Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 50 000 uczniów z 100+ narodowości wybrało mandarynkę jako swoją szkołę językową w Chinach, a nasza wiedza i reputacja w pomaganiu uczniom w osiągnięciu ich chińskich celów nie ma sobie równych.

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy międzynarodowe nagrody, osiągnęliśmy najsurowsze standardy akredytacji jakości i zatrudnieni tylko najlepsi nauczyciele i pracownicy, którzy poświęcają się jednej rzeczy: upoważniając do opanowania języka chińskiego tak szybko i sprawnie, jak to możliwe.

2017 to kolejny nowy początek! Nasza misja pozostaje taka sama; chcemy, abyś szybko i efektywnie uczyła się mandaryńskiego na swoich warunkach.

Mandarin House był jedną z pierwszych, prywatnych szkół mandaryńskich mających siedzibę w Chinach. Naszą misją było zapewnienie studentom mandaryńskim szkoły dającej elastyczne kursy i możliwości nauki, które najlepiej opanowali mandaryńczyka.

Po 10 latach nauczania języka chińskiego Mandarin House pomógł ponad 20 000 uczniom z całego świata osiągnąć swoje cele w zakresie nauki języków. Zmieniliśmy kontrakty na przyszłość studentów, pomagając im doskonalić język mandaryński i otworzyć ogromny świat biznesu i możliwości społecznych.

2014 to nasz dziesiąty rok nauczania mandaryńskiego. Nasza misja pozostaje taka sama; chcemy, abyś szybko i efektywnie uczyła się mandaryńskiego na swoich warunkach. Kliknij poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego 10-letnie doświadczenie nauczycieli Mandarin House sprawi, że nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia.

Akredytacje Domu Mandarynki

Od 2004 Mandarin House wprowadza międzynarodowe standardy jakości we wszystkich aspektach obsługi i świadczenia usług w Chinach. Nie powinno się usprawiedliwiać przyjmowania standardów innych niż najlepsze.

Wspierając tę ​​wiarę jesteśmy dumni, że jesteśmy akredytowani przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Centrów Językowych (IALC). Założona w 1983 roku, IALC jest siecią wysokiej jakości, niezależnych szkół językowych nauczających ich język ojczysty dla studentów zagranicznych. Istnieje rygorystyczny proces akceptacji i trwająca procedura monitorowania obejmująca wszystkie aspekty naszej działalności, zarządzanie miejscami, program nauczania i jakość naszych nauczycieli / personelu.

 • Mandarin House jest dumnie chińska szkoła członkowska IALC w Chinach
 • Mandarin House jest rządem uznanym w celu dostarczenia Bildungsurlaub niemieckim studentom
 • Mandarin House jest uznawany przez szwedzkie Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych w celu dostarczania szwedzkich studentów CSN
 • Mandarin House jest zarejestrowany w Hanban jako oficjalny ośrodek testowy HSK, BCT i YCT.

Nasza wiedza

Mandarin House był pierwszą prywatną szkołą chińską w Chinach:

 • Opracuj własny ustrukturyzowany, holistyczny program nauczania oparty na podstawowej zasadzie zapewnienia praktycznego szkolenia z zakresu komunikacji w Chinach.
 • Oferuj kursy dla juniorów, w tym pierwsze letnie obozy w Chinach i samorozwiązany program nauczania dla juniorów, również skupiają się na prawdziwym języku chińskim.
 • Wprowadzenie szeroko akceptowanego modelu działania programów klas grupowych w prywatnych szkołach w Chinach.
 • Bądź międzynarodową jakością akredytowaną przez IALC
 • Zdobądź się na krótko, a zarazem pierwszy, aby pozyskać Światowego Dostawcy Języków Roku STM.
 • Posiedzenie dużej międzynarodowej konferencji językowej za granicą.

Nasze nagrody

Czasem trudno jest wziąć coś w Chinach w wartości nominalnej i trudno powiedzieć, czy szkoła mówi prawdę czy po prostu mówiąc puste słowa. Dyskusja jest tania i robi to jako chińska szkoła języka chińskiego w Chinach, czujemy się zobowiązani do dzielenia się niektórymi uznaniami i nagrodami, które otrzymaliśmy od Chin i na arenie międzynarodowej.

Jednym z naszych najbardziej dumnych osiągnięć było uznanie, jakie otrzymaliśmy od zagranicznych agencji i organizacji zajmujących się głosowaniem za "World Language Provider Star Award" przyznawanego przez Travel Travel Magazine. W 2008 roku zostaliśmy nominowani jako pierwsza i jedyna w tym roku chińska szkoła językowa, a od tego czasu zostaliśmy nominowani jeszcze 7 razy, zdobywając najwyższą nagrodę w kategorii w 2009 i 2013 roku.

Jako dyrektor zarządzający, pani Jasmine Bian stwierdziła wówczas: "Jesteśmy bardzo dumni, że zdobyliśmy nagrodę Star Award ... (i) będziemy kontynuować ciężką pracę i zapewnić profesjonalną obsługę naszym studentom z całego świata. Mandarin House wita cię do Chin.

Inne uznania to rekomendacja Lonely Planet China Guidebook i wygranie prawa hostingowego do 28. corocznego warsztatu IALC, w 2011 r., W którym uczestniczyło prawie 300 profesjonalistów z całego świata prezentujące naszą szkołę wielką pochwałę i podziw. stać się największym wydarzeniem na rynku zagranicznym w Chinach.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możemy pomóc w twoim dążeniu do opanowania języka chińskiego.

Mandarin House aktywnie współpracuje z setkami organizacji partnerskich na całym świecie; w tym uniwersytetami, szkołami i agencjami (zarówno rządowymi, jak i prywatnymi), aby dostarczać nagradzane programy językowe uczniom z całego świata.

10 powodów, dla których warto wybrać Mandarin House

1. Międzynarodowa Akredytacja przez IALC - szkoła TYLKO w Chinach, aby nasza jakość została uznana w ten sposób.

2. Założona w 2004 roku i jedna z pierwszych prywatnych szkołach mandarynkowych w Chinach, pomogliśmy ponad 50 000 zagranicznych studentów z ponad 100 narodowości, aby mówić po mandarin.

3. Uznany przez Hanban jako oficjalny ośrodek testów chińskich umiejętności HSK.

4. Kwalifikowani i doświadczeni nauczyciele. Wszystkie są kwalifikacje stopnia, dwujęzyczne, kompleksowo wyszkolone i średnio 5000 godzin chińskiego nauczania doświadczenie.

5. Samodzielny program nauczania. Regularnie aktualizowane i poprawione, zaprojektowane przez naszych byłych najlepszych nauczycieli i są zgodne z HSK i European CEFR.

6. Szeroka gama programów dla 11 poziomów chińskich, małych grup zajęć, prywatne korepetycje, specjalizacja w biznesie chińskim, przygotowanie do egzaminów HSK, chińskie szkolenie nauczycieli, praktyki stażowe i junior letnie.

7. Życie studenckie. Facebook, sieci absolwentów i zabawy, zajęcia kulturalne organizowane co tydzień, takie jak chińska kuchnia, kaligrafia, wycieczki po mieście, kung fu i wiele, wiele więcej.

8. Gama zakwaterowania wysokiej jakości - homestay, prywatne apartamenty typu studio i wspólne apartamenty.

9. Centralne, nowoczesne lokalizacje w sercu centralnego Pekinu, Szanghaju, Suzhou, Kantonu, Shenzhen, Chengdu, Hong Kongu i Nowego Jorku z przestronnymi, czystymi i dedykowanymi obiektami.

10. Przyjazny, profesjonalny personel obsługi z przyjemnością i pomaga Ci osiedlić się w Chinach. Dają też okazję do dalszego kontaktu z Chińczykami poza klasą!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: