Przeczytaj oficjalny opis

Beijing Institute of Technology (BIT) jest obecnie domem dla ponad 2200 studentów z 137 różnych krajów. Największa populacja studentów pochodzi z Korei Południowej, Rosji, Polski, Pakistanu, Niemiec, Francji, Kazachstanu, Indonezji i Tajlandii. Od czasu inauguracji inicjatywy "Badanie w BIT" w 2013 roku, w ciągu ostatnich pięciu lat BIT dokonał wielkich postępów w rekrutacji i zarządzaniu zagranicznymi studentami, a liczba zarejestrowanych studentów wzrosła wykładniczo z setek do ponad 2200, zajmując pierwsze miejsce wśród krajowych uniwersytety o średniorocznej stopie wzrostu wynoszącej 20%.

Nasz uniwersytet angażuje się w kultywowanie światowych liderów wysokiego szczebla z międzynarodową wizją, konkurencją i umiejętnością współpracy w globalnej ekonomii politycznej, edukacji kulturalnej oraz nauce i technologii. Posiadający naukowy i wszechstronny system edukacji i zarządzania Pekin Institute of Technology jest obecnie uważany za jedno z najlepszych miejsc docelowych dla studentów zagranicznych studiujących w Chinach i jest powszechnie uznawany za wysokiej jakości ujęcia, odnoszących sukcesy absolwentów, szerokie oferty pracy dla absolwentów , pełne programy stypendialne, wydajne codzienne zarządzanie, odpowiednie wsparcie dla życia studenckiego, a także kolorowe zajęcia dla uczniów.

Biuro Studentów Międzynarodowych, jako biuro edukacyjne i administracyjne BIT, jest odpowiedzialne za rekrutację, zarządzanie i nauczanie języka chińskiego jako języka obcego dla wszystkich międzynarodowych studentów z różnych środowisk z całego świata. Oprócz skoordynowanych prac związanych z zarządzaniem rekrutacją, zarządzaniem życiem, zarządzaniem społecznym i świadczeniem usług logistycznych, Biuro podejmuje również zadania polegające na oferowaniu studentom zagranicznym kursów języka chińskiego i chińskich kursów kulturalnych, jednocześnie oferując różnorodne programy nauczania chińskiego i angielskiego oraz dostosowane skróty programy terminalne. Tutaj jesteśmy wyposażeni w kompetentny zespół zarządzający, dysponujący bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wszechstronnymi umiejętnościami, który będzie służyć jako pomost, aby pomóc międzynarodowym studentom lepiej zrozumieć BIT, Pekin jako stolicę i Chiny. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki zaangażowaniu i zaangażowaniu zespołu zarządzającego wszyscy międzynarodowi studenci ostatecznie zakochają się w tym mieście i będą żyć wygodnie w BIT.

Witamy w Pekińskim Instytucie Technologii!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Beijing Institute Of Technology

Program prawa na BIT, z prawem jako jego kluczowym tematem, przeprowadził charakterystyczne wykształcenie w orzecznictwie (z prawem zwyczajowym i metodami prawnymi jako p ... [+]

Program prawa na BIT , z prawem jako jego kluczowym tematem, przeprowadził charakterystyczne wykształcenie w orzecznictwie (z prawem zwyczajowym i metodami prawnymi jako podstawą), prawem cywilnym i handlowym (z prawem własności intelektualnej jako trzonem), środowiskiem i zasobami Prawo ochrony (z prawem energetycznym i środowiskowym prawem dotyczącym tortur jako podstawa), prawem międzynarodowym (z prawem Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej oraz Międzynarodowym Prawem Ochrony Praw Człowieka) oraz prawem proceduralnym (z systemem sądowym i proceduralnym jako trzonem).

Studenci są wyposażeni w solidną podstawową teorię prawa, podstawowy trening myśli prawnej i praktyki prawnej oraz podstawową wiedzę z zakresu podstaw nauk przyrodniczych oraz nauki i inżynierii, którzy następnie mają umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów z teorią prawa i metodami prawnymi .... [-]

Chiny Beijing
Wrzesień 2019
Chiński,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku