Keystone logo

63 LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego Ustawy i rozporządzenia 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa administracyjnego
  • Ustawy i rozporządzenia
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (63)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego Ustawy i rozporządzenia

Zazwyczaj dostępne dla studentów z wcześniejszymi stopniami prawnymi lub dziedzin pokrewnych, LLM jest studiami podyplomowymi. Ponieważ tego typu stopień jest uważany za zaawansowany, wielu studentów dąży do tego, aby otworzyć nowe możliwości zatrudnienia.

Co to jest LLM w prawie i rozporządzeniu? Zwykle koncentrujące się na sprawach organów państwowych i organów regulacyjnych, programy ustawowe i regulacyjne są zwykle zaprojektowane w celu intensywnego i dokładnego badania legalnych podstaw, umożliwiając studentowi specjalizację w zależności od osobistych zainteresowań. Na tle współczesnych problemów większość badaczy jest narażona na wiele specjalności prawnych, takich jak prawo karne, środowiskowe, zdrowotne i ubezpieczeniowe. W zależności od instytucji, uczniowie mogą wymagać zadeklarowania określonego obszaru zainteresowań na przedmioty do wyboru lub mogą pozostać generalistami, rozwijając szerokie i kompleksowe zrozumienie przepisów właściwych dla kraju przyjmującego uniwersytetu.

Multidyscyplinarne myślenie, rygorystyczne umiejętności badawcze i dobrze rozwinięte umiejętności miękkie to tylko niektóre z talentów, które mogą wykształcić absolwenci. Umiejętności te nie tylko otwierają szeroką gamę możliwości kariery zawodowej, ale mogą również mieć kluczowe znaczenie dla osobistego rozwoju studenta.

Czas rejestracji, lokalizacja instytucji i status rezydenta to tylko niektóre z czynników, które mogą wpływać na czesne. Studenci zainteresowani realizacją LLM są zachęcani do sięgania do swoich szkół z wyboru w celu uzyskania informacji o budżecie.

Możliwości zapewnione przez LLM w ustawie i rozporządzeniu można znaleźć na miejscu lub za granicą. Wyróżnieni za swoją wszechstronną wiedzę, odnoszący sukcesy naukowcy w tej dziedzinie mogą ubiegać się o takie stanowiska pracy jak prawnik, zagraniczni współpracownicy, wewnętrzni doradcy lub inspektorzy ds. Zgodności. Jednak dostępność stanowisk może zależeć od pomyślnego ukończenia specjalnych egzaminów, szczególnie dla tych, którzy chcą praktykować prawo poza swoim rodzimym regionem. Inne potencjalne branże mogą obejmować kariery w administracji publicznej jako urzędnicy sądowi, asystenci prawni i pisarze prawni.

Powszechnie dostępne w ustawieniach wirtualnych i globalnych, Twoje LLM w Prawo i regulacja mogą być zdobyte w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin w celu spełnienia Twoich potrzeb. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.