University of Deusto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Deusto to instytucja posiadająca ponad 130-letnie doświadczenie. Obecnie jest gospodarzem ponad 12.000 studentów w różnych dziedzinach i nagrodzonych 1 uniwersytetem w Edukacji w Hiszpanii w 2017 roku.

Oferuje następujące kierunki studiów:

 • Etyka
 • Studia rekreacyjne
 • Inżynieria
 • Studia międzynarodowe i międzykulturowe
 • Szkoła biznesu
 • Psychologia
 • Prawo
 • Przedsiębiorczość
 • Edukacja
 • Teologia

Dwa kampusy University of Deusto znajdują się w Bilbao i San Sebastian. Kraj Basków jest znany z historii, tradycji przemysłowej, ducha przedsiębiorczości, unikalnej kultury, gastronomii i środowiska naturalnego.

Niedawno Bilbao otrzymało Nagrodę Światowego Miasta Lee Kuan Yew, uznawaną za Nagrodę Nobla w Miastach za proces transformacji, uznawany za wzorcowy punkt odniesienia na całym świecie.

San Sebastian został Europejskim Miastem Kultury 2016 i otrzymał tytuł Najlepszej Europejskiej Plaży, zajmując szóste miejsce na świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Widzieć Law Dyplomy » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Zaawansowany Program w Międzynarodowych Studiów Prawniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 tygodnie September 2019 Hiszpania Bilbao

Badania międzynarodowe na Wydziale Prawa Deusto mają długą osiągnięcia zarówno w dziedzinie nauczania oraz w dziedzinie badań (Erasmus Mundus Plus, projekty europejskie H2020). [+]

Badania międzynarodowe na Wydziale Prawa Deusto mają długą osiągnięcia zarówno w dziedzinie nauczania oraz w dziedzinie badań (Erasmus Mundus Plus, projekty europejskie H2020).

Co to jest Program zaawansowane?

Jest to zaawansowany program specjalizacji, który umożliwia selektywne pogłębianie intensywne i kompleksowe i aktualne problemy międzynarodowego rzeczywistości prawnej.

profil uczestnika

Jest to zaawansowany program specjalizacji dla studentów w zakresie prawa:

Studenci z tytułem magistra lub stopień w ustawie

Ponadto, są one dopuszczone przez Dyrekcji tytułów osób z Bachelor Degree lub obsługiwana w stosunkach międzynarodowych, politologii, socjologii i Administracji.... [-]


Magister prawa (LLM)

Master of Laws (LLM) w Międzynarodowych Studiów Prawniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Bilbao

Master of Laws to studia podyplomowe, które umożliwia pogłębienie w dziedzinie prawa, może stanowić ogólnego lub specjalistycznego wykształcenia prawniczego. [+]

Co to jest Master of Laws?

Master of Laws to studia podyplomowe, które umożliwia pogłębienie w dziedzinie prawa, może stanowić ogólnego lub specjalistycznego wykształcenia prawniczego.

W przypadku Master of Laws (LL.M.) w Międzynarodowych Studiów Prawniczych Uniwersytetu Deusto jest Mistrz specjalizacji w prawnych i kwestii międzynarodowych. Student może prowadzić naukę w zależności od ich zainteresowania, wybierając swobodnie wśród kursów rocznie, lub wykonaj jedną z dwóch kierunków oferowanych przez program:

Prawo ponadnarodowaPrawo międzynarodowe publiczneDostęp i Warunki przyjęciaPosiadać wykształcenie wyższe z zakresu prawa, uzyskane w uczelni zagranicznej. Absolwentów i absolwentów uniwersytetów hiszpańskich mieć dostęp do międzynarodowego programu Program Zaawansowane w Międzynarodowych Studiów Prawnych (30 ECTS).To może ocenić przyjmowania absolwentów stosunków międzynarodowych, politologii, socjologii i Administracji.program... [-]

Kontakt

Adres Avenida de las Universidades,
2448007 Bilbao, Basque Country, Hiszpania