Przeczytaj oficjalny opis

Anglo-American University

Anglo American-University / anglo-Americká vysoká škola (zwanej dalej AAU) powstała w 1990 roku i od tego czasu stał się centrum doskonałości akademickiej, gdzie uczniowie z całego świata przyjeżdżają do kontynuowania studiów akademickich podczas zwiedzania miasta, napotykając różnorodności i rozwój niezależnego głosu.

Anglo-American University z siedzibą w Pałacu Thurn i Taxis, tuż pod Zamkiem Praskim w zabytkowej dzielnicy Pragi Mala Strana, jest zobowiązana do przekazywania wyjątkową edukację w języku angielskim w oparciu o najlepsze amerykańskich i brytyjskich tradycji akademickich.

AAU miał uczniów z ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Wydział jest również międzynarodowa specjalistów przeszkolonych w najlepszych uniwersytetów na świecie, takich jak Harvard, Yale, Stanford i innych.

Uniwersytet anglo-amerykański oferuje akredytowane kawalerem i programy magisterskie w następujących dziedzinach:

  • Business Administration
  • Nauki humanistyczne i społeczne
  • Stosunki Międzynarodowe i Dyplomacja
  • Dziennikarstwo
  • John H. Carey II Szkoła Prawa

Celem uniwersytetu jest zapewnienie studentom praktycznej wiedzy i umiejętności, z jaką znaleźć pracę jako wiodący osobowości lub specjalistów w swoich zawodach. AAU tworzy interaktywne środowisko dla swoich studentów w bliskich grup studyjnych, gdzie nacisk kładzie się na samodzielne myślenie, rozumowanie, wyrafinowanie dokładnym umiejętności pisania oraz z praktycznego i twórczego wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych. Ze względu na swój charakter i wielokulturowym środowisku intymnej badaniach AAU tworzy wyjątkową przestrzeń do wysokiej jakości edukacji. W tej chwili Uniwersytet anglo-amerykańska ma ponad 800 studentów.

AAU, instytucja, która dostarczyła najwyższej jakości edukacji prywatnej na 25 lat, z dumą ogłasza, że ​​został on przeniesiony do Pałac Cesarski kurier, Zgodnie z tradycją, nowy kampus znajduje się tylko w dół ulicy od obecnego budynku AAU pod adresem Letenská 5, Praga 1, Budynek, który został opuszczony przez kilka lat, przeszła przez wiele rąk w ciągu ostatnich kilkuset lat, zanim zostanie nadany przez neoklasyczny remont rodziny Thurn i Taxis w 1814 roku.

Zgodnie z umową podpisaną z Urzędu Miasta w Pradze 1, dwa lata temu, uczelnia będzie miała wyłączne dzierżawę pałacu od 15 lat. Studenci rozpocznie zajęcia w nowym kampusie na początku semestru wiosną 2015.The nowych lokali oferuje 17 w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, jeden Sztuki wizualne Studio i dwa razy więcej przestrzeni dla jej studentów. Studenci mogą spodziewać się zupełnie nowej kawiarni oraz nowoczesnego salonu studentów na studia i towarzyskich. Ponadto wolne miejsca na zajęciach pozalekcyjnych i imprez zostaną udostępnione, oraz pozwoli na większą interakcję akademickiego i wzrostu. Wszyscy studenci mają dostęp do sąsiednich ogrodów Vojanovy, podkreślając wyłączność nowej lokalizacji AAU za.

Decyzja o przesunięciu dokonano w celu dostosowania się do rosnącej ciało studenta w sposób technicznie i naukowo zaawansowanych kampusu. AAU obecnie gospodarze studentów z ponad 60 krajów na całym świecie i chce zapewnić im najbardziej ekskluzywnym i nowoczesnym kampusie dostępnych, przy zachowaniu jego położenia w pięknej, zabytkowej dzielnicy Mala Strana. AAU opuścił kampus lázeňská całkowicie i obiekt zostanie wynajęty do nowych najemców, jednak jest to całkowicie pod opieką Kawalerów Maltańskich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Anglo-American University

AAU zapewnia doradztwo akademickie i doradztwo w zakresie rekrutacji studentom posiadającym kwalifikacje naukowe, zainteresowanym samodzielnym studiowaniem na University ... [+]

LLM

AAU zapewnia doradztwo akademickie i doradztwo w zakresie rekrutacji studentom posiadającym kwalifikacje naukowe, zainteresowanym samodzielnym studiowaniem na University of London LL.M. Program. The LL.M. program jest otwarty dla studentów, którzy uzyskali już pierwszy stopień; wykształcenie prawnicze nie jest wymagane do nauki.

University of London ma ponad 54 000 studentów na całym świecie studiujących jeden z ponad stu różnych programów studiów, dyplomów i certyfikatów. Byli studenci i absolwenci to siedmiu laureatów Nagrody Nobla, przywódcy krajów Wspólnoty Narodów, ministrowie rządowi, znani autorzy, naukowcy, sędziowie i liderzy biznesu. University of London ma aktywne Stowarzyszenie Absolwentów, które oferuje wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów.... [-]

Czechy Prague
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Anglo-American University MBA Program

Anglo-American University of Prague

Anglo-American University
Address
Anglo-American University, Letenská 5
118 00 Prague, Prague, Czechy
Witryna
Telefon
+420 257 530 202