w naszym dążeniu do budowania lepszego świata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć LLB »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Licencjat Z Prawa (LLB Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat July 2017 Indie Bangalore

Kursy są specjalnie zaprojektowane mając na uwadze ostatnie zmiany w zakresie prawa. Kurs jest ukierunkowany na przemysł i jest wspomagany przez organ doradczy, który składa się z kilku czołowych w braterskiej wspólnocie prawnej. [+]

Test Szkoła Prawa Chrystus University (SLCU), Bangalore, jest zatwierdzony przez Radę Adwokacką Indii do prowadzenia BA, LL Oczywiście (z wyróżnieniem). Szkoła oferuje pięcioletniego programu zintegrowane prawa, pozytywne ukończenie zarobi student licencjata, LL stopnia (z wyróżnieniem) być udzielone przez Chrystusa University. Oprócz obowiązkowych kursów ponad programu dziesięć semestr, Szkoła Prawa Chrystus Uniwersytet wprowadziła na rzecz swoich studentów wiele innych wartości dodanej kursy i programy mające na celu wprowadzenie studentów na równi z poziomu edukacji prawnej nadanej na Najlepsze zagraniczne uczelnie. W tym Szkoła Prawa, Znajomość prawa jest przekazywany przez nauczanie - proces uczenia się; Nauczanie jest uzupełniony przez różne umiejętności, takie jak umiejętności w zakresie rzecznictwa, doktrynie, badania, zarządzanie czasem. Kursy są specjalnie zaprojektowane mając na uwadze ostatnie zmiany w zakresie prawa. Kurs jest ukierunkowany na przemysł i jest wspomagany przez organ doradczy, który składa się z kilku czołowych w braterskiej wspólnocie prawnej. Szczególny nacisk na etykę, umiejętności życiowych i edukacji holistycznej, ułatwi uczniom osiągnąć spójność i oczekujemy skutecznego wkładu do społeczeństwa. Rady Adwokackiej Indii zrzeszaniu Rady Adwokackiej Indii (BCI) przedłużyła zgodę na prowadzenie pięć lat programy BA LLB i BBA LLB upto 2015 vide list BCI: D: 943/2013 (LE) z dnia 10 czerwca 2013 Kwalifikacje Przechodzą w Karnataka PUC egzaminu lub jego odpowiednika (ISC / CBSE / inne) (10 + 2) Badanie w każdej dyscyplinie z minimum 45% znaków na egzaminie jest minimalna kwalifikowalności pojawiać na egzamin wstępny Prawo SLCU. Kandydaci powinni być w wieku poniżej 20 lat w dniu 01 lipca 2015 Przegląd Szkoła Prawa Chrystus University (SLCU), Bangalore,... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Christ University,
Hosur Road

Bangalore, Karnataka, 560029 IN