University Of Cape Coast

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The University of Cape Coast jest jedną z nielicznych uczelni brzegiem morza na świecie. Została założona w październiku 1962 roku jako University College i umieszczone w specjalnej relacji z Uniwersytetu w Ghanie, Legon.

W ramach swojej chęci do intensywnego wspierania kształcenia na odległość, Kolegium Kształcenia na Odległość (kod) formalnie Centre for Continuing Education (CCE) nabył witryn w siedmiu z dziesięciu regionów na budowę stałych ośrodków badawczych. Centra będą ostatecznie służyć jako UCC kampusy w regionach, aby uruchomić kilka programów opartych na kampusie. Dodatkowo, istnieje sześćdziesiąt miliardów Cedis IGF finansowane kompleks budynków wypełnionego dla Kolegium Kształcenia na Odległość (kod)

Wizja

Wizja z University of Cape Coast jest:

"Aby mieć University, który jest silnie umieszczony z ogólnoświatowym uznaniem" To stwierdzenie gdzie Uniwersytet widzi siebie w przyszłości ważny sygnał dla każdej decyzji strategicznych lub wyboru, że uczynił. To ustawia ambicji organizacji i służy jako drogowskazem, że każdy wydział, szkoła, wydział, funkcjonalny podział i człowiek musi dążyć do. W połączeniu z jego misji, University of Cape Coast wyraziła widok realistyczny, wiarygodny, atrakcyjne przyszłości dla siebie; cel, który inspiruje wszystkich interesariuszy do maksymalnego wysiłku w pokonywaniu odległości między ich aktualnej rzeczywistości i ich pożądanej przyszłości.

Misja

Misja jest w następujący sposób:

"The University of Cape Coast jest University of Choice w Ghanie. Jest to równe szanse uniwersytet wyjątkową możliwość zapewnienia wysokiej jakości kształcenia poprzez zapewnienie kompleksowych, liberalnych i profesjonalnych programów, które podważają uczącym się być twórcze, innowacyjne i moralnie odpowiedzialnymi obywatelami. Poprzez kształcenie na odległość, ale także rozszerza wiedzę i zaplecze do szkolenia specjalistów dla firm edukacji i biznesu poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii. Uczelnia stale poszukuje alternatywnych sposobów reagowania na zmieniające się potrzeby. Instytucja, w dalszym ciągu rozwijać swoje dotychczasowe wysoko wykwalifikowanej kadry naukowej i administracyjnej, oferując sprzyjającego środowiska, które motywuje ich do pozycji Uniwersytet skutecznie reagować na potrzeby rozwojowe zmieniającym się świecie ".

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

Brief Profile of University of Cape Coast by the VC

An international student provides insight into what it is to study at the University of Cape Coast 2

Kontakt
Adres lokalizacji
Cape Coast, Ghana
Cape Coast, GH