University of Vaasa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Vaasa jest multidyscyplinarnym Uniwersytet z ponad 5000 studentów i oferuje stopni na wszystkich poziomach akademickich z tytułem magistra z magisterium, doktorat. Około 12 procent studentów to studenci zagraniczni pochodzące z całego świata. Nauczanie i badania działalności Uniwersytetu skupić się na studiach biznesowych, nauk administracyjnych, technologii, języków i komunikacji. Językiem wykładowym w programach międzynarodowej magisterskich i kilka innych kursów jest angielski.

University of Vaasa zajmuje jedno z najnowszych dziedzin kampusu Finlandii blisko morza. Wszystkich wydziałów i działów znajdują się w pięknej wyspie Palosaari. Kampus jest ciekawym połączeniem starego i nowego, połączenie lądowe i anglosaskich architektur. Znajduje się on w Vaasa, najbardziej słonecznym miastem Finlandii. Z jego 12 000 studentów, Vaasa jest również bardzo żywego studenckiego miasta. Ponadto, piękne Kvarken archipelag otaczających miasto jest częścią UNESCO Światowego Dziedzictwa UNESCO od 2006 r.

University of Vaasa - Międzywydziałowa i Business-Oriented

STUDIA University of Vaasa działa w trzech kierunkach. Nauczanie i badania w Wydział Biznesu są na wysokim poziomie krajowym, a University of Vaasa jest drugim co do wielkości dostawcą stopni biznesu w Finlandii. Główne obszary badań gospodarczych są finansowania i rynków finansowych, przedsiębiorczość, zachowania konsumentów i internacjonalizacji przedsiębiorstw. Wydział jest w rankingu Excellent Business School w Eduniversal Worldwide Business School Ranking swego pana i Program Magister Finansów i Program Magister w International Business zostały nagrodzone międzynarodowym EPAS akredytacji.

Nauk humanistycznych i społecznych w Wydziale Filozofii mają swoje obszary, takie jak specjalne siły komunikacji międzykulturowej, języków specjalistycznych, język zanurzenie i porównawczych nauk administracyjnych. W Wydziale Technologii, obszary specjalizacji uczelni są technologia automatyki, elektrotechniki, informatyki, telekomunikacji i inżynierii.

Edukacja na Uniwersytecie w Vaasa otrzymuje uznanie od pracodawców do spełnienia wymagań współczesnego życia pracy. Wszystkie stopnie Uniwersytetu obejmować operacji biznesowych umiejętności i prawdziwie międzynarodową atmosferę kampusu wraz z możliwości wymiany studentów dać studentom silne umiejętności podczas wprowadzania żywotność. Językiem wykładowym we wszystkich kursów dla studentów w programach magisterskich jest angielski. Kursy są zazwyczaj oparte na wykładach z egzaminu końcowego lub na niezależne studia, które jest badane w trakcie roku akademickiego. Seminaria i różne formy pracy grupowej z prac pisemnych i ustnych są częścią programu nauczania, zbyt.

Życie studenckie w Vaasa

University of Vaasa społeczność składa się z ponad 5 000 studentów i co roku ponad 300 studentów zagranicznych z całego świata badania na Uniwersytecie. Studenci w Uniwersytecie mają rosnące zainteresowanie międzynarodowego badania atmosfery. Istnieje w sumie około 12 000 studentów w Vaasa, a dostępne mieszkania i bary możliwości w mieście jest mnóstwo.

Życie kulturalne miasta ma coś dla każdego. Fiński Vaasa Teatr Miejski, Teatr Szwedzki Wasa, City Orchestra, Vaasa Opera Company i wielu innych muzycznych grup, chórów i teatrów, jak również kilka galerii i muzeów zapewnić tętniącego życiem kulturalną miasta. Kilka pop, rock i muzyka alternatywna i festiwale kulturalne organizowane są w mieście, zwłaszcza w okresie letnim.

University of Vaasa zapewnia korepetycje dla wszystkich nowych studentów międzynarodowych. Międzynarodowy Opiekun, kolega student, jest powołany do wszystkich zagranicznych studentów. Korepetycje pomóc uczniom poznać i środowiska akademickiego pomocy w innych sprawach dotyczących życia w Vaasa w Finlandii.

W ciągu roku akademickiego, nauczyciele planują różne rodzaje działań i imprez dla studentów międzynarodowych. Wydarzenia te są doskonałą okazją, aby poznać innych studentów i doświadczenie Vaasa w nowy sposób. University of Vaasa organizuje także wycieczki dla studentów, aby zobaczyć inne części Finlandii. Na przykład, roczne podróż do Laponii jest zawsze niezapomnianym przeżyciem dla uczniów.

Jako członkowie studentów studiów lokalnym związkiem uczeń międzynarodowej magisterskich Uniwersytetu Vaasa korzystać z różnych zniżek i poza kampusu. Należą do nich na przykład dotowane posiłki w restauracjach i stołówkach uniwersyteckich, a także zniżki na bilety w podróży, w teatrów, muzeów oraz licznych sklepów. Studenci magisterskie są również uprawnione do służby uczeń opieki zdrowotnej.

University of Vaasa kampusu znajduje się obok morza z dużą ilością możliwości do wypoczynku na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią być blisko natury, region Vaasa jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Od morza oferuje doświadczeń dla każdego sezonu z spływy kajakowe i nurkowanie do połowów pod lodem. Miasto Vaasa jest bardzo łatwo dostępne; wszystkie niezbędne usługi znajdują się w pobliżu uniwersytetu i większość ludzi ciągle na rowerze przez cały rok. Połączenia podróży są kompleksowe - oprócz dobrze podłączone połączeń lotniska, dworca kolejowego i autobusowego, krążowniki przekroczyć Zatoki Botnickiej pozwalających podróżujących osiągnięcia Szwecji w kilka godzin.

Campus Area

Test University of Vaasa zajmuje najnowszy obszar kampusu Finlandii nad morzem - połączenie zieleni przybrzeżnej, nowoczesnej architektury i przekształcone budynki przemysłowe. Uniwersytet oferuje nowoczesne środowisko nauki z up-to-date komputera i innych urządzeń technicznych. Również biblioteka akademicka znajduje się na terenie kampusu. Z restauracji studentów w głównym budynku znajduje się wspaniały widok na otaczające krajobrazy naturalne i morze. International University

University of Vaasa ma kontakty na całym świecie; uczelnie partnerskie w wymianie studentów i kadry, a także dla badań i współpracy edukacyjnej. Każdego roku ponad 200 studentów wyjeżdża za granicę na część studiów niezbędnych do ich programów studiów. Podobnie, ponad 200 studentów z zagranicy przyjeżdżają co roku do ukończenia okresu wymiany w University of Vaasa. Dodatkowo, ponad 300 studentów zagranicznych na studia w międzynarodowych magisterskich i doktoranckich programów Uczelni.

University of Vaasa zapewnia międzynarodową atmosferę i pięknej okolicy kampusu morskiego, efektywne korepetycje oraz tętniący życiem środowisko społeczne, oprócz szerokiej gamy kursów w języku angielskim. Większość kursów zawartych w programach magisterskich oferowane są zarówno dla studentów międzynarodowych i Finlandii, która stanowi doskonałą okazję do poznania miejscowych studentów. Na arenie międzynarodowej mieszane grupy badawcze oferują wielką szansę, aby uczyć się od innych uczniów i ich doświadczeń.

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Ściśle drutach społeczność badania, dobrze zaplanowane i efektywne nauczanie studentów usługi wspierania postępu w nauce i zakończenia stopni. University of Vaasa kształci kompetentnych ekspertów dla potrzeb współczesnego życia pracy i perspektywy zatrudnienia dla absolwentów są dobre. Uczelnia wspiera elastyczność studiów w Uniwersytecie oraz w innych placówkach naukowych w Vaasa w Finlandii i na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić University of Vaasa strony domowe w http://www.uva.fi/en/for/prospective/, Dołącz do nas już teraz!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Filmy

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

Kontakt
Adres korespondencyjny
information@uva.fi

University of Vaasa
P.O.Box 700,

Vaasa, 65101 FI
Adres lokalizacji
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI