City Hall School of Languages

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nas

Szkoła Językowa City Hall School of Languages rozpoczął działalność w 2006 roku w szkole języka angielskiego i hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Dzisiaj, biorąc pod uwagę obecne zapotrzebowanie na językach, a dzięki przygotowaniu naukowym naszych nauczycieli, zapewniamy także intensywne kursy w języku niemieckim, francuskim, włoskim i rosyjskim.

Jesteśmy odkrywczy akademia i stale się rozwija znajomość wykazaliśmy dostosować do wymagań i potrzeb. W ten sposób staliśmy się pionierem prywatna szkoła w León w adaptacji tradycyjnego systemu edukacji do najnowszych technologii. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium językowe, konieczny i niezbędny do konkretnej poprawy narzędzia kompresji ustnej. Ponadto wszystkie nasze sale lekcyjne wyposażone są w tablice interaktywne i narzędzi, które zapewniają nieograniczone zasoby, aby wzbogacić tradycyjną klasę i stworzenie interaktywnego nauczania, które pozytywnie wpływa na naukę dowolnego języka.

Nasz system pracy jest utrzymanie małych grup maksymalnie sześciu uczniów w klasie, w celu zapewnienia odpowiedniej jakości nauczania dzieci i dorosłych. Z tej liczby studentów w grupie możemy zapewnić zindywidualizowane uwagę, dostosowując tempo uczenia się i specyficznych potrzeb każdego ucznia.

Ulepszony uczeń, który dostał się również do odróżnienia klas gramatycznych, przez wykwalifikowanych nauczycieli, z rozmowy, prowadzone przez native.

Dzięki tych zasobów technicznych i ludzkich udało nam się pracować niezależnie na czterech umiejętności uczenia się języków w ten sposób tworząc równowagę, która znacznie poprawia efekt końcowy, który otrzymuje student.

lokalizacja

Lokalizacje

León

City Hall School of Languages

Programy

Ta szkoła oferuje również: