Przeczytaj oficjalny opis

O DEI College

DEI College to prywatna uczelnia, znajduje się w Salonikach, w Grecji, celem świadczenia usług edukacyjnych. DEI Szkoła została założona w 1990 roku jako Fundacja Kolegium i szybko stał się jednym z najwyższej jakości organizacji edukacyjnych Grecji, oferując szeroką gamę wysokiej jakości fundamentu, licencjackich i studiów podyplomowych pod kierunkiem naukowym brytyjskich uniwersytetów.

DEI College ma na celu zapewnienie możliwości kształcenia wyższego oraz jakościową środowisko dla studentów z całego świata. Realizuje to dążenie dostarczając kursy przygotowawcze, licencjackie i podyplomowe z wybranych uniwersytetów światowej klasy. DEI College chce utrzymać swoją pozycję regionalnego poprzez rygorystycznej selekcji personelu oraz poprzez zapewnienie nauczania w małych grupach, zachęcając do krytycznej oceny uczniów, a także ich dojrzałości intelektualnej i niezależnego ducha. Ma on do nauczania dogłębne szerokim zakresie dyscyplin naukowych, wnosząc istotny wkład w przygotowanie uczniów do kariery w globalnym świecie, jak również w nowoczesnym społeczeństwie.

DEI College jest zarejestrowanym Centre of the University of London Programów Międzynarodowych, na stopnie poniżej. Oznacza to, że w badanym związku z University of London to pokazuje zaangażowanie w rozwijanie wysokich standardów w zakresie nauczania, wsparcie dla studentów i procesów administracyjnych.

Licencjat Rachunkowość i Finanse BSC Banking & Finance BSc Biznes i Zarządzanie BSC Development & Economics Licencjat z ekonomii (BSc) BSc Economics & Finance BSC Information Systems & Zarządzanie Licencjat ze stosunków międzynarodowych (BSc) BSc Polityka i Stosunków Międzynarodowych Dyplom dla Absolwentów LLB

Ponadto DEI oferuje naukę dla BA angielskim. DEI College działa we współpracy z University of Northampton, oferując następujące stopnie:

BA (z wyróżnieniem) studia biznesu licencjata (z wyróżnieniem) informatyka LLB (z wyróżnieniem) Bachelor of Laws BSC (z wyróżnieniem) Psychologia BA (z wyróżnieniem) English BA (z wyróżnieniem) International Management Turystyka (top-up) Prawo LLM Międzynarodowa komercyjna Executive MBA / MBA MA Social Innovation

Studia na DEI College

DEI Szkoła znajduje się w centrum Salonik, w nowoczesnych zakładach specjalnie zaprojektowane w celu pokrycia potrzeb nowoczesnej organizacji edukacyjnych.

Pracownicy naukowi składa się z wykładowców / trenerów, którzy spełniają najbardziej surowe kryteria naukowe. Franczyzowych programy oferowane przez DEI College odbywają się w całości w Salonikach pod nadzorem naukowym wybranych uniwersytetów światowej klasy.

Zasadnicze znaczenie dla studiów studenta jest praca odbywa się na zasadzie indywidualnej. Aby pomóc studentom jak najbardziej efektywne wykorzystanie czasu podczas gdy w programach, członek kadry akademickiej zostanie przypisany do każdego studenta do działania jako jego / jej osobistego opiekuna.

Do obowiązków opiekuna osobistego są to:

pomagając plan studenta jego / jej własny program pracy i ustawić jego / jej własne realistycznych celów; zdając sobie sprawę z własnej studenta etapie rozwoju w stosunku do jego / jej konkretnego programu oraz do postępu każdy student będzie musiał dokonać; monitorowanie z uczniem jego / jej własny stan realizacji programu pod względem listy celów, które zostały ustanowione dla siebie; Omawiając jakikolwiek inny problem osobisty, administracyjnych lub finansowych;

DEI College, z poszanowaniem renomę i standardów współpracy uczelni, ma na celu utrzymanie jakości swoich usług, zapewniając najlepsze ustawienie naukowych, jak również europejskiego sposobu myślenia. W ten sposób DEI College udało się zdobyć zaufanie i uznanie zarówno z brytyjskich uniwersytetów i jej absolwentów, pozostając najpierw w jakości i wiarygodności.

Studenci wybierają studia na DEI z powodu:

prestiżowe Stopnie przyznawane przez najlepszych brytyjskich uniwersytetów; elastyczne sposoby dostawy (w pełnym wymiarze godzin - w niepełnym wymiarze godzin); zajęcia wspierające język angielski; wysoko wykwalifikowana kadra naukowa; usługi pomocy dla studentów (zakwaterowanie, Życie studenckie, doradztwo); nowoczesne udogodnienia i doskonałe perspektywy zawodowe - powiązań z przemysłem

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

LLB

DEI College

Dynamiczny charakter ustawy staje się coraz bardziej widoczna zarówno w Grecji, jak i za granicą i sprawia, że ​​stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego problemu pr ... [+]

Dynamiczny charakter ustawy staje się coraz bardziej widoczna zarówno w Grecji, jak i za granicą i sprawia, że ​​stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego problemu prawnego strony bardzo ciekawe wyzwanie.

Celem doświadczonych wykładowców Wydziału Prawa na DEI jest przypomnienie uczniom krok po kroku, w jaki sposób pozyskać środki i metody, których potrzebują, aby zatrudnić, aby sprostać temu wyzwaniu.

Dostępne programy, pod kierunkiem naukowym danego uniwersytetu, są następujące:

LLB - University of London Programów Międzynarodowych

Międzynarodowy program LLB oferowane przez Programów Międzynarodowych University of London pracuje pod nadzorem naukowym szkół prawniczych lub wydziałów uczelni Uczelni, znanych jako "U. konsorcjum". Te sześć uczelnie są Birbeck, Kings College London, The London School of Economics, Queen Mary, Szkoła Studiów Orientalnych i Afrykańskich i UCL (University College London).... [-]

Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku