Unicaf University (ZM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNICAF University w skrócie

Unicaf University to niezależna, uznana uczelnia Pan Afryki, łącząca najlepsze elementy międzynarodowej edukacji, oferująca wysokiej jakości, uznane na całym świecie kwalifikacje.

Uniwersytet ma swoje filie i centra edukacyjne w 9 różnych krajach w Afryce i jest zarejestrowany i zatwierdzony przez Narodową Radę ds. Szkolnictwa Wyższego (NCHE) w Malawi i Urząd ds. Szkolnictwa Wyższego w Zambii (HEA).

Unicaf University dąży do doskonałości w nauczaniu, osiągnięć uczniów i satysfakcji w stale ulepszanym środowisku akademickim. Uniwersytet chce stać się wiodącym uniwersytetem w Afryce subsaharyjskiej, uznanym za wybitny wkład w nauczanie, uczenie się i badania.

Kampusy Uniwersytetu Unicaf oferują studentom możliwość zdobycia wysokiej jakości uznawanych na całym świecie kwalifikacji po bardzo niskich kosztach. Unicaf University ma na celu zaoferowanie uczniom szansy na zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności osobistych, rozwijanie kariery i budowanie życia, o którym marzą.

Unicaf University oferuje w pełni programy online, a także programy oferowane w ramach blended learning na jednym z kampusów i centrów edukacyjnych. Ponadto, w kampusach uniwersyteckich uczniowie mogą odbyć sesję twarzą w twarz i korzystać z wielu usług, takich jak dostęp do bibliotek cyfrowych, wykłady publiczne, seminaria i wiele działań społecznych.

Uniwersytet korzysta z partnerstw UNICAF z uniwersytetami akredytowanymi na arenie międzynarodowej, takimi jak University of South Wales, University of Nicosia i Marymount California University, aby oferować konkurencyjne, akredytowane na całym świecie stopnie online w przystępnych cenach. Studenci korzystają również z kursów organizowanych na uczelni, oferowanych przez sam Unicaf University.

UNICAF jest jednym z najbardziej hojnych programów stypendialnych. Program wspiera studentów mieszkających w Afryce i zapewnia możliwości studiowania w kierunku różnych programów studiów na odległość, przyznawanych przez uniwersytety europejskie, brytyjskie i amerykańskie. Obecnie UNICAF zapewnia stypendia dla programów online oferowanych przez Uniwersytet Południowej Walii w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet w Nikozji w UE i Uniwersytet Marymount California w USA.

Przez ostatnie dwie dekady nasze stowarzyszone instytucje oferowały stypendia dla studentów z zagranicy. Uczniowie, którzy odnieśli sukces, byli w stanie wnieść znaczny wkład w swoje domowe powiaty na najwyższym poziomie.

Utworzono Program Stypendialny UNICAF, aby zaoferować utalentowanym, upośledzonym uczniom możliwość dalszego kształcenia poprzez studiowanie na akredytowanych międzynarodowo kwalifikacjach przy znacznie niższych kosztach.

Nasza wizja

Unicaf University dąży do uzyskania wiodącej pozycji w zakresie doskonałości w szkolnictwie wyższym i badaniach w krajach afrykańskich.

Nasza misja

Aby pomóc uczniom stać się osobami wykształconymi, osiągnąć ich cele akademickie i zawodowe oraz przyjąć odpowiedzialne role w zmieniającym się świecie globalnych współzależności; wspieranie badań i generowania wiedzy; służyć społeczeństwu poprzez upowszechnianie i stosowanie wiedzy, a także poprzez innowacyjne partnerstwo z biznesem i instytucjami społeczeństwa obywatelskiego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MBA » Widzieć Health MSc » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Filmy

UNICAF is by your side on the road to success

UNICAF Scholarship Programme

Kontakt
Adres lokalizacji
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue
Larnaca, Larnaca, 6019 CY
Adres lokalizacji
1745 Broadway
New York, New York, 10019 US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, Central Athens, GR
Adres lokalizacji
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, Bucharest, 060754 RO
Adres lokalizacji
Kemp House, 152 City Road
London, England, EC1V 2NX GB
Adres lokalizacji
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, Cairo Governorate, EG
Adres lokalizacji
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Greater Accra Region, GH
Adres lokalizacji
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67
Lilongwe, Central Region, MW
Adres lokalizacji
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis District, MU
Adres lokalizacji
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Nairobi County, KE
Adres lokalizacji
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, NG
Adres lokalizacji
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, SO
Adres lokalizacji
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Province, ZM
Adres lokalizacji
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, JO
Adres lokalizacji
Cyprus Online, CY