Keystone logo

Filtry

 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa cywilnego
 • Prawo dotyczące obrażeń osobistych
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Prawo Programy w Prawo dotyczące obrażeń osobistych 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Prawo Programy w Prawo dotyczące obrażeń osobistych

  Co to jest Personal Injury Law?
  Personal Injury Law skupia się na prawie, które dotyczy spraw związanych z urazami fizycznymi i psychicznymi. Może obejmować szkody spowodowane przez pojazdy mechaniczne, błędy medyczne, odpowiedzialność za produkt, wadliwą konstrukcję (budynki), odpowiedzialność za lokal (obrażenia w miejscach publicznych) lub zaniedbanie przez organizację lub osobę.

  Kariera w Personal Injury Law
  Jako student Personal Injury Law będziesz miał możliwość specjalizowania się w wielu dziedzinach, w tym: Prawo o błędach medycznych, Prawo o odpowiedzialności za produkt, Urazy w pracy lub w miejscach publicznych (premises liability), Odszkodowania ubezpieczeniowe za urazy spowodowane przez inną osobę.

  Co będę studiować podczas mojego stopnia Personal Injury Law?
  Podczas studiów Personal Injury Law będziesz uczyć się o wielu aktualnych kwestiach, w tym: naturze i przyczynie obrażeń, odpowiedzialności prawnej za obrażenia i systemach kompensacyjnych. Będziesz również studiować szereg przedmiotów związanych z Personal Injury Law, takich jak: prawo deliktowe, prawo karne, prawo konstytucyjne i prawo dowodowe.
  Jakie są korzyści ze studiowania Prawa szkód osobowych?
  Studiowanie Personal Injury Law niesie ze sobą wiele korzyści. Oczywistą korzyścią jest to, że oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa pracy, z liczbą miejsc pracy w zakresie prawa urazów osobistych przewidywany jest silny wzrost w nadchodzących latach. Jako absolwent Personal Injury Law często możesz znaleźć pracę w firmach specjalizujących się w Personal Injury Law, a także w dużych firmach ubezpieczeniowych.