RMIT University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czy jesteś gotowy na doświadczenie, które zabierze Cię poza mury uczelni? Od staże i wymiany studiów w Europie, Azji i USA staże w przedsiębiorstwach z największych na świecie organizacji, to tylko niektóre z możliwości, jakie czekają na ciebie.

RMIT jest światowym Politechnika i projektowania i Australii największych instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytet cieszy się międzynarodową sławą doskonałości kształcenia praktycznego i zorientowane na wyniki badań.

RMIT jest liderem w dziedzinie technologii, projektowanie, globalny biznes, komunikacja, globalne społeczności, rozwiązania dla zdrowia i miejskich stabilnej przyszłości. Jesteśmy w rankingu 100 najlepszych uniwersytetów na świecie dla inżynierii i technologii w 2011 QS Światowy rankingi uczelni.

RMIT ma trzy kampusy w Melbourne w Australii, a dwie w Wietnamie.Oferujemy programy za pośrednictwem partnerów w Singapurze, Hong Kongu, w Chinach, Malezji, Indii i Europy. Cieszymy badawczych i przemysłu partnerstwa na wszystkich kontynentach.

Populacji studentów University 's 74,000 obejmuje 30.000 studentów zagranicznych, z czego ponad 17.000 są nauczane na morzu (prawie 6.000 na RMIT Wietnamie).

&nbsp

&nbsp

Nasza edukacja


RMIT ma wpływ na życie naszych uczniów, naszych pracowników i naszej społeczności za pośrednictwem naszych programów edukacyjnych. Jesteśmy zaangażowani w budowę nowych pomieszczeń dydaktycznych, które angażują uczniów w aktywnym uczenia się i wspierania innowacji w projektowaniu programu nauczania tak absolwentów z odpowiednimi umiejętnościami. Przygotowujące pomiędzy zawodowych i studentów wyższych oferty edukacyjnej elastyczne możliwości wejścia na rynek lub opcji kwalifikacji łączących najlepiej obu.

Nasze programy przeznaczone są dla osób uczących się 21-wiecznych i nasi uczniowie są w stanie zastosować teorię w praktyce poprzez pracę zintegrowane możliwości uczenia się. Nasze doskonałe nauczyciele są rozpoznawane przez krajowych i dyscyplina nagród dydaktycznych. RMIT oferuje przełomowe doświadczenie edukacyjne poprzez różne przemysłu i partnerów globalnych.

&nbsp

&nbsp

Badania w RMIT

Jako zinternacjonalizowanym Politechniki i projektowania, RMIT daje unikalne możliwości i rozwiązania do badań przez transdyscyplinarnych podejścia, zarówno technologiczne i społeczne aspekty pracy pod ręką.

Badania w RMIT jest szczególnie skoncentrowane na rozwiązywaniu najważniejszych globalnych problemów dotyczących społeczności i środowiska.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć LLB » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Master Of Business (biznes I Prawo)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2017 Australia Melbourne

W biznesu i prawa mistrzów przez program badawczy będzie rozwijać zaawansowane umiejętności, aby przygotować się do kariery w środowisku akademickim i innych ustawień, w którym ... [+]

Master of Business (Biznes i Prawo)

    

W biznesu i prawa mistrzów przez program badawczy będzie rozwijać zaawansowane umiejętności, aby przygotować się do kariery w środowisku akademickim i innych ustawień, w którym wymagane jest zdolność do syntezy wiedzy oraz wykonywać systematyczne i krytyczne umiejętności analityczne, aby skutecznie komunikować wyniki badań. Ten magister mogą być podejmowane w trybie projektu lub pracy dyplomowej. Możesz Specjalizujemy się w:

etyka biznesu modelowanie Strategia i przywództwo zmiana organizacyjna innowacja Prawo komputerowe przedsiębiorczość ład korporacyjny regulacje korporacyjne Prawo korporacji Prawo komputera i prywatności prawo komercyjne prawo podatkowe. ... [-]

LLB

Bachelor Of Arts (karne Wymiar Sprawiedliwości)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2017 Australia Melbourne

Ten cenionym, krawędź cięcia Program skupia się na przygotowywaniu się do pracy. Bliskie powiązania z organami wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych są wbudowane w jego konstrukcji ... [+]

Bachelor of Arts (Criminal Justice Administracji)

 

Czy to na pierwszej linii ochrony granic Australii lub pracy z australijskiej policji federalnej, wymiaru sprawiedliwości otwiera wszystkie rodzaje lokalnych i międzynarodowych możliwości kariery. Ten cenionym, krawędź cięcia Program skupia się na przygotowywaniu się do pracy. Bliskie powiązania z organami wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych są wbudowane w jego projektowaniu, rozwoju i dostawy. Opracowany w porozumieniu ze starszych członków wiktoriańskiej sądownictwa, policji (stanowych i federalnych), Departament Sprawiedliwości i Department of Human Services Victoria, program ten przemawia do tych, którzy chcą wprowadzić siły policyjne, poprawki, sądy, organy celne i związane agencie ,... [-]


Bachelor Of Arts (karne Wymiar Sprawiedliwości) (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2017 Australia Melbourne

Program wyróżnieniem opiera się na swoich możliwości nabytych na poziomie licencjatu. Będziesz zwiększyć swoje poczucie tożsamości zawodowej i nauki ... [+]

Bachelor of Arts (Criminal Justice Administration) (wyróżnieniem)

 

Program wyróżnieniem opiera się na swoich możliwości nabytych na poziomie licencjatu. Będziesz zwiększyć swoje poczucie tożsamości zawodowej i kształcenia horyzontów poprzez ekspozycję na większy zakres praktyki zawodowej i badawczej. Angażują się ze światem akademickim sprawiedliwości w sprawach karnych, stając się częścią sieci utalentowanych studentów zapewniając świeże spojrzenie i informacji dla przemysłu sprawiedliwości. Musisz zapoznać się z różnych środowisk zawodowych wymiaru sprawiedliwości, co pozwala, aby dodać wartość do organizacji i poprawy praktyki.... [-]


Doktorat

Doktorat Z Prawa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2017 Australia Melbourne

W programie prawo doktorskiej będzie rozwijać zaawansowane umiejętności badawczych, które przygotują Cię do kariery w środowisku akademickim i innych miejscach, w których systematycznie ... [+]

Doktorat z prawa

 

W programie prawo doktorskiej będzie rozwijać zaawansowane umiejętności badawczych, które przygotują Cię do kariery w środowisku akademickim i innych miejscach, w których wymagane są systematyczne i krytyczne umiejętności analityczne. Ten doktor mogą być podejmowane w projekcie, tezy o publikacji lub w trybie pracy dyplomowej. Możesz Specjalizujemy się w:

Prawo korporacji Prawo komputera i prywatności prawo komercyjne prawo podatkowe.

Struktura programu

Będzie podjęcie studiów doktoranckich pod nadzorem wyznaczonego opiekuna naukowego. Program jest tak skonstruowany, aby dr pozwalają na:

Ukończyć obowiązkowy kurs metod badawczych Szkolenie w uczciwości badawczej i etyki Wybierz studia w jakościowych i ilościowych metod badawczych Zakończyć pracę magisterską / projekt, który demonstruje swój wkład w tej dziedzinie i zdolność komunikowania się kompleksowe badania dla rówieśników i społeczności międzynarodowej normy. ... [-]