Przeczytaj oficjalny opis

University Paris 2 Panthéon-Assas opowiada się za różnorodnością i kultywuje prawdziwą synergię między badaniami, instrukcją i aplikacją. Oferuje szeroki wybór kursów zarówno w kształceniu początkowym, jak i ustawicznym, łącząc studia za granicą i prace w terenie.

Uważany za pierwszą uniwersytet prawniczy we Francji, Uniwersytet Paris 2 Panthéon-Assas poświęcony jest podtrzymywaniu tradycji, z której się wywodził, zachowując, ale wciąż dążąc do podniesienia poziomu swojej doskonałości w następujących dziedzinach: prawo prywatne i nauka kryminologii, prawo publiczne, Politologia, prawo rzymskie, historia prawa, ekonomia, zarządzanie, nauki o komunikacji i komunikacji.

Nasze szerokie partnerstwa nie tylko z dużymi francuskimi, europejskimi i międzynarodowymi agencjami, ale również z dużymi firmami finansowymi i przemysłowymi, zapewniają kotwiczenie w świecie zawodowym i gwarantują prawdziwą poliwalencję, dla której jesteśmy znani.

W trosce o potrzeby studentów uniwersytet zapewnia programy akademickie dostosowane do ram LMD i organizowane w ramach tego programu. Różne usługi cyfrowe, tutoriale, stale rosnąca i wszechstronna baza biblioteczna, kurs i profesjonalne usługi doradcze, a także wybór pozaszkolnych zajęć sportowych i kulturalnych działają wspólnie, aby ukończyć i zharmonizować doświadczenia każdego studenta na uniwersytecie.

Europejskie Kolegium Paryża

W ramach University Paris 2 iw jego ramach Europejskie Kolegium Paryskie skupia zespół wysoko wykwalifikowanych profesorów paryskich 2 specjalizujących się w prawie europejskim, słynących z doskonałości w dziedzinie edukacji i badań, jak również z silnych związków z Francją, Instytucje europejskie i międzynarodowe, świat biznesu i zawód prawnika.

Uniwersytet znajduje się w Dzielnicy Łacińskiej, w sercu siedziby władzy i kultury, dzięki którym Paryż jest wyjątkowym miejscem do nauki.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Université Paris II Panthéon-Assas

The LL.M. (Master of Laws) w prawie europejskim daje studentom możliwość zdobycia szerokiego zrozumienia prawa europejskiego w większości dziedzin wchodzących w zakres ko ... [+]

Unia Europejska jest jedną z najbardziej złożonych, ale fascynujących organizacji społeczno-ekonomicznych w dzisiejszym świecie i obecnie niezbędne jest zrozumienie funkcjonowania i natury jej systemu prawnego. Jako ważny gracz międzynarodowy Unia Europejska nawiązała kontakty z krajami całego świata w zakresie handlu, współpracy, zdolności finansowych i humanitarnych. Unia Europejska stale się rozwija i wymaga bardziej wnikliwych ekspertów w tej dziedzinie. LLM w europejskim prawie Université Paris II to wyjątkowy i zwięzły program, w całości prowadzony w języku angielskim, który oferuje możliwość pogłębienia najbardziej istotnych obszarów prawa i uzyskania wglądu w polityczne, prawne i finansowe implikacje, jakie pociąga za sobą. Prawdziwie europejski zespół wysoko wykwalifikowanych profesorów uczy kursów i pozwala zdobyć niezbędne umiejętności, aby sprostać ekscytującym wyzwaniom i szansom naszych czasów.... [-]

Francja Paris
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Paris, Île-de-France, FR