Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego w Los Angeles, Stany Zjednoczone 2023

1 LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego w Los Angeles, Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

Poza tym, że do domu legendarnego Hollywood, Los Angeles jest drugim co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, a największe w stanie Kalifornia. To jest gospodarzem Igrzysk Olimpijskich dwa razy i jest podzielony na 80 dzielnic i osiedli. Miasto jest siedzibą trzech uczelni publicznych i wielu innych instytucji.

Co to jest prawo cywilne?

Prawo cywilne to gałąź prawa, która skupia się na zasadach i regulacjach dotyczących prywatnych stosunków między jednostkami. Ta dziedzina prawa obejmuje umowy, prawo rzeczowe, rodzinne i deliktowe. Stopień naukowy w zakresie prawa cywilnego można uzyskać z wielu różnych typów szkół, w tym zarówno tradycyjnych, jak i internetowych uczelni. Absolwenci programów z zakresu prawa cywilnego są wyposażeni w umiejętności niezbędne do analizowania i rozwiązywania sporów prawnych. Praca jest dostępna w różnych ustawieniach, w tym kancelarie prawne, korporacje i agencje rządowe.

Dlaczego studiowanie prawa cywilnego jest ważne?

Studiowanie prawa cywilnego zapewnia studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do poruszania się po systemie prawnym. Daje również zrozumienie zasad rządzących prywatnymi relacjami między osobami.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Czytaj więcej

Filtry

 • LLM
 • Stany Zjednoczone
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa cywilnego
 • Los Angeles
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów