Microfusa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Życie w szkole

Dzienny rozkład zajęć w szkole jest podzielony na klasy; teoria i praktyka, w salach komputerowych i studiach. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wnoszą swoje doświadczenie do środowiska uczenia się, przestrzegając metodologii szkoły. Istnieją również godziny nauki i praktyki prowadzone w szkole ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami oraz wśród kolegów, których talenty, wiedza i pragnienie uczenia się sprawiają, że szkoła jest ekscytującym i kreatywnym miejscem do nauki.

school

Nasi studenci pochodzą ze wszystkich zakątków planety, mając na uwadze jeden cel: nauczyć się jak najwięcej, wykorzystując każdą minutę, w której są, aby osiągnąć swoje marzenie. Szkoła Microfusa oferuje szeroką gamę kursów i kwalifikacji, z których każda ma inny harmonogram i czas trwania. Wcześniej studenci z bardzo różnych środowisk, ale o podobnych zainteresowaniach, spotykają się i rozpoczynają współpracę przy projektach. Nauczyciele w szkole alt = "są wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach i zapewniają motywujące i dynamiczne zajęcia. Studenci uczęszczający zarówno na zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne znajdą wyjaśnienia i demonstracje, przydatne, pouczające i inspirujące. Microfusa oferuje znaczną ilość czasu dla uczniów, więc możemy ćwiczyć w salach lekcyjnych i studiach. Naszym celem jest pielęgnowanie chęci uczenia się. Przez cały rok Microfusa gospodarzem dodatkowych sesji, takich jak konferencje (kursy mistrzowskie), sesje demonstracyjne produktów, wizyty itp.

school

W Microfusa wspieramy inicjatywy i projekty i zawsze słuchamy propozycji i miejsc pracy. Jeśli otrzymamy możliwość odbycia stażu, współpracy lub współpracy z firmami, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby to się stało. Nie możemy zagwarantować sukcesu wszystkim, którzy przechodzą przez nasze drzwi, ale faktem jest, że w branży pracuje obecnie wielu specjalistów, którzy rozpoczęli karierę w naszym programie szkoleniowym. Dostęp do programu nauczania w klasie można również uzyskać w formie podręcznika szkoleniowego dostępnego jako książka w twardej oprawie lub na wirtualnym kampusie.

Życie w Barcelonie

barcelona

Okolica Co roku nasza szkoła przyjmuje studentów z całego świata. Jedną z rzeczy, która przynosi je do Microfusa Barcelona, jest urok samego miasta. Bez uszczerbku dla innych miast, w których Microfusa posiada autoryzowane centra, faktem pozostaje, że Barcelona stała się jednym z najbardziej popularnych miast europejskich. Miasto może się poszczycić szeroką różnorodnością kulturową, wspaniałą architekturą i jest gospodarzem ogromnej liczby corocznych wydarzeń kulturalnych i festiwali. Mieszkańcy Barcelony są znani ze swojego ciepła i tolerancji. Dla studentów pochodzących z innych regionów lub krajów jest to doskonała okazja do połączenia studiów z odkrywaniem Barcelony. Tutaj znajdziesz miasto, które można naprawdę określić jako starożytne i nowoczesne. Architektura rozciąga się na tysiąclecia, od czasów rzymskich do czasów współczesnych, dzięki arcydziełom katalońskiego ruchu modernistycznego między innymi przez architektów takich jak Antoni Gaudi Lluis Domenech I Montaner i Puig. (La Sagrada Familia, Parc Guell i szpital Sant Pau znajdują się zaledwie kilka minut od naszego centrum). Ale to nie koniec! Oferta kulturalna miasta jest ogromna: światowej klasy muzea, wystawy, teatr, koncerty, a także festiwale muzyczne, takie jak Sonar i Primavera Sound, które przyciągają najlepszych światowych artystów.

barcelona

Zakwaterowanie Jednym z podstawowych wymagań studentów przyjeżdżających z innych miejsc jest zakwaterowanie. W Barcelonie oferowane są trzy różne rodzaje zakwaterowania. Najczęstszym jest znalezienie pokoju we wspólnym mieszkaniu. Istnieje kilka stron internetowych, które oferują usługi polowania na płasko. Zazwyczaj nasi uczniowie najpierw wynajmują pokój w pobliżu szkoły, a wraz z upływem roku znajdują lepsze lub tańsze opcje za pośrednictwem innych uczniów w szkole lub na tablicy ogłoszeń. Inną opcją jest znalezienie akademika. Zazwyczaj oferują one dodatkowe usługi wynajmu prywatnego, takie jak usługi sprzątania i pranie. Zezwolenia i wizy Jeśli nie jesteś obywatelem Hiszpanii lub Unii Europejskiej (Niemcy, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Holandia, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Polska, Portugalia, Zjednoczone Królestwo, Republika Czeska, Rumunia i Szwecja) lub Liechtenstein, Islandia, Norwegia i Szwajcaria, w celu odbycia kursu dłuższego niż sześć miesięcy wymagane jest uzyskanie zezwolenia na pobyt studencki (NIE) . Aby uzyskać ten dokument, musisz wypełnić niezbędne dokumenty w konsulacie hiszpańskim w swoim kraju zamieszkania. Potrzebujesz wizy studenckiej (typ D), która po przybyciu do Hiszpanii pozwoli ci na złożenie wniosku o NIE z posterunku policji. Masz 30 dni po przybyciu, aby to zakończyć. NIE pozwoli ci legalnie przebywać w kraju i podróżować do wszystkich państw członkowskich UE, które podpisały traktat o swobodnym przepływie z rządem Hiszpanii.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Ronda Guinardó, 65
08024 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
Calle de Isabel la Católica, 6 28013 Madrid
28013 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Ronda de Guinardo 65
08024 Hiszpania online, Hiszpania