Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

Centralny Uniwersytet Chile to krajowa i niepubliczna instytucja szkolnictwa wyższego - non-profit - zakładająca kształcenie akademickie z wysokiego zaangażowania w kraju, aby dostarczyć do ojczyzny obywatela z sumieniem społecznym, propagatora wartości tolerancji, pluralizmu i sprawiedliwości, a także szacunku i akceptacji różnorodności we wszystkich obszarach swojej pracy. Uczelnia ma jako fundamentalną wartość integralną formację swoich studentów. Oznacza to perspektywę świadomego uczenia się, zmierzającą do wzmocnienia odpowiedzialnej, krytycznej, partycypacyjnej, twórczej, wspierającej osobowości, zdolnej do rozpoznawania i interakcji z otoczeniem, a tym samym budowania jej tożsamości kulturowej. Ma na celu promowanie ludzkiego wzrostu poprzez proces, który obejmuje wielowymiarową wizję osoby i dąży do rozwoju takich aspektów, jak inteligencja emocjonalna, intelektualna, społeczna, materialna i wartości etycznej. Ważna jest także rola korporacji jako ośrodka napromieniowania i dyfuzora wiedzy, sztuki, sportu, tradycji i historii narodowej.

Założona w 1982 roku UCEN jest - wraz z dwoma innymi instytucjami - najstarszym prywatnym uniwersytetem w Chile. Obecnie posiada wyższe wykształcenie techniczne, lokalną centralę w La Serena i dziewięć wydziałów, które uczą 31 studiów licencjackich, a także kilka absolwentów, tytuły magisterskie i podyplomowe; w szczególności promuje badania za pośrednictwem ośrodków badawczych, instytutów badawczych i wewnętrznego funduszu badawczego, które są dodawane do prac badawczych prowadzonych na wydziałach, w szkołach i na katedrach. Ponad 14 tysięcy studentów i absolwentów oraz ponad 20 000 absolwentów potwierdza swój sukces jako wyjątkowy przypadek w chilijskim systemie uniwersyteckim. Rzeczywiście, ponieważ stanowi ona inną propozycję edukacyjną, która reinwestuje wszystkie swoje zyski w ten sam podmiot; jest właścicielem budynków, gruntów i innych towarów, w których prowadzi działalność; i którego administracja i rozwój spoczywa na własnych pracownikach akademickich poprzez demokratyczną strukturę zarządzania.

UCEN posiada infrastrukturę i wyposażenie pierwszego poziomu oraz ciągły remont, o łącznej liczbie 81 981 metrów kwadratowych. Ma kilka budynków położonych w centrum Santiago, centrum sportowe na wysokości i siedzibę regionalną w La Serena.

Instytucja ma pieczęć jakości potwierdzoną przez 34 lata doskonałego nauczania, świetne przygotowanie naszych pracowników akademickich i szerokie prace rozszerzające prowadzone w celu wyszkolenia kompetentnych specjalistów z powołaniem do służby publicznej, zasady, które są oczywiste w obu misja jak w wartościach naszego domu studiów.

widok

Bycie uniwersytetem związanym ze społeczeństwem w jego różnorodności, ze skonsolidowaną pozycją w Santiago i La Serena. Trener integralnych osób, oferujący akademickie programy jakości na różnych poziomach i generujący wiedzę w obszarach o znaczeniu instytucjonalnym. Wszystko to, w ramach efektywnego zarządzania i stabilnej sytuacji finansowej z przyszłym zrównoważonym rozwojem.

misja

Zapewnienie najwyższej jakości kształcenia i kompleksowego szkolenia ludzi w ramach wartości, tworząc nowe możliwości dla swoich studentów i absolwentów; generowanie wiedzy w wybranych obszarach i łączenie zadania instytucjonalnego z wymaganiami społeczeństwa i kraju.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Universidad Central Chile

Szkolenie zawodowe Master in Corporate Law z Centralnego Uniwersytetu w Chile zostało wzbogacone o wkład wykładowców akademickich (as) o wybitnym doświadczeniu w dziedzin ... [+]

Ogólny opis

Szkolenie zawodowe magistra prawa spółek na Centralnym Uniwersytecie Chile zostało wzbogacone o wkład wykładowców akademickich (as) o wybitnym doświadczeniu w dziedzinie prawa, edukacji i badań.

Ten specjalista w dziedzinie prawa jest posiadaczem szerokiej i aktualnej wiedzy z zakresu prawa spółek, zdolnej do zdobycia konkurencyjnego profilu w zakresie regulacji prawnych regulujących działalność gospodarczą. Jest również zdolny do studiowania i analizowania w krytyczny i dogłębny sposób zestawu obszernej i aktualnej wiedzy z zakresu prawa podatkowego i podatkowego. Ma także zdolność do studiowania i rozumienia ekonomicznego porządku prawnego z perspektywy krajowej i międzynarodowej.... [-]

Chile Santiago
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Universidad Central Chile

Szkolenie zawodowe Master in Registration and Real Estate Law z Centralnego Uniwersytetu w Chile szkoli specjalistów, którzy mogą przyczynić się do rozwiązania problemów, ... [+]

Ogólny opis

Szkolenie zawodowe Master in Registration and Real Estate Law z Centralnego Uniwersytetu w Chile szkoli specjalistów, którzy mogą przyczynić się do rozwiązania problemów, które są generowane w dziedzinie prawa nieruchomości i rejestru, w szczególności specjalnych nieruchomości i rozwoju nieruchomości.

Ten profesjonalista z obszaru szkolnictwa wyższego jest posiadaczem szerokiej i aktualnej wiedzy z zakresu prawa nieruchomości i prawa rejestrowego, jest również w stanie znać i radzić sobie z rozwiązywaniem problemów występujących w sprawach majątkowych. specjalne Wreszcie jest również w stanie diagnozować złożone sytuacje w przestrzeni rozwoju nieruchomości, zwłaszcza w urbanistyce i budownictwie, oraz wspierać ich rozwiązywanie.... [-]

Chile Santiago
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku