Tallinn University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tallin University

&nbsp


Tallinn University jest publiczną uczelnią wyższą. Jego główne atuty leżą w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych, ale też ma silny i stale rosnący składnik nauk przyrodniczych i ścisłych, jak również znaczących tradycji kształcenia nauczycieli i badań oświatowych.


Tallinn University jest trzecim największym uniwersytetem w Estonii, składający się z 19 instytutów i 5 uczelni. Ma blisko 10 000 studentów, jak i ponad 560 wykładowców i prowadzących badania i jest najszybciej rozwijającą się uniwersytet w Estonii.


Uniwersytet postrzega siebie jako stworzenie środowiska, które zachęca do intelektualnego i osobistego rozwoju wszystkich jej członków, wykładowców i uczniów, i ogłosił jego wartości akademickich jakości (co wiąże się z połączeniem badań i nauczania), solidarności i kolegialności, przejrzystości i prostoty postępowania , otwartość (co pociąga za sobą znaczne internacjonalizacji) i na zewnątrz skupić się na społeczeństwie, a nie izolowanie się w wieży z kości słoniowej.


Uniwersytet zobowiązał się do celu strategicznego staje się międzynarodowe badania uniwersyteckie z silnym świadomości społecznej i elastycznego i kolegialne środowisko do nauki i rozwoju osobistego, gdzie znaczne akademickiej wolności zagwarantowane zarówno do studentów i wydziałów są równoważone przez surowe wymagania jakościowe .


Jednym z głównych celów uczelni na dużą skalę umiędzynarodowienia - z obecnej liczby programów akademickich stopnia (BA MA dr) i krótsze programów i kursów w języku angielskim jest już większość międzynarodowych uczelni w regionie Morza Bałtyckiego, ale tej liczby, według naszych planów, znacznie wzrośnie w ciągu najbliższych kilku lat. Wiele stanowisk akademickich w uczelni są ogłoszone na zgłoszenia międzynarodowego i Uniwersytet cieszy się do organizacji międzynarodowych uczonych odwiedzających na urlopie liście lub innymi umowami.


Letnia szkoła Tallinn, organizowane samodzielnie lub wspólnie z naszymi partnerami międzynarodowymi, przyniósł już znaczące reputacji.Uniwersytet aktywnie uczestniczy w różnych międzynarodowych sieci i utrzymuje obecnie 41 porozumienia między uniwersytetami z uniwersytetami z 22 krajów na całym świecie i ma blisko 500 umów wymiany Erasmus z ok. 250 uniwersytetów europejskich.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Magister W Międzynarodowym Prawie Gospodarczym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Estonia Tallinn

Udana praktyka adwokacka dzisiaj wymaga zdolności do wykonywania transakcje transgraniczne, które są coraz częściej normą.Komunikowanie się w ramach UE i na całym świecie staje się coraz bardziej skomplikowane i skutecznie uporać się z tym [+]

Mistrz Prawa Międzynarodowego Biznesu

 

Udana praktyka adwokacka dzisiaj wymaga zdolności do wykonywania transakcje transgraniczne, które są coraz częściej normą. Komunikowanie się w ramach UE i na całym świecie staje się coraz bardziej skomplikowane i skutecznie uporać się z tym szybko zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym, wzięty prawnik musi być dobrze zorientowani w europejskich pucharach prawo Unii, prawo spółek, jak również w sprawach międzynarodowego biznesu , handlu i marketingu.

Powodów, aby wybrać program

Ukończenie programu Prawa Międzynarodowego Biznesu daje uczniom głęboką znajomość pojęć, teorii i współczesne tendencje w prawie Unii Europejskiej i międzynarodowego prawa, jak również zdolność wykorzystania takiej interdyscyplinarnej wiedzy dla samodzielnego rozwiązywania skomplikowanych spraw prawnych i finansowych. ... [-]


Filmy

Tallinn University

Tallinn University - Thinking Unlimited

Tallinn University - Think. Learn. Understand RUS

Tallinn Summer School