Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele SJD Programy w Prawo w Hartford, Stany Zjednoczone 2024

1 SJD Programy w Prawo w Hartford, Stany Zjednoczone 2024

Przegląd

Będąc w stolicy stanu Connecticut, Hartford miasto odgrywa gościć zdrowej ludności ponad 120.000 mieszkańców. Jest on nazywany "stolicą ubezpieczenie świata" wobec swojej długiej historii z sektora ubezpieczeniowego. Istnieją różne szkoły wyższe, które oferują programy głównie w ustawie i biznesowych zawodów.

Prawo to szerokie pole, które obejmuje system zasad określonych przez społeczeństwo do regulowania zachowań wraz z egzekwowania tych przepisów. studenci prawa badać wszystkich zasad społeczeństwa, ale zazwyczaj specjalizują się swoją praktykę prawniczą po ukończeniu studiów na danym obszarze, takich jak prawa cywilnego lub karnego.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Prawnicy, którzy ukończyli JD i Masters of Law i chcą osiągnąć najwyższy możliwy stopień prawny, powinni rozważyć program SJD. Dzięki obszernym badaniom i pisaniu, Doktor Nauk Prawnych przygotowuje absolwentów do nauczania prawa lub kształtowania rządowej polityki publicznej wysokiego szczebla.

Czytaj więcej

Filtry

  • SJD
  • Stany Zjednoczone
  • Studia prawnicze
  • Studia prawnicze ogólne
  • Prawo
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów