Australian National University (ANU) - Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

ANU jest australijskim uniwersytetem narodowym o globalnej reputacji w prawie międzynarodowym, konstytucyjnym, publicznym i prywatnym. ANU zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa (QS World Rankings by Subject, 2018).

W ramach studiów licencjackich, podyplomowych i badawczych, ANU Law School zapewnia studentom unikalne zrozumienie obecnego prawa, praktyki i polityki. Podejście dydaktyczne łączy akademicki rygor z praktyczną wiedzą. Studenci uczą się od wykładowców akademickich i wykładowców gościnnych z doświadczeniem zawodowym w świecie rzeczywistym. Małe grupy klasowe zapewniają studentom większe możliwości interakcji i zaangażowania pracowników akademickich, odwiedzania gości i innych studentów.

Przez cały rok ANU Law School prowadzi kursy mistrzowskie prowadzone przez czołowych prawników z Australii i całego świata. Wcześniejsze kursy mistrzowskie prowadzone były przez obecnych i byłych sędziów Wysokiego Trybunału Australii, Głównego Radcy Prawnego przy Australijskim Rzeczniku Prawnym oraz Globalnego Dyrektora Klienta

Uniwersytet oferuje szereg kursów klinicznych i staży prawniczych w Australii, Azji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, aby umożliwić uczniom wykorzystanie ich wiedzy prawnej w praktyce i zdobycie doświadczenia zawodowego w czasie ich edukacji prawniczej.

ANU ma godne pozazdroszczenia profile badawcze, a wielu pracowników akademickich uznanych jest za liderów w swoich dziedzinach oraz silnie połączona sieć ponad 20 000 absolwentów prawa na całym świecie, w tym prawników, sędziów, dyplomatów, polityków, dyrektorów wykonawczych, bankierów inwestycyjnych, konsultantów zarządzania, analitycy polityczni, naukowcy i liderzy firm globalnych.

Studiowanie prawa w stolicy kraju

Jako australijska szkoła prawnicza ANU oferuje studentom szereg możliwości unikalnych w studiowaniu prawa w stolicy kraju - mieście, w którym obowiązują prawa i polityki federalne.

Szkoła ANU Law School położona w pobliżu Sądu Najwyższego Australii, sądów Wspólnoty i agencji federalnych oferuje uczniom niezrównany dostęp do prawników, członków wymiaru sprawiedliwości i decydentów rządowych, z których wielu jest absolwentami prawa ANU.

Lokalizacje

Canberra

Australian National University (ANU) - College of Law

Telefon
+61 2 6125 5111

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium