Keystone logo

Filtry

 • LLM
 • Stany Zjednoczone
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa cywilnego
 • Waszyngton
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego w Waszyngton, Stany Zjednoczone dla 2024

  LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego

  Stan Waszyngton jest jednym z najbardziej postępowych i zaawansowanych krajów w tym kraju. Jest domem dla wielu uczelni, które zapewniają jedne z najlepszych szkoleń w prawie każdym większym możliwe.

  Co to jest prawo cywilne?

  Prawo cywilne to gałąź prawa, która skupia się na zasadach i regulacjach dotyczących prywatnych stosunków między jednostkami. Ta dziedzina prawa obejmuje umowy, prawo rzeczowe, rodzinne i deliktowe. Stopień naukowy w zakresie prawa cywilnego można uzyskać z wielu różnych typów szkół, w tym zarówno tradycyjnych, jak i internetowych uczelni. Absolwenci programów z zakresu prawa cywilnego są wyposażeni w umiejętności niezbędne do analizowania i rozwiązywania sporów prawnych. Praca jest dostępna w różnych ustawieniach, w tym kancelarie prawne, korporacje i agencje rządowe.

  Dlaczego studiowanie prawa cywilnego jest ważne?

  Studiowanie prawa cywilnego zapewnia studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do poruszania się po systemie prawnym. Daje również zrozumienie zasad rządzących prywatnymi relacjami między osobami.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.