Przeczytaj oficjalny opis

O nas

ANU jest australijskim uniwersytetem narodowym o globalnej reputacji w prawie międzynarodowym, konstytucyjnym, publicznym i prywatnym. ANU zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa (QS World Rankings by Subject, 2018).

W ramach studiów licencjackich, podyplomowych i badawczych, ANU Law School zapewnia studentom unikalne zrozumienie obecnego prawa, praktyki i polityki. Podejście dydaktyczne łączy akademicki rygor z praktyczną wiedzą. Studenci uczą się od wykładowców akademickich i wykładowców gościnnych z doświadczeniem zawodowym w świecie rzeczywistym. Małe grupy klasowe zapewniają studentom większe możliwości interakcji i zaangażowania pracowników akademickich, odwiedzania gości i innych studentów.

Przez cały rok ANU Law School prowadzi kursy mistrzowskie prowadzone przez czołowych prawników z Australii i całego świata. Wcześniejsze kursy mistrzowskie prowadzone były przez obecnych i byłych sędziów Wysokiego Trybunału Australii, Głównego Radcy Prawnego przy Australijskim Rzeczniku Prawnym oraz Globalnego Dyrektora Klienta

Uniwersytet oferuje szereg kursów klinicznych i staży prawniczych w Australii, Azji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, aby umożliwić uczniom wykorzystanie ich wiedzy prawnej w praktyce i zdobycie doświadczenia zawodowego w czasie ich edukacji prawniczej.

ANU ma godne pozazdroszczenia profile badawcze, a wielu pracowników akademickich uznanych jest za liderów w swoich dziedzinach oraz silnie połączona sieć ponad 20 000 absolwentów prawa na całym świecie, w tym prawników, sędziów, dyplomatów, polityków, dyrektorów wykonawczych, bankierów inwestycyjnych, konsultantów zarządzania, analitycy polityczni, naukowcy i liderzy firm globalnych.

Studiowanie prawa w stolicy kraju

Jako australijska szkoła prawnicza ANU oferuje studentom szereg możliwości unikalnych w studiowaniu prawa w stolicy kraju - mieście, w którym obowiązują prawa i polityki federalne.

Szkoła ANU Law School położona w pobliżu Sądu Najwyższego Australii, sądów Wspólnoty i agencji federalnych oferuje uczniom niezrównany dostęp do prawników, członków wymiaru sprawiedliwości i decydentów rządowych, z których wielu jest absolwentami prawa ANU.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Australian National University (ANU) - Law

ANU Juris Doctor (JD) to wyróżniający się program przeznaczony dla absolwentów dyscyplin prawniczych (lub nie-australijskich) i zapewnia kwalifikacje wymagane do przyjęci ... [+]

Opis programu

ANU jest najwyżej notowaną australijską uczelnią, a ANU Law School zajmuje 12 miejsce na świecie w zakresie studiowania prawa (QS World Rankings of Subject 2018).

ANU JD jest międzynarodową kwalifikacją prawną. Ukończenie JD i wymagane praktyczne szkolenie prawnicze (PLT) kwalifikuje Cię do wykonywania zawodu prawnika w dowolnym miejscu w Australii i w niektórych innych jurysdykcjach.

Jako student prawa ANU będziesz uczyć się od światowej klasy naukowców i wykładowców gościnnych z doświadczeniem zawodowym w świecie rzeczywistym. Mniejsze rozmiary klas zapewniają studentom większe możliwości interakcji i współpracy z pracownikami akademickimi, odwiedzania zaproszonych gości i innych studentów.... [-]

Australia Canberra
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 10 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Australian National University (ANU) - Law

Otwarty dla absolwentów prawa i prawa, ANU Master of Laws (LLM) jest idealny dla tych, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę prawniczą i umiejętności specjalistyczne w w ... [+]

Opis programu

Przedłuż swoją karierę w Master of Laws (LLM) jednej z wiodących na świecie szkół prawniczych.

ANU jest najwyżej notowaną australijską uczelnią, a ANU Law School zajmuje 12 miejsce na świecie w zakresie studiowania prawa (QS World Rankings of Subject 2018).

ANU LLM to zaawansowana kwalifikacja podyplomowa, która ma na celu wyposażenie praktykujących prawników, początkujących specjalistów i absolwentów posiadających specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętności.

Ten program studiów podyplomowych, otwarty zarówno dla absolwentów prawa, jak i dla osób nie będących prawnikami, jest idealny dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę w określonej dziedzinie prawa, dla tych, którzy planują wejść w nowy obszar praktyki lub dla tych, dla których znajomość prawa byłaby korzystne w ich karierze, w tym osoby zajmujące się polityką publiczną, regulatorami i menedżerami.... [-]

Australia Canberra
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Australian National University (ANU) - Law

Bachelor of Laws (Honours) w ANU to międzynarodowo uznany, światowy stopień studiów licencjackich. ANU to najwyżej notowana australijska uczelnia o globalnej reputacji w ... [+]

Opis programu

ANU Bachelor of Laws (Honours) to cieszący się międzynarodowym uznaniem światowy poziom studiów licencjackich.

ANU jest australijskim uniwersytetem narodowym o globalnej reputacji w prawie międzynarodowym, konstytucyjnym, publicznym i prywatnym. ANU jest najwyżej notowaną australijską uczelnią i zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa (QS World Rankings by Subject, 2018).

ANU Law School zapewnia swoim studentom licencjackim unikalne zrozumienie obecnego prawa i praktyki. Nasze podejście do nauczania łączy akademicki rygor z praktyczną wiedzą. Zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat roli i funkcji prawa oraz rozwiniesz zaawansowane zrozumienie, w jaki sposób prawo wpływa i wpływa na prawie każdy aspekt naszego świata.... [-]

Australia Canberra
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 10 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Australian National University (ANU) - College of Law
Witryna
Telefon
+61 2 6125 5111