Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 LLM Programy w Studia z zakresu prawa karnego 2023

16 LLM Programy w Studia z zakresu prawa karnego 2023

Przegląd

Programy studiów podyplomowych, które oferują tytuł magistra prawa lub LLM, zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat studiów. Wymagania dotyczące wykształcenia różnią się w zależności od instytucji, ale mogą wiązać się z poważnymi pracami badawczymi lub pracą dyplomową.

Co to jest LLM w badaniach prawa karnego? Obejmując zarówno prawo karne, jak i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, uczeni zajmujący się badaniami z zakresu prawa karnego są zwykle zainteresowani interakcjami między jednostkami a systemami karnymi. Chociaż prawo karne i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych to ściśle powiązane dziedziny, stopnie w każdym z nich koncentrują się na wyraźnie odmiennej etyce, praktykach i procesach w wymiarze sprawiedliwości. Podczas gdy studenci prawa karnego zazwyczaj studiują teksty prawne i procesy prawa karnego, uczeni wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych często są bardziej zainteresowani zmieniającymi się społecznymi i politycznymi aspektami administrowania prawem karnym. Ponadto, mimo że większość programów koncentruje się na systemie prawnym lokalizacji uniwersytetu, dostępne są również możliwości studiowania międzynarodowego prawa karnego lub wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Pisanie analityczne, badania prawne i zarządzanie czasem to jedne z najbardziej wyróżniających się umiejętności absolwentów studiów prawniczych. Oprócz zapewnienia ścieżek kariery prawnej, umiejętności te mogą pomóc w poprawie codziennej komunikacji i działań ucznia.

Na cenę twojego dyplomu może wpływać wiele złożonych czynników, takich jak czas trwania studiów i poszczególne programy. Biura finansowe lub biura podróży potencjalnych szkół zwykle zapewniają najdokładniejsze szacunki budżetowe na frekwencję.

Pozycje prawne mogą być wysoce konkurencyjne, ale absolwenci posiadający zarówno tytuł zawodowy prawnika, jak i poświadczenia z zakresu prawa karnego mogą uzyskać krytyczną przewagę nad konkurencją. Mediatorzy, przedstawiciele organów ścigania, administratorzy sądowi, pisarze prawni i osoby paralegalne są potencjalnymi drogami dla kandydatów z LLM koncentrujących się na wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Ewentualnie osoby z LLM specjalizujące się w prawie karnym zazwyczaj prowadzą działalność zawodową bezpośrednio w ramach prawa, zdobywając Juris Doctor lub równoważne poświadczenie i pełnią funkcję adwokatów, prokuratorów i sędziów.

Programy oferujące LLM w zakresie prawa karnego są powszechnie dostępne na całym świecie i oferują zarówno plany pracy w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa karnego
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania