Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach kawalerów oferty.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu, które oferuje stopni licencjata w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w tutaj. Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów licencjackich.

Znajdź uczelni licencjackich w i przeglądać swoje programy studiów licencjackich, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje o różnych opcji licencjackich studiów w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Aruba

Xavier University School of Medicine

Aruba Oranjestad January 2019

Xavier University School of Medicine (XUSOM) została założona w 2005 roku i jest wyczarterowany przez rząd Aruba z upoważnienia Ministerstwa Edukacji Aruba. Położony w Oranjestad, stolicy Aruby, studenci Karaibów szkoły medycznej są wyposażone w bezpiecznym atmosferze skupić się na nauce. Jako największe miasto na wyspie Aruba, Oranjestad łatwo dostępne przez bezpośrednie loty z całego świata. Nasze kursy są prowadzone z siedzibą w USA przez wybitnych lekarzy z USA, którz… [+] y są zobowiązani do nauczania. Student Karaibów szkoły medycznej, aby stosunek wydziału jest 25 do 1, który zapewnia studentom zindywidualizowanym środowisku uczenia się. Wszystkie sale mają laboratoria i stan sprzętu sztuki, w tym projektory LCD, wykresy i muzeów anatomii. Uplastycznionego zwłoki ludzkie są wykorzystywane do nauczania i rozwarstwienia. Anatomiczne rozwarstwienia są wykonywane na Dr. Horacio E. Oduber Szpital, lokalny szpital w Arubie. Wiele centrów handlowych, urzędów i restauracje fast food znajdują się w odległości spaceru od Karaibów szkoły medycznej. Bliskość dworca autobusowego pozwala ucznia łatwy dostęp do wszystkich części wyspy. Sam campus to nowo wyremontowany, nowoczesny obiekt składa się z ponad 125.000 stóp kwadratowych. Cały obiekt posiada centralną klimatyzację i jest wyposażony w technologię bezprzewodową w całym. Studenci są gwarantowane zabezpieczony dostęp do kampusu w każdym czasie, jak i nocnych XUSOM ma weekendowych oficerów bezpieczeństwa na miejscu. Kampus obejmuje żywe wielokulturową atmosferę, w której wszyscy uczniowie czują się akceptowani i wygodne. [-]