University of Canberra

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Canberra szczyci się tym, że jest uznanym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości studiów i kształcenia podyplomowego poparte solidną profil badań. Mamy w ciągu ostatnich dwóch lat został uznany za naszą silną nauczania i wyniki w kolejnych all-australijskiej uczelni ocen.

&nbsp

University of Canberra jest w wyjątkowym otoczeniu. Campus jest oazą czystego powietrza, wysokich drzew i roślinności rodzimej, wiele gatunków ptaków, w tym białym kakadu, i kangury miejsce zamieszkania, ale jest przydatny do popularnych atrakcji i centrów handlowych, w tym Westfield Shoppingtown w pobliżu Belconnen i Canberra Centrum Civic Centrum miasta.

&nbsp

standardy nauczania są wysokie i kariera doskonałe efekty. Uniwersytet wyprodukował ponad sześćdziesiąt tysięcy absolwentów. Wiele teraz zajmują wysokie stanowiska w zawodach, świat przedsiębiorstw i administracji publicznej Australii i kilku innych krajach. Inni stają się wybitnych pisarzy, dziennikarzy, artystów wykonawców i sportu kobiet i mężczyzn. Uniwersytet szczyci się profesjonalnie przygotowanie studentów do pracy zawodowej.

&nbsp

Istnieje ponad dziewięć tysięcy studentów studiów stacjonarnych, działania w kierunku studiów licencjackich stopni i dyplomów, a Absolwent Certyfikaty, dyplomy, magistra lub doktora. Studenci są przyciągane przez University z ACT i okolic, z każdego stanu w Australii, a od około 80 krajach na całym świecie. 1100 studentów mieszka na terenie kampusu i liczba ta wzrośnie w przyszłych latach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Magister Studiów Prawniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2017 Australia Canberra

To Master of Legal Studies przeznaczony jest do kwalifikacji prawnej dla prawników i dla profesjonalistów, którzy nie praktykują prawa, lecz wymagających wiedzy prawniczej i umiejętności. [+]

To Master of Legal Studies przeznaczony jest do kwalifikacji prawnej dla prawników i dla profesjonalistów, którzy nie praktykują prawa, lecz wymagających wiedzy prawniczej i umiejętności. Kursy te zapewniają osób zatrudnionych w administracji i sektora prywatnego w zrozumieniu pracy obszarów prawa szczególne znaczenie zawodowego. Badanie to prawa na poziomie wyższym jest uznawane za cenne szkolenia dla różnych kariery prawnych, quasi-prawnych i administracyjnych.

Absolwenci tych stopni nie będzie uprawniony do wykonywania zawodów prawniczych, ale zyska dogłębnej znajomości prawa, systemu prawnego i zwłaszcza wyspecjalizowanych dziedzinach prawa. Będą one w stanie zastosować tę wiedzę do wielu karier publicznych i prywatnych.... [-]


Mistrza Międzynarodowego Prawa Celnego I Administracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2017 Australia Canberra

Mistrz Międzynarodowego Prawa Celnego i Administracji obejmuje zasady teorii i praktyki zarządzania celnej i pozwala studentom na dostosowanie podlegających wyborów do ich potrzeb zawodowych w kluczowych obszarach, takich jak międzynarodowe prawo celne, międzynarodowego prawa handlowego oraz WTO. [+]

Mistrz Międzynarodowego Prawa Celnego i Administracji obejmuje zasady teorii i praktyki zarządzania celnej i pozwala studentom na dostosowanie podlegających wyborów do ich potrzeb zawodowych w kluczowych obszarach, takich jak międzynarodowe prawo celne, międzynarodowego prawa handlowego oraz WTO. Kurs jest przeznaczony zarówno do prawa i innych absolwentów prawa i mogą być badane wyłącznie w Internecie. Studenci pomyślnym ukończeniu Graduate Certificate i Graduate Diploma in International Law i Administracji Celnej mogą starać się o przyjęcie na kurs mistrzów.

 

Praca

Usługi celne Oficer spraw zagranicznych i handlu Analityk polityki Funkcjonariusz państwowy Import / eksport lekarz - handel i logistyka [-]